Spasimo R-ove!

Skoro svaki vikend idem na more, poanta je da se skupi stara ekipa odnosno oni kojima zene nisu uzele motore.  :mrgreen:
 
digging bill said:
Skupljaju se usta,zazubice rastu,provala adrenalina  u valovima ,bila bi fora da mu  motor ne upali. :mrgreen:

Treba otvorit kladionicu..... nabacit neke koeficijente :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja sam danas sve bitne figure odradil ... spreman sam ... jedino kaj sam danas  uspjel namazat ... neka velka vespa ....  :0648: :0648: :0648:    bitno da je talijan  :LOL: :LOL:
 
Ja bi išel  (y) (y) ak bum se mogel popest na motor i ako me skinete sa njega na grobniku !! mogel bi i Maca
nagovorit !
 
Ovo postaje preozbiljno, idem u rentanje goproa i sl. i čak bi mogel tuona oterati na servis da stvarno ne bude sranja po putu  :LOL:
 
mate said:
Skoro svaki vikend idem na more, poanta je da se skupi stara ekipa odnosno oni kojima zene nisu uzele motore.  :mrgreen:
   

:paper:            :starac:
 
barba said:
:paper:            :starac:

Go Barba, go Pride Dainese! (y) :LOL:

mate said:
https://soundcloud.com/nzhok/r  :yoman:  :mrgreen:



  :LOL: Odlicna, a obzirom na autorov suzivot sa VK RR orkestrom, ne cudi me tekst. :LOL:
 
stojedan said:
Ja sam danas sve bitne figure odradil ... spreman sam ... jedino kaj sam danas  uspjel namazat ... neka velka vespa ....  :0648: :0648: :0648:    bitno da je talijan  :LOL: :LOL:

to sam bil ja, jedva si me prešel


i nije talijan, neg je Ciganokinez :mrgreen:



Srki
 
mate said:
Skoro svaki vikend idem na more, poanta je da se skupi stara ekipa odnosno oni kojima zene nisu uzele motore.  :mrgreen:

tak i skoro svaki vikend fukaš, pred Kavezom na Beverly fataš Platformače



Srki
:mrgreen:
 
R ove još i vozi jedino 45+ ekipa i pokoji mladac.