Slike iz hrvatskog motosporta

Odlična snimka, neki su napravili respektabilnu moto karijeru, nekih više nažalost nema sa nama, a neki koji su bili dno dna narkomanije su se izvukli i još uvik su s nama, u svakom slučaju lipo je vidit ovu snimku!
 
Daj malo poimence spomeni asove moto sporta .... mi kaj nismo iz Splita ih ne prepoznajemo ... (y)
 
Pokojni Loris Rakela Rakija, jedan od največih bajkera, zaljubljenika i sudaca u automoto sportu, Luiđi Aljinović Điđi, Ivo Pribudić..
 
Nije poanta u Điđiju ni ostalima manje poznatim van Splita koji se pojavljuju na ovoj snimci, već kako je to nekad bilo kad se nije imalo ni s čim ni di, u entuzijastima koji su izmišljali nediljne gradske trke koje su se održavale na parkingu na Sustipanu, parkingu-poligonu na Brdima i na Poljudu (trokut), malim šupama odakle su izlazile rakete od 60-90 ccm. Ne znam koliko ljudi iz Splita tu na forumu još pamti zelenu kozu (APN) sa bilim goldunima (ručkama) od pokojnog Grunfa koja je bila unikatna šta se tiće mehanike, možda Joke jer on je oduvik pamtia sve šta je bilo drugačije.
 
Rachau said:
Odlična snimka, neki su napravili respektabilnu moto karijeru, nekih više nažalost nema sa nama, a neki koji su bili dno dna narkomanije su se izvukli i još uvik su s nama, u svakom slučaju lipo je vidit ovu snimku!

E super  (y) Inače video sam dobio, sa zamolbom da ga postavim ovdje, od svog prijatelja čiji je sin jedan od sudionika te trke, i koji je tu snimku sad neki dan nakon 26 godina izvukao iz svoje VHS kolekcije i postavio na YT
 
Dva Bebija mi ovako na prvu padaju na pamet da su mogli snimit ovo, prvi Bebi je vlasnik videoteke B a na snimci mu se i vidi sin Boro sa ekipom na Husqvarni di se voze po Sustipanu, ovi drugi Bebi (mada teško da je taj moga išta snimit) se isto vrtia oko te ekipe i oko njegove kčerke Silve!
 
Josip987 said:
na onom videu je jos Vinko Sago na Kawasakiu

Vinko je vozia motohappeninge, bia je i osta zaljubljenik u taj sport ali nije mi on baš za ovu temu, takvih je bilo krcato. Primjer ove dvojice šta se smiju kraj Škode, jedan od njih je Strujić koji je iša godinu dana u Kanadu radit da bi kupia umornog Autobianchi abartha, čovik je bia i osta lud za autima i motorima.
 
Rachau : neznan bas sad u detalje jer nisan se ni r od rodia tih godina ja san kasne devedesete hahhah
 
Zagreb - 1980. - AMD Zagreb

Vilko Sever i ekipa, Taubi, Hegel itd.

10568974_10202762104587382_7138121932105594467_n.jpg