šta je bilo s ovim..??

itilas

New member
danas vidim stari članak o ovome, pa jel netko zna kako se završilo?..ili se još nije završilo :mrgreen:?

Zagrebačka policija traga za motociklistom odgovornim za ozljeđivanje policajca
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=325613
 
Nakon i samo jednog takvog idiota (mater mu jebem tkogod da je, ovako javno!), naših i sto tisuća peticija nema nikakvu težinu u očima javnosti...

Jer ako mi svojim (govnarskim) ponašanjem želimo poručiti da smo govna, onda se i ne trebamo ljutiti kada se prema nama i budu odnosili kao prema govnima...  u tome neki dvolični principi jednostavno ne prolaze!

Sto pametnih ne može popraviti štetu koju napravi jedna budala.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
šta je vozio za njim ak ne zna vozit?
 
Sledgehammer said:
Nakon i samo jednog takvog idiota (mater mu jebem tkogod da je, ovako javno!), naših i sto tisuća peticija nema nikakvu težinu u očima javnosti...

Jer ako mi svojim (govnarskim) ponašanjem želimo poručiti da smo govna, onda se i ne trebamo ljutiti kada se prema nama i budu odnosili kao prema govnima...  u tome neki dvolični principi jednostavno ne prolaze!

Sto pametnih ne može popraviti štetu koju napravi jedna budala.  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Javno se nikad nista ne radi-nije zdravo . Pogotovo ako tebe svi znaju,a ti neznas kome se obracas. :misli:
Isto se ne bih slozio sa tvrdnjom da je vozac Kawe odgovoran za pad policajca-sam pao sam se ubio.Sorry al tako je.  :?
Inace nacin na koji ljudi razmisljaju je tesko promijenit preko noci- jos uvijek se za pastu za zube kaze kaladont mada je ta marka davno propala i za nozice za brijanje jos uvijek vecina koristi naziv zileti mada imamo jos dosta drugih firmi. Tako isto i za motoriste-neke stvari jednostavno je tesko promijenit,a normalno da ovakva ponasanja(koja usput osudjujem) ne doprinose boljem ugledu u javnosti  :palacdolje:
 
dani83 said:
šta je vozio za njim ak ne zna vozit?

Apsolutno se slazem. Trebao je izvaditi pistolj i pucati po njemu, ravno kroz leda suvozaca, koji ionako ne cijeni svoj zivot cim je bez kacige. Fino dva-tri metka i dvije budale manje. :uzi:
 
c0un7 said:
Apsolutno se slazem. Trebao je izvaditi pistolj i pucati po njemu, ravno kroz leda suvozaca, koji ionako ne cijeni svoj zivot cim je bez kacige. Fino dva-tri metka i dvije budale manje. :uzi:
da bi sve bilo tak jednostavno......
 
ne znam baš koliko je ovaj vozača kavasakija odgovoran za pad policajca
ipak je policajac pao u potjeri,to šta je ovaj vozač kave napravio pizdariju pa bježao pred murjom kriv je,ali šta je policajac pao mislim da nije
 
dani83 said:
šta je vozio za njim ak ne zna vozit?
Da vi se zezate na ovo. Zato što mu je zaplesao zadnji kraj ne znači da ne zna vozit, ja garantiram da se svakome od vas dogodilo bar jednom da ste u gradu morali naglo kočit i na tren izgubiti kontrolu.
Ježim se od ovakvih kretena koji rade sranja i to još sa curom bez kacige. Neće bit kriv dok ne ubije nekog.
 
Ako sam mu ja na skuteru pobjegao kroz centar grada, neznam zašto je nekima čudno što mu je lik na kawi pobjego a murijak se potrgo... po meni, dečko na kawi nije kriv... Znači ja si doma tučem ženu... policija dobije dojavu i na putu prema mojoj kući se skucaju u drvo i poginu. Znači ja sam kriv, jer su oni bili na dužnosti zbog mene :S Uglavnom. ko ih jebe kad su svi nesposobni. Jebem onoga tko mu dao onog bmw-a što me prije 2 tjedna ganjo na kvatriću. ako ovo čitaš.... nadam se da ti je jako neugodno i sram te pričat da ti dečec na skuteru pobjego... Aj nemoj biti u bedu... ništa strašno... imao si samo 930ccm jači motor... lol
 
-Neno- said:
Ako sam mu ja na skuteru pobjegao kroz centar grada, neznam zašto je nekima čudno što mu je lik na kawi pobjego a murijak se potrgo... po meni, dečko na kawi nije kriv... Znači ja si doma tučem ženu... policija dobije dojavu i na putu prema mojoj kući se skucaju u drvo i poginu. Znači ja sam kriv, jer su oni bili na dužnosti zbog mene :S Uglavnom. ko ih jebe kad su svi nesposobni. Jebem onoga tko mu dao onog bmw-a što me prije 2 tjedna ganjo na kvatriću. ako ovo čitaš.... nadam se da ti je jako neugodno i sram te pričat da ti dečec na skuteru pobjego... Aj nemoj biti u bedu... ništa strašno... imao si samo 930ccm jači motor... lol

Aj ti malo stuntaj po svijetskutera forumu, a kad se upristojiš onda se vrati.
 
gastajbarter said:
Isto se ne bih slozio sa tvrdnjom da je vozac Kawe odgovoran za pad policajca-sam pao sam se ubio.Sorry al tako je.  :?

Nisi baš u pravu... od onog trenutka kada je vozač prekršio zakon, prvenstveno nepostupanjem po znaku policajca, on je i odgovoran za sve daljnje posljedice, i sebe i policajca...  tako je to svugdje, tako je to i kod nas.
 
-Neno- said:
Ako sam mu ja na skuteru pobjegao kroz centar grada, neznam zašto je nekima čudno što mu je lik na kawi pobjego a murijak se potrgo... po meni, dečko na kawi nije kriv... Znači ja si doma tučem ženu... policija dobije dojavu i na putu prema mojoj kući se skucaju u drvo i poginu. Znači ja sam kriv, jer su oni bili na dužnosti zbog mene :S Uglavnom. ko ih jebe kad su svi nesposobni. Jebem onoga tko mu dao onog bmw-a što me prije 2 tjedna ganjo na kvatriću. ako ovo čitaš.... nadam se da ti je jako neugodno i sram te pričat da ti dečec na skuteru pobjego... Aj nemoj biti u bedu... ništa strašno... imao si samo 930ccm jači motor... lol

Nisam bio ja... ali se nadam da nećeš doći ovdje kenjkati, plakati i žaliti se kada drugi put nebudeš pobjegao, nego bude malo po glavici pametnoj maminoj... to bi ipak bilo previše, jer nam je već jasno kakva si osoba.
 
Sledgehammer said:
Nisi baš u pravu... od onog trenutka kada je vozač prekršio zakon, prvenstveno nepostupanjem po znaku policajca, on je i odgovoran za sve daljnje posljedice, i sebe i policajca...  tako je to svugdje, tako je to i kod nas.

pa onda je doticni policajac mogo i pucat za tim motorom, ionako da pogodi kojeg slucajnog prolaznika nebi bio on kriv vec vozac kawasakija :LOL: :LOL: :LOL:


Svasta majka rodi,a Policija zaposli i u onoj drzavi i u ovoj i u svakoj sljedecoj....
 
Čuo sam nešto da su neki motoristi u sisku dobili 3 godine zatvora :shock: zbog nekih sranja kaj su radili po cesti!Jer to samo priča ili se stvarno dogodilo?Sledge , Hrvoje jer znate kaj o tome???
 
bikerboy said:
Čuo sam nešto da su neki motoristi u sisku dobili 3 godine zatvora :shock: zbog nekih sranja kaj su radili po cesti!Jer to samo priča ili se stvarno dogodilo?Sledge , Hrvoje jer znate kaj o tome???


Toliko nije dobio ni onaj junak koj je pogazio dvije djevojke u Makarskoj
 
Sledgehammer said:
Nakon i samo jednog takvog idiota (mater mu jebem tkogod da je, ovako javno!), naših i sto tisuća peticija nema nikakvu težinu u očima javnosti...

Sledge, policajac je sam odgovoran za nezgodu. Ima vrlo jednostvnih nacina za ukinut praksu voznje neregistriranih motora. Ne trebaju Honde CBR, presretaci, nista od toga. Posaljite kolege u Njemacku da vam pokazu kako se to radi.