Streetfighter komentari

što ti je motor dignut više prema naprijed, to možeš uže zavoje ubost(zato motori na trkama imaju ful dignuti zadnji kraj)..naravno do neke granice, kad motor postaje jaaako nestabilan
 
Streetfighter said:
evo slika
ervin1.jpg


ervinbck.jpg
kad vidim ovu preradu-sve mi bude jasno...to moš samo vozit ravno jer se po gumama vidi da nije pošteno zalegao u zavoj... prerade obično izgube na voznosti....hihihihihihi
 
Lijepo...
Ali nije li ovo tema za "Prerade" :misli:
:mrgreen:
 
Uopce nije istina da prerade izgube na voznosti!!!
Neke cak i dobiju kao npr. moj motor....vilice su sa modela iz 97 i to USD, kocnice su sa jaceg modela, diskovi veci (promjer), felge su bile 18" sad su 17" sa kawe zx10r polozaj sjedenja je identican po visini kao i R1 iz 2003.godine a motor ima svega nekih 150 kg sa tekucinama!

Zato miro ne pricaj gluposti jer sam probao dosta motora i novih i starih i jos ni jedan nije bio vozan kao ovaj preradjeni, a tko god je sjeo na zvjer svi su rekli da je lagan kao bicikl i mozes radit cuda na njemu!!! Mozes ga polegavat vozit na zadnjem (to jos nisam probao jer me ne privlaci a i puno novaca je u igri da bi se zajebavao) :)
 
...e da i zaboravih napisat da se najvise osjeca tezina motora i to je po meni jedna od bitnijih stvari kod voznosti
 
nema šta,ali ovo je tema za prerade i bilo bi bolje da je tamo :D
zlatni kad će slike već dugo čekamooooooo
 
Zlatni2001 said:
Uopce nije istina da prerade izgube na voznosti!!!
Neke cak i dobiju kao npr. moj motor....vilice su sa modela iz 97 i to USD, kocnice su sa jaceg modela, diskovi veci (promjer), felge su bile 18" sad su 17" sa kawe zx10r polozaj sjedenja je identican po visini kao i R1 iz 2003.godine a motor ima svega nekih 150 kg sa tekucinama!

Jesi ti siguran u ovo? To bi značilo da bez tekućina ima recimo oko 125kg! Čisto sumnjam!
 
CyberPunk_DOHC said:
pic51.jpg



A da vas sad cujem?!  :D  :mrgreen:

Bog je! To je više ko supermoto nešto...ali u svakom slučaju maaaajka! Dalje se može prerađivat samo u ambalažu za srdele s oznakom "der grune punkte-recyklirte material"  :mrgreen:
 
Medo said:
Jesi ti siguran u ovo? To bi značilo da bez tekućina ima recimo oko 125kg! Čisto sumnjam!

pa valjda je mislio samo na ulje a pošto je hlađenje ulje-zrak znači vode nema :misli:
 
Medo said:
Jesi ti siguran u ovo? To bi značilo da bez tekućina ima recimo oko 125kg! Čisto sumnjam!

dobro ne racunajuci benzin al sa uljem u masini a benzina ima jos moza 15-ak kila, vode nema jer je uljnjak :)
 
Ok, previdio sam da je uljanik ali svejedno to je težina od oko 130-135 kg suh. Još uvjek mislim da nema šanse.
 
Ma kad bu motor gotov, lijepo ga izvažeš...pa bumo točno znali.