Staza u Osijeku??

Da je staza isplativa, vec bi bila izgrađena jer bi se investitoril pojavili sami i ne bi trebali EU fondove.

Ovako je jasno da se krece u jos jednu "Obrovac" investiciju.
 
EU komisija (naj)bolje razumije potrebe hrv. racera tako da vjerujem da bu izgradili stazu najbolju u EU ... djaba ...  :LOL: :mrgreen:

taman da se uhljebe osjecki politicki dusebriznici  :LOL:
 
Maestral said:
Da je staza isplativa, vec bi bila izgrađena jer bi se investitoril pojavili sami i ne bi trebali EU fondove.

Ovako je jasno da se krece u jos jednu "Obrovac" investiciju.
:no:

ti to ne razumijes ....



:mrgreen:
 
Smješno je uopće komentirati izjave tipa "da je staza isplativa..." , "mužnja para od eu.. " i sl. Pa kakvi sve projekti prolaze i šta se gradi i za kolike novce ovo je jebena kamilica.. Da mi je samo znati od koje to velike gradnje u hr (izuzev matine nove kuće) netko nije imao tal....
O poljoprivrednim poticajima da ne govorim...  :LOL:

Uostalom ako sve ove godine možemo financirati HGK i sl. onda ovo ne treba biti problem  :LOL: :mrgreen:
 
chasingdog said:
Drlog u Marofu može svaka baba napravit u svom dvorištu od penzije.
Svaka čast, majstore. Koja lakoća izražavanja i detaljno poznavanje problematike.
 
Ako to zaživi (dao bog ) ko če to održavati (zadnji put kad sam bio u Osjeku cross staza je zarasla do neprepoznatljivosti)    :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
deco said:
Ako to zaživi (dao bog ) ko če to održavati (zadnji put kad sam bio u Osjeku cross staza je zarasla do neprepoznatljivosti)    :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

Staza je bila zarasla iz nekoliko razloga.. Ne znam u kojem mjesecu si bio ali vjerojatno se tada nije vozilo. Također u OS je bila specifična situacija što se gradske vlasti tiče, nekoliko mj se nije znalo ko pije a ko plaća nakon što se izabrala nova vlast. Praktički je sve ostalo na leđima volontera koji su to na kraju i izgurali a grad je bio obvezan još nešto uraditi (što se vodovoda tiče). Ukratko, staza je sada pic pic i spremna za sezonu i treninge.. Ljudi dobre volje odradili  :mrgreen:

A i kod nas u klubu su se posložile neke stvari, najviše oko članarine za vožnju po stazi i sl tako da je sad sve pod kontrolom i staza je spemna za full upotrebu.
 
Maestral said:
Da je staza isplativa, vec bi bila izgrađena jer bi se investitoril pojavili sami i ne bi trebali EU fondove.

Ovako je jasno da se krece u jos jednu "Obrovac" investiciju.

Neću ulaziti u isplativo ne isplativo jer mi je sve to stran pojam, ali ti mogu reči da Osijek ima sve više i više "oktanske" publike.
Sjećam se kad sam klianc bio, prvi 402 je bio spektakl, a sada su dovukli i CDC i KoE ovdje. Momci su i motocross stazu izgradili, karting scena izgleda se malo jača.

Žao mi je što nisam dio tih projekata, ali zajedno sa Panonianom, novoizgrađenim/premještenim parkom i evo šumicom koja se ponovno renovira kako bi se mogao voziti 4x na tzv. trim stazi, Osijek se zaokružuje sve više kao jedan grad naklonjen ekstremnim sportovima.

Nije toliko do nas Osječana, koliko je do susjeda. Na eventovima ovdje bude hrpa Srba, Mađara, nešto Bosanaca, pokoji Slovenac i Talijan, ali sve u svemu, fina ekipica. Vjerujem kada bi se još više toga izgradilo, da bi došlo više i ljudi.

A isplativost mi se čini stranim pojmom u utrkivanju generalno...
 
dovla said:
Staza je bila zarasla iz nekoliko razloga.. Ne znam u kojem mjesecu si bio ali vjerojatno se tada nije vozilo. Također u OS je bila specifična situacija što se gradske vlasti tiče, nekoliko mj se nije znalo ko pije a ko plaća nakon što se izabrala nova vlast. Praktički je sve ostalo na leđima volontera koji su to na kraju i izgurali a grad je bio obvezan još nešto uraditi (što se vodovoda tiče). Ukratko, staza je sada pic pic i spremna za sezonu i treninge.. Ljudi dobre volje odradili  :mrgreen:

A i kod nas u klubu su se posložile neke stvari, najviše oko članarine za vožnju po stazi i sl tako da je sad sve pod kontrolom i staza je spemna za full upotrebu.
Vidjet ču za tjedan dva,  nadam se da če sve biti u redu
 
dovla said:
Smješno je uopće komentirati izjave tipa "da je staza isplativa..." , "mužnja para od eu.. " i sl. Pa kakvi sve projekti prolaze i šta se gradi i za kolike novce ovo je jebena kamilica.. Da mi je samo znati od koje to velike gradnje u hr (izuzev matine nove kuće) netko nije imao tal....
O poljoprivrednim poticajima da ne govorim...  :LOL:

Uostalom ako sve ove godine možemo financirati HGK i sl. onda ovo ne treba biti problem  :LOL: :mrgreen:

Stoji da je sve nabrojano vrhunska prevara ali prevaranti, u gotovo svim slučajevima legalno izabrana lokalna vlast, ipak nisu toliko glupi pa da rade slikovnicu nego se izmisli neki razlog, u pravilu neki futuristički koji će privući investitore. :mrgreen: Staza je šaka u oko jer će 98% ljudi pitati a kome to treba dok recimo doslovno ukrasti tu istu zemlju i prodati nekom Lidlu ili Billi je super fora jer će se zaposliti barem 30 novih robova. Čak i u toj vašoj unikatnoj gradskoj vlasti postojat će razlog da se zato nekoga proglasi Mojsijem bez obaveze da se preziva Glavaš. :mrgreen:

 
djora said:
Svaka čast, majstore. Koja lakoća izražavanja i detaljno poznavanje problematike.

Ajme taštine, majke ti..
Koja problematika?  :misli:  Nisam znao da tu ima dublja priča. Staza k'o staza, za supermoto. Bio, vozio se, ništ posebno. Nije moj đir, al ne bih imao ništa protiv da mi je na 50 m od kuće. I to je to.
 
mate said:
Stoji da je sve nabrojano vrhunska prevara ali prevaranti, u gotovo svim slučajevima legalno izabrana lokalna vlast, ipak nisu toliko glupi pa da rade slikovnicu nego se izmisli neki razlog, u pravilu neki futuristički koji će privući investitore. :mrgreen: Staza je šaka u oko jer će 98% ljudi pitati a kome to treba dok recimo doslovno ukrasti tu istu zemlju i prodati nekom Lidlu ili Billi je super fora jer će se zaposliti barem 30 novih robova. Čak i u toj vašoj unikatnoj gradskoj vlasti postojat će razlog da se zato nekoga proglasi Mojsijem bez obaveze da se preziva Glavaš. :mrgreen:

A šta misliš da na takvom objektu ne bi bilo trajno zaposlenih? Jesi vidio šta bi sve bilo uključeno?
Inače Glavaš je trenutno krajnje neprihvatljivo prezime u gradskoj upravi ako nisi znao...  :mrgreen: