Spasimo R-ove!

Nero said:
Di treba doci?

Primate nove?

Da li je 999 R ili tourer?


Ja bih ovak odokativnom procjenom rekel da je nekretnina :mrgreen: :mrgreen:



tibor_zg said:
šta će mi licenca kad nemam muda :( :mrgreen:
Nema muda, nema ni problema :mrgreen: :mrgreen:
 
Da ne odgovaram svima posebno. :jesus: Dakle, ovi retosi sa Tuonima mogu s nama a i ostali s R-ovima. Meni odgovara uvijek, Fegi radi pa može vikendom, Grawe se vraća drugi tjedan. Kad dogovorimo detalje, javim. Budite spremni. :mrgreen: Babe i ostalo pomoćno osoblje šic.
Postoji mogućnost i za jedan trening u petak, kaže Vakula da će biti sunčano. :mrgreen:
 
Gato said:
Nisi jedini... :0648:

Btw, kad je defile, jel se naplacuje ulaz, jel svira Opća opasnost...? :misli:

:LOL:
To više nije IN, sad su u modi Brkovi...
https://www.youtube.com/watch?v=HjCqOyhE1bU

:D
 
mate said:
Da ne odgovaram svima posebno. :jesus: Dakle, ovi retosi sa Tuonima mogu s nama a i ostali s R-ovima. Meni odgovara uvijek, Fegi radi pa može vikendom, Grawe se vraća drugi tjedan. Kad dogovorimo detalje, javim. Budite spremni. :mrgreen: Babe i ostalo pomoćno osoblje šic.
Postoji mogućnost i za jedan trening u petak, kaže Vakula da će biti sunčano. :mrgreen:

Ovaj vikend nis od mene, sljedeci mi igra.

Btw petak i kraci trening je isto opcija koju podrzavam

Sent from the future using Microsoft TapaTalk 10

 
Bitno je da su REtuonosi prihvaćena populacija :mrgreen: :mrgreen:
 
Ne uzbudjujem se oko toga. Pa tko normalan vozi v2 i to jos  talijana :D

Sent from the future using Microsoft TapaTalk 10

 
mate said:
Da ne odgovaram svima posebno. :jesus: Dakle, ovi retosi sa Tuonima mogu s nama a i ostali s R-ovima. Meni odgovara uvijek, Fegi radi pa može vikendom, Grawe se vraća drugi tjedan. Kad dogovorimo detalje, javim. Budite spremni. :mrgreen: Babe i ostalo pomoćno osoblje šic.
Postoji mogućnost i za jedan trening u petak, kaže Vakula da će biti sunčano. :mrgreen:
KombiniRRam! :D