Stari Grobnik u novom izdanju - -

Iebi Vyethar said:
bio sam i ja tamo, samo slovenci na cesti  :neznam:

sad čekat mjesec dana za vozit po stazi...
Ma biti će to i prije  (y)
Doći ću i ja na stazu,ali samo gledati  :mrgreen:
 
http://rijecanin.rtl.hr/foto-grobnicka-ljepotica-zasjala-u-novom-ruhu-na-stazu-automotodroma-postavljen-novi-asfalt/

Šta gotovo???  :misli:
 
Dragon Racing said:
http://rijecanin.rtl.hr/foto-grobnicka-ljepotica-zasjala-u-novom-ruhu-na-stazu-automotodroma-postavljen-novi-asfalt/

Šta gotovo???  :misli:
Znači uskoro WSBK Grobnik!  :mrgreen:
 
Iebi Vyethar said:
u 12 sam bio na poslu tako da Ljubo daje skroz krive podatke. nisam taj  :LOL:

a na putu za Ri sam vidio još jedan novi gsxr kojemu ne trepere svjetla po neravninama  :blank:
možda je taj bio na grobniku...
Dene said:
Zabunio si se jebivjetar vozi suzukija koji je isto jebivjetar od motora  :mrgreen:

Možebidne da sam se zajefrknuo...a možebit i da nisam.
Uostalom, šta ti znaš jesam li ja tebe vidio tamo u 12 ili nisam...  :mrgreen:

...ali su stvarno i ovome treperila svjetla...  :shock:
A ja okrenuo glavu na drugu stranu...kao gledam ptićice. Reko sigurn sam prolupao, pa da on to ne vidi.  :D
 
go-go said:
ljubo maznio boRRinu letvu.. :LOL:

ja više ne znam na čijoj je ljubo strani, kako radovi odmiču, mijenjaju se boje  :misli:
:mrgreen: 8)

Nema tu nekih boja...a još manje mijenjanja.
Tu sam i odovuda sam.
Pista je pod općinom Čavle, a ja ih iz vijeća znam 7-8 od njih 15. I oni su jako nezadovoljni time kako se pista vodi (već desetljećima). Kao i velika većina nas, koji smo uz nju i na njoj odrasli.
A koliko sam shvatio, Dene radi sa jednim iz odbora KK, koji upravljaju pistom. I on kroz razgovore čuje i drugu stranu priče...njihovu.
Tako da smo vam tu probali prenjeti dio informacija iz prve ruke koje smo dobili, čuli. Budući da smo tu.
Ali smo skužili da dosta ljudi tu ima glavu u guzici i zaključili smo da se stvarno ne isplati tu išta polemizirati. Tako da smo odustali.
Ima previše, strašnoprepametnih i sveznajućih...a protiv takvih se ne može ... nema smisla.

A ''kako radovi odmiču'' tako tu i tamo, nekima koje to stvarno interesira, nabacim koju sliku i napišem šta sam tamo vidio. U kojoj su fazi radovi.
Nije fer ni prema njima drlje i kamenje, kada oni rade koliko mogu.
Dali je to naj kvalitetnije, dali je to sa dovoljno kvalitetnim materijalima i dali je ''po pravilu struke'', to će pokazati vrijeme.
Činjenica je da je ove godine vrijeme bilo toliko loše da ni ne pamtim kada je bilo takvo.
A i meni je i draže da nisu ništa radili, nego da su to samo odradili u uvjetima koji nisu povoljni za to. Pa bi napravili još veću štetu.

P.S. ...a letvu nisam ja...majkemi.
 
Znači onda asvalt u potpunosti finiširan..kad je onda otvorenje,prvi event?
 
ljubo sve je jasno  (y) (y)



e a jel' nije malo predebel asvalt  :LOL:
to zbog spojeva  :mrgreen:

i stvarno pasice na ulazu u ciljnu  :shocked:
 
Šta sad? Možda bi tribalo pustit na početku auto utrke da malo guma uđe u asvalt da bolje drži. Vjerovatno je sad to mastan asvalt! :misli:
 
Kao što gore pročitah, GP Krk ne može isporučiti dovoljno asf. mase...dobra je stvar da istu isporučuje GP Krk jer je onda baza eruptivni agregat iz kamenoloma Fužinski Benkovac (koji je njihov), dakle isti onaj od kojega je bio i prijašnji asfalt, što je nekakva garancija kvalitetnog habajućeg sloja...
 
thule_5689 said:
Kao što gore pročitah, GP Krk ne može isporučiti dovoljno asf. mase...dobra je stvar da istu isporučuje GP Krk jer je onda baza eruptivni agregat iz kamenoloma Fužinski Benkovac (koji je njihov), dakle isti onaj od kojega je bio i prijašnji asfalt, što je nekakva garancija kvalitetnog habajućeg sloja...

Malo sam zbunjen, je li moze ili ne moze isporuct :jesus:

Vjerojatno ne moze, ali isporucuje :LOL: ipak mislim da gresis i da je predanje da je zavrsni sloj dosao negdje iz Crne Gore, Makedonije :misli: i zato je tako ostar i traje od sedamdeset i neke 8)
 
Jbt, slikaje se i snima ovaj novi asfalt, ka da je Hrvat na misec sletija, toliko oduševljenja nije bilo ni 78, kad se izgradila staza  :mrgreen: :LOL:
Il su to snimali spojeve  :misli: :mrgreen:
 
Evo Borine daskee :shock: :shock: :shock: :shock:


30442974_10157341720869056_8699421666381398016_n.jpg
 
A mene optužili da sam ju ukrao...  :mrgreen:

Nego, nisam baš siguran dali je gotovo... :misli:
Za vikend su još uvijek peglali ciljnu ravninu, a jučer u jutro oko 7-7.30 nisu još bili ni ušli u Zagrebački.

I sada opet kiša...od jučer popodne.
 

Attachments

  • 20180409_073455.jpg
    20180409_073455.jpg
    180.9 KB · Views: 230
Dragon Racing said:
Jbt, slikaje se i snima ovaj novi asfalt, ka da je Hrvat na misec sletija, toliko oduševljenja nije bilo ni 78, kad se izgradila staza  :mrgreen: :LOL:
Il su to snimali spojeve  :misli: :mrgreen:
baš  :LOL:



:misli: e;
još da nam sve ceste budu takve :mrgreen: