Stize pila - BMW R1200S

jbudimir

Member
U biti nije pila jer nema lanac  :wink:
Potpisano, placeno, preuzimanje u ponedjeljak. Bit ce ovo dug vikend.
Uglavnom, nakon dulje potrage odlucio sam se za BMW R1200S, koji mi je bio stara zelja. Malo sam se premisljao, bili su u igri Tenere, Versys, F800GS, a cak sam nakon jedne seanse sa bunikom htio kupit i Hrvojevog Tuona  :mrgreen: Na kraju se zena izjasnila da se ne misli bas pretjerano puno vozit sa mnom, tako da sam kupio motor za vlastiti gust. Planiram jos dobit tvornicke kufere za sljedeci rodjendan i to bi bilo to.
Evo i jedna slika sa probne voznje.
 
tko ti je kriv kada nisi dovoljno bunike konzumirao... :mrgreen:
 
čestitam na novom motoru i odabiru (y)
nikakvo farbanje, ostavi ga ovakvog "silver bullet"  (y)
 
To se zove skok, sa Tenere, Versys, F800GS na r1200s...  (y)  (y)
Motor je mrak, BMW je ipak BMW  8)
 
jbudimir said:
Meni je i ova temeljna dovoljno dobra. Paše mi uz termoakumulacionu peć  :mrgreen:
nekak mi previše vuce na rođo silber    :mrgreen:
 
StRRava!!!  (y) Punoo sritnih km.
 
zaista cudno izgleda ..ovaj model nisam jos ni vidio uzivo...ali puno km i sto manje kvara.. :wink:
 
Gdje si ga uzeo ak se smije znat?

Čestitam, napravio sam preko 60.000 km na "starom" Su, pa pretpostavljam da ćeš uživati na novom.  :wink:
 
Zamolio bih jednu te jednu uslugicu ako je moguće....često vozim takav od frenda ali mislim da na njegovom nešto ne štima s elektronikom...ili ja nemam pojma.

Naime, kad naglo oduzmeš gas, npr. kad daješ međugas ili kad naglo hoćeš stat čini mi se da gas pada sa zadrškom. Najbolje se osjeti kad naglo hoćeš stati iz druge, oduzmeš gas, ubaciš u ler i jako kočiš. Na ovom od frenda već stojiš u mjestu a čuješ kak još gas pada.

Ajde kad vidiš da li je i na tvojem tako javi pa ako nije, lijepo mi daš materijala za podjebavanje frenda kako mu njegov bavarac ne valja i da mu je najbolje stavit frge i počupat elektroniku.....

BTW. Pila je strašna!!