SUBOTA - PIZZA u Oroslavju - spori motori

R65 said:
i tam buju od 09:30!

Pa lijepo piše OD 9,30 - možda si prerano došel. Možda su sad tam.  :mrgreen:
 
Dobro sam pročitao, zato sam se i putem iz Samobora vračao pored Pita. Ma nije bed, ali je malo smješno kad onaj ko organizira ipak ne dođe a da to ne javi na bilo koji način (osim svojim nedolaskom). MOram priznat, ako je fora, dobra je :mrgreen:
 
Flegma said:
Dobro sam pročitao, zato sam se i putem iz Samobora vračao pored Pita. Ma nije bed, ali je malo smješno kad onaj ko organizira ipak ne dođe a da to ne javi na bilo koji način (osim svojim nedolaskom). MOram priznat, ako je fora, dobra je :mrgreen:

Ni prvi ni zadnji puta. čak se znalo desiti da organizator ode prerano, jer mu se ne da čekat dogovoreno vrijeme polaska.
 
Ljudi sorrrryyyy!

Ovakava je situacija:

1) Nisam bil blizu interneta da vam javim, a nikakve druge kontakte nemam
2) Jucer sam od 23:30 (kad sam dosel s posla) do 00:30 pokusal odzracit kocnice koje sam prekjucer promjenil i nije mi islo za rukom. Valjda sam nekaj krivo odradil, al i moja bolja polovica koja je stiskala bremzu i ja smo vec umrli od umora oko pol 1.
3) Kompa s kondorom je dosel do mene i pokusavali smo sredit stvar od 08:00 danas do 11:00 i nist. Nekaj me opasno zafrkava. Cak sam skidal celjust opet i vadil plocice i vratil klipove na mjesto i hiljadu puta stisnul bremzu, odsarafil ventil za odzraku, zasarafil ventil i pustil bremzu. Zgubil sam zivce jer sam znal da sam zaribal voznju.

4) Molim vas nemojte se ljutit.
5) Slijedeci put kad dogovaramo voznju, moja je runda.

6) Jos jednom oprosti Flegma.
 
R65 said:
5) Slijedeci put kad dogovaramo voznju, moja je runda.

6) Jos jednom oprosti Flegma.
Mislim da će nas sljedeći put biti puno.
Ma nema beda, kao što rekoh svejedno gdje sam popio kavu. Ovak sam se i vozio motorom, dogovorio neki servis i tak... Stvarno nije bed.
 
Flegma said:
Mislim da će nas sljedeći put biti puno.
Ma nema beda, kao što rekoh svejedno gdje sam popio kavu. Ovak sam se i vozio motorom, dogovorio neki servis i tak... Stvarno nije bed.

a znači to si ih ti čekal..vidim da nisi dočekal
 
zweky said:
a znači to si ih ti čekal..vidim da nisi dočekal
..je, moja malenkost...ali nisam baš predugo. Znaš kako se veli. 15min zato što nekog poštuješ, 15 zato što si kulturan, dalje ako si glup. Eto, nisam ispao glup. A ti si pp ona što rano ujutro pije za šankom.... :wink:
 
Flegma said:
..je, moja malenkost...ali nisam baš predugo. Znaš kako se veli. 15min zato što nekog poštuješ, 15 zato što si kulturan, dalje ako si glup. Eto, nisam ispao glup. A ti si pp ona što rano ujutro pije za šankom.... :wink:
da pijem...al kavu...moraš točno napisat jer će se danima inače pričat da se alkoholiziram rano jutro
 
Eto...Zagorja mog nismo vidjeli, ali ako dragi prijatelji meteorolozi griješe mogli bi dogovarano preseliti za slijedeću subotu, pizza će i dalje biti dobra, cesta će i dalje biti do Oroslavja, ljudi za šankom će i dalje pit...pa što ne!
Ovom bi se prilikom javo ispričao jednoj osobi. Samo ona zna kojoj i samo ona zna zašto.
 
Flegma said:
Imam ja,jučer isprobano. Zagreb-Zabok-Oroslavje-pizza u pizzeriji oro goro mala jer je velika prevelika-Zabok-Zagreb  (y)
:misli: ček to kad smo ja ti crnka penny i turbo išli na pizzu???
e zazagorska pizza je zaon!!!!!  (y) (y)
 
je faberu, o tome pričamo, Možeš se i ti pridružit. Biti će mi čast.