Što kupiti?

al još bolji je filing kad dođeš, gurneš ključ, pipneš starter i ono začudo radi...
 
burnout said:

E sad mene privlači i SM jer obozavam da se vozim po zadnjem


Meni je sad šema što se ja ne vozim  u zadnje vrijeme prečesto , a sad mislim fax upisat pa se selim u VŽ a bike mi bude doma i tako da ga budem vozio samo vikendom , a osim toga N.Marof je od mene koji 12km tak da ono


tak da ono, SM bu za marof i za po zadnjem zakon a i bolji izbor
 
Orion said:
to moras voljet, mazit pazit stovat i tak. cim nanjuse da nekaj od toga nije, otkantaju te. uostalom, koju si imao? i kaj si direkt od tvornice trazil nekaj?

rx 50 i poslao sam pismo tvornici i dobio pismo natrag(na talijanskom), uglavnom popucale su radje i cijela felga otisla u bannanu nakon 2mjeseca sta je imo motor bila mi je oko 8mj u zg jer mi oni nisu to htjeli priznat u garanciju i onda mi nakon tih 8mj navlacenja doslo pismo iz aprilije da je to bila slabo zategnuta/centrirana felga i da si stavim cestovne gume pa da se to vise nece ponoviti(da su krive gume s cepovima, koje su bile original gore) i jos bim napomenul da mi je to bio 1. motor i jako sam ga pazio tak da nije nis mojoj krivicom popucalo i znas kako mi je bilo kupim motor dam 22tk za 50-ticu i onda mi motor 8mj na servisu i nis nisu radili na njemu nego samo je stajao gore i non stop su govorili da ce mi to sredit da se ja mogu vozit a za garanciju cemo benj rijesit i nisu mi niti produzili garanciju pa apsolutno nista, govnari
 
to kaj si ti napisal nema veze s apriliom. a i problem je do briljantnog dilera/servisera ocito. a da znaju bit bezobrazni, znaju. talijani su najveca gamad. al to opet nema veze s motorom. uostalom, bar za rs250 ima dijelova kolko oces.