SRAMOTA I NEDOUMICA

Darvin said:
Pazite ovo. Kupio sam u godinu dana dva motora (sa prvim sam imao sudar pa kupio drugi kod istog prodavača). Gospoda, ne samo da su mi naplatili probnu tablicu, već su me toliko napilali kad sam pitao da mi poklone naljepnicu za rezervoar, dal ja znam koliko to košta (100 kn), ko će to platit, oni rade bez zarade... :(

Pa,di si to kupovao motore?
 
Darvin said:
Pazite ovo. Kupio sam u godinu dana dva motora (sa prvim sam imao sudar pa kupio drugi kod istog prodavača). Gospoda, ne samo da su mi naplatili probnu tablicu, već su me toliko napilali kad sam pitao da mi poklone naljepnicu za rezervoar, dal ja znam koliko to košta (100 kn), ko će to platit, oni rade bez zarade... :(

Pa kad se nisi ponasal bahato.................... :LOL:
 
Nije tu samo problem oko tablica..pogledajte samo ove decke koji su narucili Z750 i cekaju pun k* na isporuku i jos im nitko nezna rec kad ce ga dobiti.
To je isto kao da vam ja tu sada prodajem svog Audia kojeg jos ni ne posjedujem.
Trgovci u hrvatskoj su đubrad..svaka čast pojedincima, ali od auta, motora i informatike itd..postoji jako malo dobrih trgovaca.
 
:misli:

Ja kad sam kupil motor došel sam po njega sa tablicom i prometnom u ruci...

 
vidim da je bilo raznoraznih iskustava.. ali kad sam ja dosla po hondu koja je bila placena u cashu, morala sam sama platiti probu.... i ono, ako ti istekne a ne regas motor, dodji je produziti  :misli: :misli: i opet plati...

 
jadno je to jadno

Kupis motor spizdis pare kao nece te niko do osiguranja haltat i tak im to prolazi pod normalno zato kaj mi svi to pusimo pod normalno


 
Ja bio danas u eurorentu i na moju novu pilu idu probe od 10 dana...svaka čast dečki!!! (y) (y) (y)
 
JA isto osa bez proba tj nije mi niko ni da. A da sam pita ismijali bi mi se u Kawasaki Splitu.
 
frend je iz zgb do ri bez icega jer guys u kaptolu ne zele napravit potrebne zastitne mjere da im mup dozvoli drzanje probnih tablica...

a nije ni user manual dobio (nije dosao s motorom jer je novi model) ono WTF.  ???
 
Ja kupovo Versysa na pocetku sezone u Kaptolu i isto tako niti user manuala niti prospekta niti probnih t. nista i onda sam ih odjebo i kupil suzukija.

Reganog godinu dana.
 
Hrvoje said:
Mup može izdati (pod određenim uvjetima) dopuštenje auto kući da sama izdaje probe.
A na mupu se probe izdaju samo i isključivo ako si iz drugog grada. I to na 5 (slovima: pet) dana. To je od nove godine neki novi pravilnik na snazi.

Da li se pika ako motor kupim u Zagrebu, a živim u Samoboru? Ili samo ako je tablica drugačija...?