ST ...

ČapoST said:
Hajduk je u 17! Drugi put :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Hajduk?
To ona burekdžinica?

:misli:

Pa ima toga i u Vrlici.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
I meni se čini da ću se sekund skotrljat do Žnjana i bacit se u more. Schweppes...  8)

schweppes_water_logo4.jpg
 
A evo počeo je Superbike na British Eurosport2 i Bol D'or Endurance na Eurosport2 pa ću otkazat i more zasad.  :mrgreen:
 
Do dubaca većinom uz obalu pa gore do blata i nazad preko seoca i tugara. Taman za rastegnit se posli ručka.  (y)
 
Ne virovat zelenom svitlu na semaforu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :shock:

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/7g0z-sudar-motora-i-auta-zatvorena-ulica-domovinskog-rata#/clanak/7g0z-sudar-motora-i-auta-zatvorena-ulica-domovinskog-rata

 
da ne otvaram temu,pitat cu ovod..di u ST mogu "popravit"sic od auta..propa mi je na livu stranu..znam da nije obicna spuzva u pitanju,al ako je ko to rijesava nek mi javi..pocelo me zuljat.. :mrgreen:
 
LALA3 said:
da ne otvaram temu,pitat cu ovod..di u ST mogu "popravit"sic od auta..propa mi je na livu stranu..znam da nije obicna spuzva u pitanju,al ako je ko to rijesava nek mi javi..pocelo me zuljat.. :mrgreen:
:misli: Maljinović ili Aljinović u žrnovnici radi siceve za motore i svi ga hvale (ja već dva miseca planiran otić da mi popravi sic na dvocilindriki :mrgreen: ) - ima facebook pa moš vidit i kako radi, valjda ima volje i za sic od auta.
 
Lik se zove Mate Aljinović ergo Maljinovic  :mrgreen:
Sve ima na fejsu ili ga lipo nazvat na 098676035 pa se dogovorit.

Meni radia prvo sic na X9 a posli na starom Tmaxu i prezadovoljan sam! Planiram mu odnit i naslon za ruku vozaca iz auta.