SUPERBIKE Varaždin

roadrunner_99 said:
taj tip u Štefancu, iskustva s njim?

Bil kod njega ovaj tjedan, servis na 1000 km. Mehanicar je vrlo mlad! Bil sam tam kad je radil i imam dojam da je pedantan. Cijene su vrlo korektne. Preporucam! (y)
 
Robert S said:
Bil kod njega ovaj tjedan, servis na 1000 km. Mehanicar je vrlo mlad! Bil sam tam kad je radil i imam dojam da je pedantan. Cijene su vrlo korektne. Preporucam! (y)

Štefanec?  :shock: Kaj, ko gdi i zakaj? Molil bi pojašnjenje.  :wink:
 
Pitbull said:
Štefanec?  :shock: Kaj, ko gdi i zakaj? Molil bi pojašnjenje.  :wink:

PROBIKE" doo Ulica Zrinskih 29c 40000, Štefanec tel: 040/ 337-066 mob: 098/ 426-106

prvo mjesto do Čakovca po staroj cesti za Budapest
 
Pitbull said:
Dečki  K A T A S T R O F A puta 100!  :palacdolje:  :palacdolje:

Prvi i zadnji put sam tam vozil motor i NIKAD ali NIKAD više.  :x

Naplatil mi je servis na 1000km 790kn (u cijeni filter, 4 litre Silkolene Pro 4 ulja i njegov rad od 350kn) i dođem doma, gledam u prozorčić za ulje kad ono crno ko noć (Silkolene-crveni) a filter samo lagano obrisan i vide se oštećenja kak je bil skidani.  :(

Sad mi je fakat pun k.......c svega i idem zvat i slat mailove pa makar došel do japana!!!!!

ne brini za ulje,uvijek pocrni kod prve izmjene,čuo sam negdje na forumu..

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,18131.0.html
 
Dek..Dadek said:
ne brini za ulje,uvijek pocrni kod prve izmjene,čuo sam negdje na forumu..

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,18131.0.html

Stavljal sam ulje Silkolene Pro4 15w 50 i nema šanse da pocrni jer sam radil servise več na jako puno motora i nikad ali nikad nije ulje pocrnilo nakon prve vožnje a pogotovo ne na novijim motorima!  :wink:
 
Danas sam obavio treći servis na svojoj Hondi u Moto Sekolu (nakon velikog nezadovoljstva sa Superbikom prošle godine) i shvatio nešto važno za svakog kupca Honde.
Dakle, Superbike VŽ nije ovlašteni servis za Hondu u sustavu servisa Honda u Hrvatskoj, iako u svojim reklamama navodi da prodaje i servisira Honde, pa tako i moja servisna knjižica nije "važeća". Ista je izrađena u kućnoj radinosti Superbikea, na njoj piše sve kao u pravoj ali nije prava, dakle krivotvorina. Štampano doma "A je to- štamparija". Iz gorenavedenog slijedi da ako kupac nove Honde u Superbikeu VŽ eventualno ima kvar na svom motoru u garancijskom roku, to ne može riješiti u okviru servisne mreže Honda za Hrvatsku, već samo preko Superbika (ako ovaj ima volje priznati kvar i ako ga uopće pokriva neka austrijska ili neka druga firma-dealer).  :palacdolje:

Na sreću ja nisam imao neki kvar (zapravo nisam imao nikakav - motor je ipak originalna Honda) u garanciji, ali je prilično neugodno saznanje da sam mogao popušiti i novce i vrijeme i živce u slučaju kvara.  :jesus:

Dakle, kupci Honde - oprez: ako kupite Hondu u Superbikeu VŽ, osuđeni ste na njih i u garantnom roku- nemojte reći da niste upozoreni.  :mrgreen:

Sve pohvale Sekolu - veoma ugodno iskustvo, servis izvršen profesionalno, ekipa izuzetno ljubazna, sve pet.  (y)  (y)  (y)
 
Alen je pravi bajker u dusi i buduci po cestama,on voli svoj posel. Tak ja mislim.Bil sam nedugo bez kuplunga a on mi je odma rekel da je zrak dosel u sistem pri padu.Ja sam to ne znal a niti drugi(imena poznata urednistvu).A kak je postelal ventile ide motor kak bi moral tiho i brzo i ne puca pri oduzimanju gasa od prebogate smjease(tak kupljeno) samo sa cuje veter i lajanje Akrapa.Je i ocistil je te K&N filtre i vozil sam se po kisi cijeli tjeden i nikal. A prije 150e janezu za slep iz Pivke.Prije je tam bil dober mehanicar pak se osamostalil a Alen je entuzijast.Samo kaj si bu kupil putnickoga pak bu stalno na putu a ne u servisu.
Evo to sam ve jemput napisal a ve sam ponavljam. Pro bike je moj servis i prije sa Kawasakijem i ve sa Jamahom. Del bi par sliki servisa i Alena ali ih nebrem najti na kompu bez sina a on je negde s curicama u krcmi. Iz Koprivnice je ne dalko pogotovo kaj je cesta dobra i brza.
________________________________________________________________
 
I ovaj link govori o tomu kaj ti govorim,pak mores usporediti kaj ljudi piseju.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,21173.0.html
 
33 said:
I ovaj link govori o tomu kaj ti govorim,pak mores usporediti kaj ljudi piseju.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,21173.0.html

Ponovo se izvlačite na moj post  :mrgreen:

Šalim se, da nisam čuo riječ protiv PRO bike ili Alena inače  :pistoles:
U drugom postu sam poslao sliku servisa ako koga zanima, jako pedantno (y)
 
Ako je motor kupljen u Kaptolcargu i ak odem na servis u KMS ili PRObike gubim garanciju. Nemam pojma kaj da radim. Još za nijednog nisam čul sve dobre kritike. Uvijek neko nekog sere.
 
Bobo1 said:
Ako je motor kupljen u Kaptolcargu i ak odem na servis u KMS ili PRObike gubim garanciju. Nemam pojma kaj da radim. Još za nijednog nisam čul sve dobre kritike. Uvijek neko nekog sere.
:misli: od kud ti to??? Pa Kawasaki daje garanciju a ne Kaptol, KMS, PRObike ili neko drugi. Servisiraj kod ovlaštenog servisera s valjanim pečatom i ovlaštenjem....
 
PRObike Bojan said:
:misli: od kud ti to??? Pa Kawasaki daje garanciju a ne Kaptol, KMS, PRObike ili neko drugi. Servisiraj kod ovlaštenog servisera s valjanim pečatom i ovlaštenjem....
Pa Kaptol ne dobiva motore iz Japana nego iz Njemačke, a Slovenac iz Japana kolko znam i tak piše na internet stranicama Kawasakija. Bilo je tog prepucavanja i na internet stranicama Kaptola i Slovenca! Seru jedni po drugima.