Sta je kvalitetnije i bolje Z750(2004-2006) ili FZ6 FAZER (2004-2006)

Status
Not open for further replies.
U ništa ja tebe ne uvjeravam. Napisao sam kaj sam vidio, a ne kaj sam čul od prijatelja koji ima prijatelja itd.

Nije to jedini slučaj da puca rama jer je mali žuti nekaj proračunal tak da je na rubu pucanja ali ne puca dok se ne desi da je negdje ipak robot zeznul stvar i slučajno napravil točku lomljenja gdje ju onaj mali žuti koji je delal konstrukciju nije predvidio.

Obzirom da kupuje polovno kvalitetniji mu je onaj koji je urednije servisiran, koji nije razbijan itd

Jel se netko sjeća onog famoznog TPS-a  :misli:
 
little bastard said:
slazem se, uvjerio si me...
skalamerije od vodovodnih cijevi kao na zedu su buducnost moto industrije... :mrgreen:

Je, i ducati smatra isto  (y)

A KTM sa onim zadnjim resetkastim nosacem umjesto zadnje vilice je tesko smece, mora da je ljevana aluminijska barem 6000 puta bolja...

Kod kog si ti ono diplomirao  :mrgreen:  (ak nista siguran sam da smjer konstrukcije i motorna vozila nisu bila u igri)  :LOL:
 
gigi said:
U ništa ja tebe ne uvjeravam. Napisao sam kaj sam vidio, a ne kaj sam čul od prijatelja koji ima prijatelja itd.

Nije to jedini slučaj da puca rama jer je mali žuti nekaj proračunal tak da je na rubu pucanja ali ne puca dok se ne desi da je negdje ipak robot zeznul stvar i slučajno napravil točku lomljenja gdje ju onaj mali žuti koji je delal konstrukciju nije predvidio.

Obzirom da kupuje polovno kvalitetniji mu je onaj koji je urednije servisiran, koji nije razbijan itd

Jel se netko sjeća onog famoznog TPS-a  :misli:

Daj nemoj, rusis snoveee  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Tommee said:
Je, i ducati smatra isto  (y)

A KTM sa onim zadnjim resetkastim nosacem umjesto zadnje vilice je tesko smece, mora da je ljevana aluminijska barem 6000 puta bolja...

Kod kog si ti ono diplomirao  :mrgreen:   (ak nista siguran sam da smjer konstrukcije i motorna vozila nisu bila u igri)  :LOL:
pa di si na zedu vidio rešetku... :misli:
 
little bastard said:
pa di si na zedu vidio rešetku... :misli:

Pa ko je spomenuo zeda  :mrgreen:
 
o kvaliteti ktm-ovih i ducati uradaka takodjer su se lomila koplja...
pada mi na pamet pokušaj maraton testa jednog od ducatijevih modela objavljen u jednom našem specijaliziranom časopisu koji je prerano završio... :LOL:
al necemo offat...
 
Uzrok je bila cjevasta rama?
 
igi_st said:
1. kvaliteta je na strani kawasakija, ako ništa barem znaš odakle je  (y)

2. koji je bolji? e to je već subjektivno i ponajviše ovisi o vozaču i namjeni ...
Svaka čast za tu izjavu o kvaliteti.!  :palacdolje: Vidim da,zato i voziš kramasaki.!  :mrgreen:
 
skuco said:
Svaka čast za tu izjavu o kvaliteti.!  :palacdolje: Vidim da,zato i voziš kramasaki.!  :mrgreen:

ja sam sa kawasakijem više-manje imao samo pozitivna iskustva  (y) , a trenutno ne vozim kawasakija samo radi arogancije i nezainteresiranosti servisera i distributera za korisnika...  :palacdolje:

a što se yamahi - pogledaj ih malo po cesti, stare godinu-dvije dana, i sve su u više ili manje raspadnutom stanju. doduše možda nisu samo yamahe krive za to  :jesus: :LOL:
 
Sreća je da nije u konkurenciji još i neka honda jer bi onda došli hondaši s onom svojom debilnom izjavom "honda je honda" :jesus:

Sve ovo ne vodi nikuda tako da stavljam ključ u bravu, a ti Bojan malo upotrijebi tražilicu jer fala Bogu ima toga na forumu za pročitat o ova dva modela
 
Status
Not open for further replies.