Stize pila - BMW R1200S

Očito sam otvorio pandorinu kutiju.Nije problem sastrugat sa cilindrima nek je pizdarija kad to napraviš da ostaneš na motoru.Kaj se tiče naginjanja taj motor ti to dozvoljava jel mu je ovjes složen vrhunski e a to povlači ove druge stvari koje sam spominjal.
 
1200s i Hp2 imaju višlje postavljene cily od 1100s-a...

i na stazi koja "visi" u zavoju je jako teško sa cilindrom do poda...

međutim, na otvorenoj cesti, gdje zavoj "visi" kontra, mislim da je moguće....

zato GS ima one velike kofere sa strane :mrgreen: :mrgreen:
 
kako je kolega Toni napisao...

r1200s nije najbrži, nije najbolji, nije najkvalitetniji...

ali barem upoznaš hrpu pravih BMW ljudi  (y) (y) (y)

a to se ne može mjeriti ni sa čime (y)
 
Moj je spreman za zimski san,servis napravljen,nove gume stavljene...jos cerada gore i bye bye do iduce godine..
 
FZ1 said:
Moj je spreman za zimski san,servis napravljen,nove gume stavljene...jos cerada gore i bye bye do iduce godine..
Ovaj motor izgleda vrhunski, a dobra ideja da ga staviš u kafić (u toplo) i još mu daješ infuziju priko crvene cjevčice cilu zimu. :wink: :mrgreen: (y)
 
FZ1 said:
Moj je spreman za zimski san,servis napravljen,nove gume stavljene...jos cerada gore i bye bye do iduce godine..

mogu ja svoga dofurat u tvoj kafić na toplo?
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Napokon glas razuma, pošto moj nije bio.Sve je to istina kaj veli predator9, a ak si bedak pal buš sa bicikla a ne sa motora.Bitno je dobro društvo i vožnja kad se vratiš doma živ i zdrav i sa smješkom na licu.
 
ja samo kažem svoje osobno mišljenje....

da ja nisam kupio r12s, da nije toni...

možda se nikad nebi upoznali... to je sve slijed događaja  (y)

iskreno "nadivljao" sam se sa motorima, sad me boli ona stvar za brzinu, kako izgleda i koliko ide,

bitno da se ja dobro provedem sa ekipom, punog želuca :mrgreen: i sretno kući (y)