Složio bih 636

cijena se čini okej
ako ćeš uzimati probaj provjeriti nekako o ćemu se radi
a za ramu s papirima nisam baš siguran da postoje ikakve realne šanse, to se jako rijetko viđa po oglasnicima :misli:
 
Dečko koji prodaje tu mašinu je na forumu, znam da je u nekoj temi to spominjao.
Evo pa sve provjeri.

Link na temu:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,130886.0.html

Dečko koji ju prodaje:
http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=11317
 
NISAM bas siguran da se to isplati,ne vidim na slikama dali u cijenu ulaze i frgazeri ako ne cijena ti se drasticno penje,ramu ces isto tako platiti oko  1000 eura ako ne  i vise i ako je uopste neko prodaje a ako i prodaje bila je sigurno na podu i varena a koliko je to sigurno prosudi sam i dok kupis ostale dijelove od kotaca,vilica i dr. stvari duboko sam uvjeren da se ne isplati iz razloga sto za cirka 4000 eura kupis motor u dobrom stanju. :LOL:
 
carnabist said:
Naime,našao sam u oglasniku mašinu za 636,kaže samo 1280 km,pa sad opet to bi trebalo sve provjeriti i nikad neznaš šta si kupio dok motor ne upali.

Da li se isplati tako kupit mašinu,pa onda tražiti ramu sa papirima,i kolko ima realne šanse nnaći ramu za neku ok lovu? :D


Ne
 
merlin68 said:
NISAM bas siguran da se to isplati,ne vidim na slikama dali u cijenu ulaze i frgazeri ako ne cijena ti se drasticno penje,ramu ces isto tako platiti oko  1000 eura ako ne  i vise i ako je uopste neko prodaje a ako i prodaje bila je sigurno na podu i varena a koliko je to sigurno prosudi sam i dok kupis ostale dijelove od kotaca,vilica i dr. stvari duboko sam uvjeren da se ne isplati iz razloga sto za cirka 4000 eura kupis motor u dobrom stanju. :LOL:
Ta mašina je ajnšpric. :mrgreen: U ostalo se nebi štel mešati.
 
navodno se motor prodaje ko kompletan,sve osim auspuha koliko sam skužio

negdje naći ramu kompletnu,a da je nekom riknula mašina :mrgreen:
 
nemaneke druge rame,osim 636-ice,na koju bi pasala mašina?  misli nekaj bi se dalo iskemijati,sad kemijanje je opasno itd... ali
 
carnabist said:
navodno se motor prodaje ko kompletan,sve osim auspuha koliko sam skužio

negdje naći ramu kompletnu,a da je nekom riknula mašina :mrgreen:
logički će taj kojem je riknula mašina kupiti tu mašinu
mašina se da naći po oglasnicima za razliku od rama koje su okej
da imam ninju uzeo bih ovo za rezervu :)
lova nije neka, a uvijek dobro dođe
 
MOONSHIELD said:
logički će taj kojem je riknula mašina kupiti tu mašinu
mašina se da naći po oglasnicima za razliku od rama koje su okej
da imam ninju uzeo bih ovo za rezervu :)
lova nije neka, a uvijek dobro dođe

ili netko tko želi šerafiti :D
 
stari moj tesko ćeš ti to uspit izvest, puno ćeš se izje*** sa traženjem djelova, slaganjem (pitanje je oćeš uopće uspit pronać ramu sa papirima), da bi na kraju uštedija koliko možda 500e, po meni neisplativo, kupi gotovi motor i vozaj se ko čovik  (y)
 
Da, puno je to hebancije a to su već moderniji motori, puno struje itd...

Da si rekao za neki motor star 10 god onda je to druga stvar. Ima rami,dijelova polovnih itd...
 
moj ti je savjet kupi kompletan motor, manje ce te glava boljeti
 
Ništa od te ljubavi, okani se toga prijatelju i kupi si kompletan motor ( bez uvrede samo dajem prijateljski savjet ).
Izaći će skuplja pita nego tepsija i opet imaš motor sastavljen od tko zna koliko motora.
Druga stvar da imaš bar okvir, vilicu i nešto dijelova ( felge, oklope i dr. ). Znam iz prve ruke jer sam slično pokušao a nakraju sam odustao, kupio i preradio CBR-ku koja me ipak koštala ko svetog Petra kajgane a bila je kompletna.
Al ako si ipak odlučio sa srećom i puno uspjeha  (y) (y) (y)
 
a izgleda da neko ima volje sarafiti (y), za navedenu masinu nam je bilo u planu upasati je na 636 iz 2004 ali smo odustali. Sto se tice masine sve pise u oglasu s time da bi je kolega da i za 850€.
 
ljudi znaju rastavit motor u dijelove ,na kraju dobiju više love za motor u dijelovima nego da prodaju cijeli !
tako da,kupit mašinu pa tražit sve ostalo ??? :misli: :misli: :misli:
 
brainlessmaniac said:
ljudi znaju rastavit motor u dijelove ,na kraju dobiju više love za motor u dijelovima nego da prodaju cijeli !
tako da,kupit mašinu pa tražit sve ostalo ??? :misli: :misli: :misli:

(y)
 
      Kupnja "ispravne" gole rame s papirima je teški mačak u vreći jer može biti lagano iskrivljena i tek kod montaže oklopa primjetiš da nešto ne štima, jer rupe ne pašu za čitav centimetar. Kut prednje vilice npr. se mjeri u desetim djelovima stupnja, pa ti sada vidi na oko da je gola rama uredu. Kupnja polomljene rame s papirima je drugi par čarapa jer onda valjda znaš u što se upuštaš (dovesti kompletan motor izvana i "uslkađivanje" nekih detalja). Nemoj ni pomišljati na to ako ti je do mirna sna.