Spasimo R-ove!

mate said:
Nova humanitarka organizira se za idući tjedan, stara forumska ekipa s Retriverima ide na cugu do Grobnika a možemo i kod trovača na klopu da potrošimo to što ćemo skupiti. :mrgreen:
ovo bi bilo tocnije  :LOL: :mrgreen:
 
a di ćete nać R-ove? :LOL:

mogu ti ja maketu posudit, to ti je R za srednjoškoljke :mrgreen:



Srki
 
A hoce bit pive  :misli: :misli: :misli:
 
mate said:
Nova humanitarka organizira se za idući tjedan, stara forumska ekipa s R-ovima ide na cugu do Grobnika a možemo i kod trovača na klopu da potrošimo to što ćemo skupiti. :mrgreen: I mlađa ekipa je dobrodošla, samo da su R-ovi. Za sad smo u igri Foggy, Grawe i ja. Ostali? :jesus:
:hura:
Mogu ja, mogu ja??? :kaono:

Koji dan?

bajdvej:
Prošao starom riječkom neki dan...prepravila me emocija...  :inlove:
:mrgreen:
 
Seres :mrgreen:


Alpa46
 
Hrvoje said:
:hura:
Mogu ja, mogu ja??? :kaono:

Koji dan?

bajdvej:
Prošao starom riječkom neki dan...prepravila me emocija...  :inlove:
:mrgreen:
jel licilo na cestovnu ili enduro voznju  :misli:


:mrgreen:
 
skala said:
ostali su se riješili R-ova na kraju prošlog stolječa  :LOL:

Plačipičko R-ovska , jednom si postrugal malo kožicu i gas na travu i šumu    :palacdolje: :palacdolje: sram te i stid bilo , reci Ivani da ti vrati jaja , kak veli ona druga plačipička , "budi muško !"  :jesus: :jesus:
 
mate said:
Računao sam barem još na tebe i Vepra. Možemo i one patuljke iz QQL pozvat. :mrgreen:
Vepar je na grobniku vozi one stare kante ... ak ima kakva sponzorska duša ... može on i s pravim motorom vozit .... a za ove kaj misle da trebaju maserke za do grobnika ... isto ih  nabijem nakurac i istrčim tak krug po stazi !!!  :jesus: :jesus: (y)
 
Na koji br. rč. se uplaćuje pomoć za r ove. Imam još nekaj tolara i lira :mrgreen
 
Zapru said:
jel licilo na cestovnu ili enduro voznju  :misli:


:mrgreen:
Bolje nego prošlo proljeće.
Nešto pokrpana, potpuno prazna, puna lišća (i bez šljunka), u svakom drugom selu djeca koja se loptaju i voze bicikle po cesti.
Motor nejač gleda u čudu, a odrasli puk i starci sa sjetom u očima kimaju glavom i mašu.  :mrgreen:
Od G. Jelenja do Karlovca niti jednog kombija ili kamiona, možda sve skupa 30 autiju u oba smjera.
U Severinu više ne radi skoro ništa.
Ali za razliku od prošlog proljeća čak sam vidio da se u 3 oštarije okreće janjetina. :D