Stari Grobnik u novom izdanju - -

biker4life said:
:LOL:


eto, sada još da objave neki teRRmin za nas amatere koji samo smetamo po stazi, pa da testiramo :D :mrgreen:
   
Ko zna oče li bit popusta za penzionere . :LOL: :LOL: :LOL:
 
barba said:
   
Ko zna oče li bit popusta za penzionere . :LOL: :LOL: :LOL:
sad nastupam u over 40 8)
skupa imamo priko 100, da se prijavimo u timsku i tražimo gratis?  :misli:    :mrgreen:
još kad bi Mod tila sa nama u grupicu ispunili bi i neke druge norme  :0648: :evil:
 
Ljubo_051 said:
Brojanje prometa?  :misli:



:LOL:
odprilike ih namistim na sličnim pozicijama al ne toliko pa me asociralo, al da ugostimo neko jače prvenstvo bile bi i one samo ne na podu  :mrgreen:  (y)
 
možemo se rugat, tražit mane, propuste, zamjerat koncesionaru, ..., al budimo iskreni, IMAMO NOVU STAZU!
jedva čekam provat :0648:
 
a baš. . (y)

jel startaju švabe danas. .
ko je zadužen za izvješća. .
gume. . :misli:
 
e to bi bili korisni podaci, a još ako bi upratili nekog od prije koji ima kontinuetet pa da se vidi razlika i u brojkama to bi zaslužilo i pivu  8)
 
angelo.ma said:
sad nastupam u over 40 8)
.....

sad si upao u skoro najjaču grupu .....  :wink: :wink: (y)
 
Priatelj je danas s Action bikeom. Ima dosta iskustva na Grobniku i prie novog asfalta je isa oko 1:37. Ponia je nekoliko setova za probu pa cim se javi dobacim inf
 
Ljubo_051 said:
Kažu da im je problem to što ih GP Krk ne može tako pratiti...ne mogu im isporučiti asfalta koliko ga ovi postave.
Ali mislim da im ipak ide na ruku što je dosta zagrijalo. Preko dana je skoro 20°, a sada, u 1 u jutro je još uvijek 12°.

SIP...
Malo sam zbunjen, je li moze ili ne moze isporuct :jesus:

Vjerojatno ne moze, ali isporucuje :LOL: ipak mislim da gresis i da je predanje da je zavrsni sloj dosao negdje iz Crne Gore, Makedonije :misli: i zato je tako ostar i traje od sedamdeset i neke 8)



Kako sam studirao u vrijeme gradnje piste po projektu mog prof. Andrije Pragera, prilično sam uvjeren da je asfalt bio s agregatom iz Fužinskog Benkovca, ali moguće da sam i nešto zabrijao...vjerujem da Baxy može pronaći podatke (ako je to uopće bitno) u njegovoj firmi...
 
baxy said:
sad si upao u skoro najjaču grupu .....  :wink: :wink: (y)
i da znaš koliko si u pravu, primučat ću i ući u normalnu klasu, imat ću više šanse ne doći zadnji.
jednom nam je Bobo pripojio tu klasu jer ih je bilo malo, pa to su prave mange. kako sam se tad precjenio, mislim se sad kad ove starce izberundam ima da se ostave vožnje, bilo obrnuto  :embarrassed: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=OKVyAZtCIeE&index=2&list=FLLFkiJ-lXKo6ITBCPYQcMTA
 
pa3q said:
Priatelj je danas s Action bikeom. Ima dosta iskustva na Grobniku i prie novog asfalta je isa oko 1:37. Ponia je nekoliko setova za probu pa cim se javi dobacim inf
ajde javi više  :mrgreen:
i ona pasica na izlazu me zanima, jel usporila izlaz na ciljnu?  :misli:
 
pa3q said:
Priatelj je danas s Action bikeom. Ima dosta iskustva na Grobniku i prie novog asfalta je isa oko 1:37. Ponia je nekoliko setova za probu pa cim se javi dobacim inf

to.. (y)
mene samo zanima jel drže i koliko dugo.. :mrgreen:
 
za relevantne informacije ipak ćem pričekat ove naše svemirce  8)
al i ovi špijunski info će za sad bit dobar  :mrgreen:
 
thule_5689 said:
....Kako sam studirao u vrijeme gradnje piste po projektu mog prof. Andrije Pragera, prilično sam uvjeren da je asfalt bio s agregatom iz Fužinskog Benkovca, ali moguće da sam i nešto zabrijao...vjerujem da Baxy može pronaći podatke (ako je to uopće bitno) u njegovoj firmi...
..da, u pravu si  :wink:
 
Evo prvih informacia:
staza je mokra. Drzanje na novom asfaltu sa slickovima je puno losie nego na starom. Izlazak iz Zagrebackog je OK ali brzina je nesto manja od priasnje. Pravi uvid ce imati za vikend kad zovu lipse vrime pa se javim.

P.S. zbog vremenskih prilika si nie miria vrime