što učiniti kada jedna strana ne želi ispuniti eu izvješće o nezgodi?

Ak nemaš doticaja s njim, mislim da neš niš dobil.  Imal isti slučaj vozim se ja prvi frend s r1 drugi mimoilazimo se s traktorom ja prođem , traktor skrene ispred frenda ovaj da ga ne pogodi skrene u desnu bankinu i razbije se , frajer na traktoru pobegne, al čim je policija došla odma su išli do njega i napuhal je mislim da 0.8, a sve je to bilo ispred kuće od jednog policajca koji je vani na balkonu pušil i gledal kaj se događa pa je videl kud je ovaj s traktoro otišel, on je isto dal izjavu kaj se dogodilo i jedino kaj je preostalo je tužiti kretena na traktoru i j..... se po našim smrdljivim sudovima i još na kraju ne dobit nikakvu odštetu, tak da je frend popravil motor za 1500 eura i bil sretan kaj sebi nije niš napravil osim kaj se natukel. Da je meni to napravil onda bi garant pišal krv pa nek on mene tuži.
 
Sledgehammer said:
Pa što će ti onda EU izvješće o nezgodi?  :misli: :misli: :misli:

Mirno spavaj i čekaj poziv na sud... u međuvremenu, čisto za sebe i zlu ne trebalo, do detalja poslikaj sva oštećenja, i to, ako imaš, sa klasičnim filmom.

ma kakav poziv na sud?
Pa ja sam se razbio prije godinu dana i nitko na sud nije išo nego se samo čekalo šta će policija reći i prema tome osiguranje radi  :misli: dakle zapisnik
 
Imam i ja loše iskustvo u sudaru bez kontakta. Izbjegaval sam frajera koji mi je oduzel prednost i razbio auto. Prvo kaj je policajac reko kad je došao na uviđaj bilo je "da te je bar malo zakvačil". Nikad nisam videl ni kune i auto sam popravljal o svom trošku.
 
Sledgehammer said:
Ide kao svjedok. Uopće ne govorim o osiguranju.

Mene je tip spucao, 100% njegova krivnja i nisam nigdje išo kao svjedok...

Pitaj boga onda dali je i kažnjen na kraju... valjda je

 
gigi said:
Imam i ja loše iskustvo u sudaru bez kontakta. Izbjegaval sam frajera koji mi je oduzel prednost i razbio auto. Prvo kaj je policajac reko kad je došao na uviđaj bilo je "da te je bar malo zakvačil". Nikad nisam videl ni kune i auto sam popravljal o svom trošku.

meni je brat imao sudar prije godinu ipo gdje je isto išao obići auto koje je iz sporedne ceste izašlo pola na glavnu cestu gdje je bio moj brat.
Ali tu je bila jasna situacija iako se pojavio otac od malog i počea pritit da njegov sin nije kriv...a šta ćeš svakakvih budala se nađe...
 
proxy uzmi lijepo njegove podatke ime prezime reg broj i broj police, otiđi u njegovo osiguranje i napravi procjenu i čekaj zapisnik (y)


probaj dobiti fotokopiju njegove police i otiđi kod nekog advokata da ti pogleda koliko  još možeš uzeti na neke ozljede i itd :misli: :wink: :mrgreen:
 
tutankamon said:
proxy uzmi lijepo njegove podatke ime prezime reg broj i broj police, otiđi u njegovo osiguranje i napravi procjenu i čekaj zapisnik (y)


probaj dobiti fotokopiju njegove police i otiđi kod nekog advokata da ti pogleda koliko  još možeš uzeti na neke ozljede i itd :misli: :wink: :mrgreen:
a gdje da dobijem kopiju njegove police tj.police njegove kceri?  :misli: kad mi njegova kcer neda ni do njega,a s njim sam se dogovorio da cemo se nac...a lik nema ni mob... a danas me njegova kcer napala da sam ja skrivio nesrecu...
 
Proxy said:
a gdje da dobijem kopiju njegove police tj.police njegove kceri?  :misli: kad mi njegova kcer neda ni do njega,a s njim sam se dogovorio da cemo se nac...a lik nema ni mob... a danas me njegova kcer napala da sam ja skrivio nesrecu...


jel imaš registraciju od auta?

daj mi je na pp