Streetfighter komentari

pa gore sam napisao da ima oko 150 kg sa tekucinama a pritom sam mislio samo na ulje a benzin nisam racunao!
znaci sa nekih 15-18 litara benzina ima otprilike toliko +kila!
a to je jako olaksano u odnosu na orginal koji ima oko 192 kg bez tekucina!

a to ti mogu vrlo jednostavno i objasnit, rama je aluminijska i sa zadnjim krajem koji je napravljen od cijevastih profila, orginalni oklopi sa sarafima i prednjom lampom su bili teski 24 kg (izvagano), zadnji kraj (orginal) je imao sa blatobranom, nosacem tablice zmigavcima i zadnjom lampom i sjedalom nekih 20-30 kg (prije oko 30 kg) i jos su tu felge koje su 17" aluminijske a koje su u usporedbi sa orginalim 18" duplo lakse! Masina je ostala ista osim sto ima poliranih dijelova pa kad sve zbrojis skinuo sam 50-ak kila sa motora i onda dodjes do tog broja od oko 150 kg sa uljem (bez benzina), a uskoro cu izvagat motor pa da budem totalno siguran koliko je tezak a po mom nekom proracunu ukupne mase orginala i skinutih djelova dolazim do tog broja od oko 150 kg a to su potvrdili i neki ljudi koji su takodjer zasluzni za tu preradu!
 
a kad sve to uzmes u obzir mogu ti reci da je jos uvijek laksi od novih r motora a to su se uvjerili svi koji su vidjeli motor uzivo!
 
E sada bih ti i mogao vjerovati jer si to lijepo podkrijepio konkretnim brojkama!  (y)
 
Zlatni2001 said:
Uopce nije istina da prerade izgube na voznosti!!!
Neke cak i dobiju kao npr. moj motor....vilice su sa modela iz 97 i to USD, kocnice su sa jaceg modela, diskovi veci (promjer), felge su bile 18" sad su 17" sa kawe zx10r polozaj sjedenja je identican po visini kao i R1 iz 2003.godine a motor ima svega nekih 150 kg sa tekucinama!

Zato miro ne pricaj gluposti jer sam probao dosta motora i novih i starih i jos ni jedan nije bio vozan kao ovaj preradjeni, a tko god je sjeo na zvjer svi su rekli da je lagan kao bicikl i mozes radit cuda na njemu!!! Mozes ga polegavat vozit na zadnjem (to jos nisam probao jer me ne privlaci a i puno novaca je u igri da bi se zajebavao) :)

gle, ne pričam gluposti, ja samo kažem da prerade koje sam JA vozio nisu bile za vozik kao originali.... a ako si ti vozi one kije su bolje za vozit..blago tebi.
 
od prerada sam probao sam dvije svoju i jos jednu suzu al sam zato probao dosta serijskih motora pa zato to i pisem!
 
miro said:
gle, ne pričam gluposti, ja samo kažem da prerade koje sam JA vozio nisu bile za vozik kao originali.... a ako si ti vozi one kije su bolje za vozit..blago tebi.

a tko zna tko je i kako slagao te prerade koje si ti vozio  :mrgreen: