Što je ovo?!?

Ninja said:
Black = Ninja
White=GSXR (mad bi bolje pasal bjelo-plavi sa malo crvenog)
Red= CBR
Znaci još nisi odlučila  :misli:

ne žuri mi se previše .. ali crna  :wink:
 
jole.Ri said:
a to je mozda bas neki bajker napisao jer je ljut na tog vlasnika,mozda mu ovaj nije pomogao.
jer su sjedili i pili dok je bilo neko sranje.  :misli:  :misli:
pa da mu se oduzi kako bajkeri nisu tamo dobrodosli..  :misli:

citam vec dva puta i ima "smisla" kako god okrenes,bas me zanima sto je

 
znaci dobro sam ga nanjusio..  :mrgreen:
ne moze bit nitko tako lud da sebi radi stetu...
 
Nemam sad pristup fejsu da vidim kaj stoji na stranicama od HBMK, ali iz nekih birtijaških priča ovo bi moglo biti povezano sa zadnjim stradanjem u Rimu našega kolege iz Karlovca, pa prema tim pričama, ovo što je napisano sasvim je istina. Ne tvrdim je to to povezano, ali pretpostavljam. Čim vidim fejs i od kuda je to došlo znat ću više.
 
Sve vam piše na fejsu. Da, vezano je za stradanje motociklista u mjestu Rim. Plakat nema veze sa UHBM Karlovac niti sa grupom Karavana za život iako je u njoj objavljen. Kako je objavljeno Stipko piše u svoje osobno ime i plakat je njegov uradak. E sad ........
 
...jel može neko pojasniti što se desilo i čemu je birtija ta koja je kriva? ...
 
QuinnSaab said:
...jel može neko pojasniti što se desilo i čemu je birtija ta koja je kriva? ...
Nije kriva birtija.Čovjek je stradao ne svojom greškom, nego je krivac bio vozač automobila koji je ušao u suprotni trak. Dovoljno tužno i strašno. Krive se ljudi koji rade u birtiji i njezini posjetioci jer nisu pružili prvu pomoć unesrećenome. Ipak kako se navodi uz njega je bilo par bajkera koji su dali sve od sebe, ali nažalost nisu uspjeli spasiti mu život. Čovjek je na mjestu iskrvario. Osim toga dugo se je čekala i hitna služba. Kaže se da je život vlak i da neznamo na kojoj stanici ćemo ući ili izaći. Vjerujem da se Stipko zanio u boli koju je osjetio gubitkom prijatelja i da nema namjeru javno pozivati na linč birtiju i ljude koji su vjerojatno i sami bili u šoku doživljenim. Ovo sam izvukla iz objava u grupi Karavane za život i ispričavam se ako sam i sama nešto krivo shvatila. Činjenica je da smo ovu godinu tragično izgubili više prijatelja i poznanika po oktanima nego inače (ili se to meni samo čini).
 
suza i locke said:
Nije kriva birtija.Čovjek je stradao ne svojom greškom, nego je krivac bio vozač automobila koji je ušao u suprotni trak. Dovoljno tužno i strašno. Krive se ljudi koji rade u birtiji i njezini posjetioci jer nisu pružili prvu pomoć unesrećenome. Ipak kako se navodi uz njega je bilo par bajkera koji su dali sve od sebe, ali nažalost nisu uspjeli spasiti mu život. Čovjek je na mjestu iskrvario. Osim toga dugo se je čekala i hitna služba. Kaže se da je život vlak i da neznamo na kojoj stanici ćemo ući ili izaći. Vjerujem da se Stipko zanio u boli koju je osjetio gubitkom prijatelja i da nema namjeru javno pozivati na linč birtiju i ljude koji su vjerojatno i sami bili u šoku doživljenim. Ovo sam izvukla iz objava u grupi Karavane za život i ispričavam se ako sam i sama nešto krivo shvatila. Činjenica je da smo ovu godinu tragično izgubili više prijatelja i poznanika po oktanima nego inače (ili se to meni samo čini).
...da tako sam i ja isprva shvatila... zato sam i mislila da postoji još nešto što ga je moralo potaknuti na ovakav post...
 
Vjerovatno ga je potaklo samo to što je čovjek ležao bez noge na cesti a pokriven je bio sa stolnjakom iz te birtije te mu nitko nije pomogao niti podvezao nogu, nakon nekog vremena došla su 3 motorista a policija im je branila pristup unesrećenom, oni su se na to oglušili i čovjeka reanimirali oko 45 min do dolaska hitne.

Epilog, čovjek je umro usljed iskrvarenja. Bi li preživio da su mu odmah pomogli a nisu? Policija?? Ljudi a bilo ih je?? Nije li po zakonu obaveza i kažnjivo nepomaganje unesrećenom?
Sudar je izazvao auto koji je prešao na lijevu stranu i pokupio motoristu. I ne nije poziv na linč sa tim flayerom, sam autor se ispričao da ga je napravio u afektu nemilog događaja.

jedna tužna priča koja se može svakome dogoditi....
 
Čujte, švabe imaju dosta cesta zabranjenih za motore, ili "bikers unfrendly" hotela i restorana.
A motoriste često zovu "dobrovoljni davatelji organa2.
 
:paper:
 
mali_bandit said:
Vjerovatno ga je potaklo samo to što je čovjek ležao bez noge na cesti a pokriven je bio sa stolnjakom iz te birtije te mu nitko nije pomogao niti podvezao nogu, nakon nekog vremena došla su 3 motorista a policija im je branila pristup unesrećenom, oni su se na to oglušili i čovjeka reanimirali oko 45 min do dolaska hitne.

Epilog, čovjek je umro usljed iskrvarenja. Bi li preživio da su mu odmah pomogli a nisu? Policija?? Ljudi a bilo ih je?? Nije li po zakonu obaveza i kažnjivo nepomaganje unesrećenom?
Sudar je izazvao auto koji je prešao na lijevu stranu i pokupio motoristu. I ne nije poziv na linč sa tim flayerom, sam autor se ispričao da ga je napravio u afektu nemilog događaja.

jedna tužna priča koja se može svakome dogoditi....
ček murja je došla prije hitne i branila pristup ozljeđenom? a ovi iz birtije su gledali? u šoku? i niko se od njih nije sjetio kak se pruža prva pomoć a svi je imaju položenu....pa sad mi je jasno zakaj je popizdil...