stelvio i gross u sepmtebru

crnogorac said:
necu na trajekt niposto, pa mi jug skroz dolje ne odgovara toskana najdalje, jer je trajekt bacanje para nas dvoje sa motorm 500 eur ;) a to mi je kilometara i kilometara po evropi

doktor dare said:
Ja isao Bar-Bari sa zenom, jedan motor, kabina sa prozorom, pre dve godine...bilo oko 180E.
Inace, od Istre taman dobacujes da prodjiras Toscanu.

Dubrovnik - Bari povratna sa ženom 2006. - 350 eura

Kabina, deck je dosta jeftiniji.

Litra benze je u Italiji 2 eura, u Austriji 1,5 kao i kod nas.
 
sad mi je trajekt 500, a iz durresa albanija, 180 ;) al necu ocu da se vozam, i ocu u istru natjerao sam zenu da ne idemo u grcku samo da bi uzivali po istri, jer je ja obozavam, ako padne snijeg na alpima toskana ne gine pa krug preko balkana opet nazad
 
to ti u jednom smjeru u svakoj kombinaciji izbijas na iznad 300 eur , ;) 300 eur aka 7 8 rezervoara po 25 litri na apriliu, aka puta 350km = 2450 ili 2800 km  za pred kraj sezone , hm sta izabrati ;)
 
bijah 21 22 23 24 septembar, vrijeme iz snova 28 u gradu 17 18 na grossu sunce sve san
 
Jesi li bio u mojim krajevima? Nadao sam se da ćeš se javiti. A ništa,proć ću ja kod tebe kad sljedeći put budem u Crnoj Gori. :)
 
hahahahhaa nije mi dao jedan iz rovinja nidje dalje oz zminja da odem ;) tako da porech tar valbriga novigrad umag rovinja pula zminj, fazana , limski kanal je bila destinacija ;)
 
p.s. a na proljece sam namjenski labin rijeka cres pag krk i slicno pa da znas nadoknadicu ti ;)
 
to je def , ja hr obozavam i cijelo primorje i ostrva s proljeca cu aktivno biti gore i opet do alpa pa se javim
 
Sparko brate ti li si...? :misli: Nema ko drugi putovanje, Aprilija... :021: Postavi te slike ako si ih sredio, poslozio...
Pozdrav... :azn: slavkopejovic (spm)
 
crnogorac said:
2000 slika ;)
bez slika kao da nisi ni bio... diži gore da vidimo još jednom ljepote iz tvog objektiva.... (y)