što nakon kada osiguranje proglasi totalku?!

Opet ja i famozni e-bay!  :misli: Sve sam skužio i sve ok, kontaktirao prodavače, dogovarao dostavu itd... Ali trebam još usvojiti Paypal! Jeli ima tko od vas da je plaćao putem Paypala? Kada želim izvršiti kupnju Paypal mi ne dozvoljava da izvršim kupnju koja je skuplja od 100funti i zahtjeva nekakvu verifikaciju i četveroznamenkasti Paypal kod kojeg ja nemam pojma gdje da pronađem?! Imam Zabin Go go Mastercard, probao sam ukucati pin kod i ne priznaje ga!!! Znači ja sam se registrirao kod Paypala, registrirao svoju karticu kod njih, to je sve ok, ali mi ne dozvoljavaju tu kupnju koja prelazi iznos od 100 funti! Oni koji znaju o čemu pričam molim vas POMOČ!!!  :misli:
 
To je to, skužio si o čemu pričam! Hvala majstore, znači samo nazovem kartično poslovanje i lavica će mi dati taj broj, jer ja ne primam izvatke! Sutra odmah krečem u shoping!  (y) Hvala još jednom!
 
paranoid said:
To je to, skužio si o čemu pričam! Hvala majstore, znači samo nazovem kartično poslovanje i lavica će mi dati taj broj, jer ja ne primam izvatke! Sutra odmah krečem u shoping!  (y) Hvala još jednom!
Vidim da si snasao  (y)
Probaj vidjeti da li se to vidi na e-zabi  :misli: (da ne moras cekati)
 
kompa se razbio i proglašena mu totalka sa 70/30 isplatom.
ja ga pitam a oprema koju je zdrapao na sebi kod prometne a oni meni od toga niš jer je proglašena totalka.

što dalje. ja mu kažem nek posjeti advokata i nek tuži osiguranje ak dobije ukupno do 1000 bar bu kacigu kupio.
 
mrcina said:
kompa se razbio i proglašena mu totalka sa 70/30 isplatom.
ja ga pitam a oprema koju je zdrapao na sebi kod prometne a oni meni od toga niš jer je proglašena totalka.

što dalje. ja mu kažem nek posjeti advokata i nek tuži osiguranje ak dobije ukupno do 1000 bar bu kacigu kupio.


Može naplaiti i opremu i povrede ako ih je bilo sa svoga osiguranja
 
vickodu said:
Može naplaiti i opremu i povrede ako ih je bilo sa svoga osiguranja

može ali i nije neka lova, ovisi na koliko se osigurao, to mu piše u polici. meni su procjenili 3% invalidnosti i isplatili 2400,00kn. (pričam o mojoj polici tj. osiguranju) opremu nisam naplačivao jer ništa nije oštečeno!
 
neka samo uzme odvjetnika jer su sva osiguravajuća društva lopovi i kada trebaju isplatiti lovu nema ih nigdje. Meni su radi starosti sterali motor u totlku koji je bio u besprijekornom stanju ,kad sam poslao odvijetnika isplatili su tržišnu vrijednost  plus lakše povrede i plus nova kaciga i nova jakna te rifle i patike i tome smo dodali jeda n razbijeni mobitel :) tako kada se  sve zbroji dobio sam 3 puta više love od prvobitne ponude za koju su rekli da je maksimalna i još su platili odvjetniku 1850 kn troškove nagodbe :) tako da sa m ja ostao u plusu
 
Bog ljudi,radim u toj branši pa je red da se i ja uključim.
U slučaju prometne nezgode sa motociklom,svi dijelovi i njamanje oštećeni, znači kada je na nekom dijelu na motoru ima crtica računa se novi dio,jer motori nemaju katloški broj boja.Jedino što kod takvih slučajeva kada servis popravlja motor mora vratiti u osiguranje sve dijelove,ali je dobro što u nekim situacijama kada ideš na nagodbu (ovisi koja osiguravajuča kuća ti isplačuje),jako puno takvih dijelova možeš popraviti.Kod totalke ne vračaš niti jedan dio i nemojte slučajno popravljati motor dok ne potpišeš riješenje o nagodbi.Ako budete imali bilo kakvih upita slobodno se javite, uvijek sam na raspolaganju.
091/344-3444, Prgo.