ST ...

A jupi, šta da van kažen. Jedino ne znan kad ću se ujutro dignit za trku. Naštimat ću ja sat u 6 uri, ne mogu falit. :D
 
ČapoST said:
Nista od mene,da buden iskren neman volje :(

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Svaka čast, ja isto, samo nisan ima muda za to izjavit.

using Tapatalk

 
taman sam vidija karavanu na Smokoviku..spremaju se krenit
..da je bilo jos 15-20 min,i ja bi s njima..
jbg.
 
LALA3 said:
taman sam vidija karavanu na Smokoviku..spremaju se krenit
..da je bilo jos 15-20 min,i ja bi s njima..
jbg.
Šta se nisi sta javit da te pričekamo? Taman nan je u karavani falija još jedan motor da možemo napravit obrambeni krug ako napadnu indijanci :mrgreen:
 
bricksrheavy said:
Šta se nisi sta javit da te pričekamo? Taman nan je u karavani falija još jedan motor da možemo napravit obrambeni krug ako napadnu indijanci :mrgreen:
prosa s autom put solina..vozija zenu u mercator,a kad sam se vraca vi taman navlacili kacige..jbg.,tribalo mi je bar 20 min da odem po motor,a da vas zaustavljam nebi bilo fer..
 
LALA3 said:
prosa s autom put solina..vozija zenu u mercator,a kad sam se vraca vi taman navlacili kacige..jbg.,tribalo mi je bar 20 min da odem po motor,a da vas zaustavljam nebi bilo fer..
Svaka čast (y)
 
bricksrheavy said:
Svaka čast (y)
znam i sam kako mi je kad sam u opremi (i jos na suncu) i spremam se krenit..jucer sam na zenu ispalija kad me je zvala na mob..ja da cu po gasu,kad cujem mob..gasi motor,skidaj kacigu..aloooo,koji kujac me zoves..nista nisam cuja osim biiiip.. :mrgreen:..jbg.,nervoza,ocu vozit.. :021:
 
A dan je bija samo tak'i. (y)
Šibenik, upeklo na rivi, dušu dalo za prostatu, a posli u Rogoznici lagano piri, taman da se podpazušje proventa malo.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ako ćemo usput, uzet ću ja u termosicu, pa ćemo sist na travu negdi. Ti ponesi dekicu i šatorsko krilo.