SUPERBIKE Varaždin

bpremuz5

New member
:misli:

Molio bi ak ko ima kakva iskustva s njima nek napiše, naime napravil sam s ZX6R-om 1020km i moral bi na prvi servis a najbliži mi je Superbike.

Unaprijed hvala!  (y)
 
pa ak se do karlovca zapicis nebu motoru nis zbog tih par km vise

a KMS je na dobrom glasu, tak da mislim da nebus fulal ak tam odes

 
Pitbull said:
:misli:

Molio bi ak ko ima kakva iskustva s njima nek napiše, naime napravil sam s ZX6R-om 1020km i moral bi na prvi servis a najbliži mi je Superbike.

Unaprijed hvala!  (y)


DKS ti je uvoznik kawe za HR, a sjediste im je u Mariboru. Za pretpostaviti je da im je servis na nivou. Na prvom servisu ti se mijenja samo ulje i uljni filter, a to stvarno more napraviti svaki servis tak da kod Labasa to mores napraviti bez greske. Preporuka je da se raspitas za cijenu, u Cakovcu ima ovlasteni kawa servis, cijena oko 450 - 500 kuna. Raspital sam se jer me to ceka drugi tjedan! Pa ti vidi!
 
Robert S said:
Na prvom servisu ti se mijenja samo ulje i uljni filter, a to stvarno more napraviti svaki servis

U taj servis gdi se samo to dela na prvom servisu, ja nejdem. A ti razmisli zakaj.
 
Pitbull said:
:misli:

Molio bi ak ko ima kakva iskustva s njima nek napiše, naime napravil sam s ZX6R-om 1020km i moral bi na prvi servis a najbliži mi je Superbike.

Unaprijed hvala!  (y)

Bilo je već priče o Labašu na ovom forumu.
Ukratko: lopov i prevarant od formata. Ako ti se slušaju muljanja i laži samo odi kod njega :mrgreen:
Njemu se ne daju ni rolšuhe na servis.
Imao sam jaaaaako loše iskustvo s njim i nemam volje ići na servis nikome u Varaždin :palacdolje:, a sve zbog njega.
Čak mu ni ucjene vezano za motor nisu strane :x
Ne možeš vjerovati ali je nažalost tako.
Tužno...
 
bismarck said:
Bilo je već priče o Labašu na ovom forumu.
Ukratko: lopov i prevarant od formata. Ako ti se slušaju muljanja i laži samo odi kod njega :mrgreen:
Njemu se ne daju ni rolšuhe na servis.
Imao sam jaaaaako loše iskustvo s njim i nemam volje ići na servis nikome u Varaždin :palacdolje:, a sve zbog njega.
Čak mu ni ucjene vezano za motor nisu strane :x
Ne možeš vjerovati ali je nažalost tako.
Tužno...

Da te ne poznam, mislio bih da je zajebancija :shock:
 
bismarck said:
Bilo je već priče o Labašu na ovom forumu.
Ukratko: lopov i prevarant od formata. Ako ti se slušaju muljanja i laži samo odi kod njega :mrgreen:
Njemu se ne daju ni rolšuhe na servis.
Imao sam jaaaaako loše iskustvo s njim i nemam volje ići na servis nikome u Varaždin :palacdolje:, a sve zbog njega.
Čak mu ni ucjene vezano za motor nisu strane :x
Ne možeš vjerovati ali je nažalost tako.
Tužno...

istina ,tip je cigan
 
Bandit said:
U taj servis gdi se samo to dela na prvom servisu, ja nejdem. A ti razmisli zakaj.

Daj me nemoj plasiti!!

Vec 20 dana trubim oko toga kam budem isel na prvi servis i uvjeravanja su da nemoram ici u KMS, ni u DKS, jer mi je Maribor 70 km od CK. Kao to ti mogu napraviti kvalitetno u bilo kojem ovlastenom servisu!!!
 
Robert S said:
Daj me nemoj plasiti!!

Vec 20 dana trubim oko toga kam budem isel na prvi servis i uvjeravanja su da nemoram ici u KMS, ni u DKS, jer mi je Maribor 70 km od CK. Kao to ti mogu napraviti kvalitetno u bilo kojem ovlastenom servisu!!!

Imaš novi motor. Na prvom servisu meni su pregledavali stegnutost svih vijaka...prednja vilica, kočnice, nosači motora...jbg...knjigica, moment ključ i deri. I onda na svakom servisu opet...
 
Bandit said:
Imaš novi motor. Na prvom servisu meni su pregledavali stegnutost svih vijaka...prednja vilica, kočnice, nosači motora...jbg...knjigica, moment ključ i deri. I onda na svakom servisu opet...


Hvala na upozorenju!!!
Bum si uzel taj dan vremena pa bum stajal pokraj mehanicara s uputstvima!
 
Robert S said:
Hvala na upozorenju!!!
Bum si uzel taj dan vremena pa bum stajal pokraj mehanicara s uputstvima!

Samo daj sterat ce te u PM i rec da si onda to sam radis a ne tu njih zahebavat.

Nemojte se zezat najsigurniji cete biti kad si sami to napravite,ako neznate kako servisni manuali su dostupniji nego ikad za sve marke i modele.

Kocnice,ulje,filtre,svjecice,lanac,lancanike,itd. sam najsigurniji kad si sam mjenjam,a ne tamo neki priuceni shalabajzer,a ako se i ode u neki razvikaniji servis onda vam tamo sigurno ne radi sam gazda koj nesto i zna vec da nekom segrtu;( gazda ionako radi samo za frendove a i njih je u vecini slucajeva previse pa ni to ne stigne napraviti kako treba...

A u slucaju da mi vulkanizer mjenja gume,onda nakon njega obavezno kljuc u ruke i sve sta je dirao prekontrolirat....Kak veli bandit kilo kljuc u ruke,manual i deri samo ja stavljam naglasak na osobno a ne tamo neki statija znam....

Mozda sam paranoican,ali ziher je ziher,a vjerujem samo sebi 8)


P.S. Dok je motor pod garancijo treba forme radi odlaziti na servise u OS,ali svejedno nakon njih sve prekontrolirat sa kilokljucem i manualom,jedino tako cete biti sigurni da je sve napravljeno kako treba.
A nakon isteka garancije sam svoj majstor,gust je neponovlji a i sigurni ste da je sve napravljeno kako treba
 
Ninja said:
Samo daj sterat ce te u PM i rec da si onda to sam radis a ne tu njih zahebavat.

Nemojte se zezat najsigurniji cete biti kad si sami to napravite,ako neznate kako servisni manuali su dostupniji nego ikad za sve marke i modele.

Kocnice,ulje,filtre,svjecice,lanac,lancanike,itd. sam najsigurniji kad si sam mjenjam,a ne tamo neki priuceni shalabajzer,a ako se i ode u neki razvikaniji servis onda vam tamo sigurno ne radi sam gazda koj nesto i zna vec da nekom segrtu;( gazda ionako radi samo za frendove a i njih je u vecini slucajeva previse pa ni to ne stigne napraviti kako treba...

A u slucaju da mi vulkanizer mjenja gume,onda nakon njega obavezno kljuc u ruke i sve sta je dirao prekontrolirat....Kak veli bandit kilo kljuc u ruke,manual i deri samo ja stavljam naglasak na osobno a ne tamo neki statija znam....

Mozda sam paranoican,ali ziher je ziher,a vjerujem samo sebi 8)


P.S. Dok je motor pod garancijo treba forme radi odlaziti na servise u OS,ali svejedno nakon njih sve prekontrolirat sa kilokljucem i manualom,jedino tako cete biti sigurni da je sve napravljeno kako treba.
A nakon isteka garancije sam svoj majstor,gust je neponovlji a i sigurni ste da je sve napravljeno kako treba

Gle sve to stoji!!

Moje znanje o motomehaniki je vrlo povrsno pa se bojim sam srajfati ipak vozim glavu ludu gore.
Za ocekivati je da neko ko ima servis stoji iza svog posla, valjda.
 
Robert S said:
Za ocekivati je da neko ko ima servis stoji iza svog posla, valjda.



Pa nebi bas rekao s obzirom da se je Sashi razletio motor bas zato jer je vjerovao serviseru,a ne meni i jos nekima koji smo ga na chatu i forumu uvjeravali da je mineralno ulje ludost u GSXR-u.


 
prošle godine sam u čakovcu kupoval kawasakija pa sam ga dofuro u superbike da mi provjere neke stvari i moram reči da baš i nebi više išel kod njih.Kao prvo atmosvera za vrijeme pregleda motora je bila kao da sam došo i prisilio ih da mi nešto naprave zabadava,ja sam sam uočio jednu grešku za koju su oni tvrdili da to mora tak biti a kasnije se naravno uspostavilo da netreba,mehaničar mi baš i nije ostavio neki dojam i sve to su mi naplatili dosta novaca  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Nemam pojma zakaj je tak, ali meni su na servisu gdje god sam bio(HRC Dudo, Moto Markez, Taubi) provjeravali zategnutost vijaka svaki puta. Ne jednom sam vidio kako to rade jer sam došel ili prerano ili sam čekal da servis bude gotov. Ne vidim u čemu je tu problem. Nije to svemirski program...
Pa ak nebum vjeroval serviseru kojem idem, onda je bolje da si sve sam doma delam(al bu belaja :mrgreen: )