Stari rsv

Krivo napisano (bilo u žurbi)..ili krivo shvaćeno..
Uglavnom nem potrebe za ovakvim komentarima..imam Shivera,i imao isti problem sa gašenjem..riješio ga čišćenjem grla usisa i klapni..

Htio sam pomoć samo kolegi..može odradit sam i ništa ga ne košta..sitnica koja možda riješi problem..

I da,znam šta vozim..koliko cilindara,koliko "karburatora",i da je ride by wire..

Ispričavam se ako sam koga uvrijedio,nije mi bila namjera..htio sam pomoć kolegi..jer za to bi trebala i služit ova zajednica.

I drago mi je da sam neke "nasmijao"

Lp iz Bjelovara
 
  • Like
Reactions: golum
Krivo napisano (bilo u žurbi)..ili krivo shvaćeno..
Uglavnom nem potrebe za ovakvim komentarima..imam Shivera,i imao isti problem sa gašenjem..riješio ga čišćenjem grla usisa i klapni..

Htio sam pomoć samo kolegi..može odradit sam i ništa ga ne košta..sitnica koja možda riješi problem..

I da,znam šta vozim..koliko cilindara,koliko "karburatora",i da je ride by wire..

Ispričavam se ako sam koga uvrijedio,nije mi bila namjera..htio sam pomoć kolegi..jer za to bi trebala i služit ova zajednica.

I drago mi je da sam neke "nasmijao"

Lp iz Bjelovara
mah se 5 stari...ne sekiraj se
 
suživot s aprilijom u jednoj slici
 

Attachments

  • received_839268378174841.jpeg
    received_839268378174841.jpeg
    547.2 KB · Views: 0
jel ima na oglasniku kakvih pravih RSV Factory-a gen 2?
 
jel ima na oglasniku kakvih pravih RSV Factory-a gen 2?
mislim da nema unas, a i ovo kaj se vrti s vremena na vrijeme su rupe bez dna

ovaj je bio nedavno, ali je bio jeftin i to s dobrim razlogom, ali dobro pa ima dijelova

općenito bilo koji gen2 (i tuono i rsv) može kupiti samo osoba sklona depresiji i suicidu, a pogotovo '06+ modeli
 
mislim da nema unas, a i ovo kaj se vrti s vremena na vrijeme su rupe bez dna

ovaj je bio nedavno, ali je bio jeftin i to s dobrim razlogom, ali dobro pa ima dijelova

općenito bilo koji gen2 (i tuono i rsv) može kupiti samo osoba sklona depresiji i suicidu, a pogotovo '06+ modeli
mazohist jesam, faze depresije imao, o suicidu razmišljao u više navrata hvala bogu previše sam lijen da bilo što od toga napravim jer mi je prevelika to tlaka... ipak sam u duši Crno Gorac.... ali s obzirom da sam ga imao... znam šta je taj motor.... i od svega što sam kupio prodao taj je jedan od onih koji mi fale...
 
jel ima na oglasniku kakvih pravih RSV Factory-a gen 2?
Ja znam tko ima..msm da nit 10tkm jos nema. Prije 2god je spominjao prodaju ali nikad nije oglasena bila. Jos uvijek je u njega,mogu pitati. Nece sigurno ici za sitnis ali je original od prvog vlasnika
 
Ja znam tko ima..msm da nit 10tkm jos nema. Prije 2god je spominjao prodaju ali nikad nije oglasena bila. Jos uvijek je u njega,mogu pitati. Nece sigurno ici za sitnis ali je original od prvog vlasnika
Ako je 5000 +/- 500€ sce ostalo su price za malu decu 🤣
 
ako je factory 04-05, prvi vlasnik, 10 tkm i tip top stanje, vrijedi debelo preko 5, ali ja u hr znam samo jednu takvu i ta vjerojatno nikad ne bude na prodaju, a ako i bude, vjerojatno neće doći na njuškalo, općenito original factory ja nebi i neću prodati ispod 5

drlozi i obični R-ovi vrijede 5 na manje, pričamo o gen2

i da raščistimo jednom za vazda, gen1 je puno kvalitetniji i bolji motor u svim aspektima
 
  • Like
Reactions: sehrz
ako je factory 04-05, prvi vlasnik, 10 tkm i tip top stanje, vrijedi debelo preko 5, ali ja u hr znam samo jednu takvu i ta vjerojatno nikad ne bude na prodaju, a ako i bude, vjerojatno neće doći na njuškalo, općenito original factory ja nebi i neću prodati ispod 5

drlozi i obični R-ovi vrijede 5 na manje, pričamo o gen2

i da raščistimo jednom za vazda, gen1 je puno kvalitetniji i bolji motor u svim aspektima
I ti i ja znamo da su u rvackoj u zadnjih 10-15 godina svi factory 🤣
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
ako ne nađem nekog siročeka koji bi je udomio, bumo si možda i dobri na kraju 🥴
 

Attachments

  • received_482300441318766.jpeg
    received_482300441318766.jpeg
    544 KB · Views: 0