SUBOTA - PIZZA u Oroslavju - spori motori

R65

New member
Jel ima netko neki prijedlog za lijepu turu cca sat od Zagreba, a da je cesta lijepa ko npr zagorska magistrala, al da nije put prema Velikom Taboru i tak?

Imamo par sporijih motora pa da ih malo uvedemo u zadovoljstva lijepih cesata...


Danke
 
Imam ja,jučer isprobano. Zagreb-Zabok-Oroslavje-pizza u pizzeriji oro goro mala jer je velika prevelika-Zabok-Zagreb  (y)
 
Zvuči dobro!

Nakon jucerasnje ture starom cestom do Velikog tabora i klope u Gresnoj Gorici, ovo je taman za slijedeci vikend!

Usput pozivamo sve vozace prosjecne brzine 90 - 100 km/h da nam se pridruze.

Za sad je u igri jedan CONDOR 350 ccm iz 74. godine i jedaN bmw r 65 KOJI bi mogel i brze, al iz postovanja prema Condoru (kojih nema puno u Lijepoj nam nasoj) vozi zadanim tempom!

Ima zainteresiranih?

Krenuli bi iz Pit stopa oko desetke!

Da isprobamo taj Oro Goro!

Onda?
 
Odite  u BIH na janjetinu ili Čevape..........
 
A zakaj nisi probo domace proizvode ispod Velikog Tabora?  :mrgreen:
Ne volis rakiju  :misli:
 
Rakija? Dok sam na motoru?? Nema sanse.
Jedna kruskovaca u Gresnoj gorici je bila taman za grijanje s obzirom da je u kotlinama i sjenovitim dijelovima bilo fine hladno..
 
Ali gospodja vas je tak lepo pitala i treba ti biti zao jer je rakija fenomenalna, jabukovaca pomjesana sa medom. Jebeno  (y)
 
Meni subota isto pase, a popodne imam nekaj i posla tak da bi do trojke trebal bit natrag.

Mala al taman voznjica za razgibat klipove!

Ducalfist, kaj vozis?

Ima jos zainteresiranih?

 
Free C said:
Djurdjevacki pijesci  (y) ... hrvatska sahara

Ma jebote pesci. Trazio sam to satima i konacno me hrpa cigica  :mrgreen: dovedu do tog cuda a kad tamo birtije nigdje u blizini. A osim toga to je 1.5 voznje u jednom pravcu  :jesus:
 
R65 said:
Meni subota isto pase, a popodne imam nekaj i posla tak da bi do trojke trebal bit natrag.

Mala al taman voznjica za razgibat klipove!

Ducalfist, kaj vozis?

Ima jos zainteresiranih?

Kao što mi i nick kaže - Hondu VFR!  :mrgreen:
 
linza said:
Ma jebote pesci. Trazio sam to satima i konacno me hrpa cigica  :mrgreen: dovedu do tog cuda a kad tamo birtije nigdje u blizini. A osim toga to je 1.5 voznje u jednom pravcu   :jesus:

A kad ti samo pijes i pijes  :mrgreen: ... sto ti je ovo 1.5
 
1.5 ilitiga vura i pol voznje od Zagreba dobrim tempom
 
linza said:
1.5 ilitiga vura i pol voznje od Zagreba dobrim tempom

Dobro, i ... pa zar nije naslov prijedlog za turu od par sati, jesam nesto propustio  :misli: :mrgreen: 8)