Šta se to dešava u HMS-u ?!?!

strasilo

Motorator
Šuška se o nekim smjenama, istragama, izbacivanjima... Šta je za reći?!?
 
Reci ti nama :D
 

Attachments

  • FB_IMG_1664343996086.jpg
    FB_IMG_1664343996086.jpg
    80.8 KB · Views: 0
MX odjel treba reviziju definitivno.
Ne može ista ekipa biti od '83, pogotovo Jastrebarsko.
 
Nesto sam dobio na mail, da li objavu za medije ili tako nesto, ali sam ga odmah obrisao pa ne bi znao o cemu se radi. :mrgreen:
 
Nesto sam dobio na mail, da li objavu za medije ili tako nesto, ali sam ga odmah obrisao pa ne bi znao o cemu se radi. :mrgreen:
Trebao si ga meni proslijediti... Ja nisam piška koja ne smije objaviti.. 🤣🤣
 
Renata je trenutno VD....
Iako po mom osobnom mišljanju, ne bi uopće bilo loše da ona i ostane na tom mjestu... 🤫
 
Zvao sam sve pojedinacno nekidan jer smo imali nekih problema, svi srdacni i ljubazni a niko ne radi nista da zastiti vozace sa HMS licencom.
Jednostavno sve politicari .
 
Trebao si ga meni proslijediti... Ja nisam piška koja ne smije objaviti.. 🤣🤣
Da bar...😄 Stiglo u nezeljenu postu koju brisem u kompletu a ovo mi je zapelo za oko djelic sekunde prije brisanja. Reci im da posalju ponovno. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: strasilo
Renata je trenutno VD....
Iako po mom osobnom mišljanju, ne bi uopće bilo loše da ona i ostane na tom mjestu... 🤫
Ja nisan dobija nikakvi mail nego san pogleda video od Mislava Perkušića na Fejsu sinoć...on je priča o Lafteru itd.
 
E ako ti je Perkušić uzor, uzmi ubi pa se pištolj.. 🤣🤣
 
Da bar...😄 Stiglo u nezeljenu postu koju brisem u kompletu a ovo mi je zapelo za oko djelic sekunde prije brisanja. Reci im da posalju ponovno. :mrgreen:
Loša izvlakuša... 😁😁
 
Nisam vidio video ... ali ako ga pogledam, nabacit ću komentar ... ;)
Znam da Perkušić ne voli Lafetera, pa je često imao izjave protiv njega ... samo mi taj lik nije nešto previše bitan i napet, pa ne pratim njegov lik i djelo .. :D
 
Evo i službene odluke...
 

Attachments

  • FB_IMG_1664378145820.jpg
    FB_IMG_1664378145820.jpg
    79.1 KB · Views: 0
  • FB_IMG_1664378142873.jpg
    FB_IMG_1664378142873.jpg
    36.1 KB · Views: 0
Reci ti nama :D
Ja ću ti reći ono što sam već više puta rekao... 😉

Sad će se tek zamisliti jako puno ljudi koji su do sad pljuvali po HMS-u... i to iz razloga jer bi se sad, u zavisnosti tko preuzme ključne uloge u HMS-u, moglo desiti da se počne sa strogim pridržavanjem pravilnika, a to bi dobrim dijelom značilo da je upitna slijedeća sezona utrka u HR, kako CMU, tako i cross..
A sa druge strane, ako na "vlast" dođu neki drugi likovi, ali sa istim pobudama kao ovi do sad, samo će se desiti to da tko je bio gore, sad će biti dole i obrnuto, a po pitanju samog saveza se neće ništa promjeniti, pa čemu onda promjene uopće... A sve mi se čini da će biti ovo drugo.. 🤣🤣
 
  • Like
Reactions: Nero
Ja ću ti reći ono što sam već više puta rekao... 😉

Sad će se tek zamisliti jako puno ljudi koji su do sad pljuvali po HMS-u... i to iz razloga jer bi se sad, u zavisnosti tko preuzme ključne uloge u HMS-u, moglo desiti da se počne sa strogim pridržavanjem pravilnika, a to bi dobrim dijelom značilo da je upitna slijedeća sezona utrka u HR, kako CMU, tako i cross..
A sa druge strane, ako na "vlast" dođu neki drugi likovi, ali sa istim pobudama kao ovi do sad, samo će se desiti to da tko je bio gore, sad će biti dole i obrnuto, a po pitanju samog saveza se neće ništa promjeniti, pa čemu onda promjene uopće... A sve mi se čini da će biti ovo drugo.. 🤣🤣

Ti sve nesto pricas a neispricas nista.

Koja su to "stroga pridrzavanja pravilnika" a tice se motocrossa?