SUPERMOTO & OLDTIMERI 25.08.2013 NOVA RAČA

stojedan said:
Ak ti je malo crvena boja zmatirala , onda da !
Da je fulo neki debos boju, da je samo to u pitanju bilo bi dobro ma pusta na sve strane.  :mrgreen:
 
Možda bum malo dosadan , al me zanimaju uvijeti (osim da imam motor  :D) za vožnju utrka oldtimera  (y)
 
Ako su ista pravila kao za sm onda nozes vaditi i dnevne licence i nemoras bit clan kluba..
 
Ljecnicki se vadi kao za polaganje B)kat. i vrjedi 1 godinu? Polica osiguranja to za motocikl i mora bit za godinu dana?
Kakva licenca kluba, sto je to i kolko kosta  :misli:
 
ace_of_spades said:
Ljecnicki se vadi kao za polaganje B)kat. i vrjedi 1 godinu? Polica osiguranja to za motocikl i mora bit za godinu dana?
Kakva licenca kluba, sto je to i kolko kosta  :misli:
liječnički se vadi ali vrijedi samo 6 mj. !!! Polica osiguranja je za tebe ne za motor i ima određena minimalna svota. Licenca za koji klub voziš mora biti član hms i tvoji podaci ... i za oldtimere moraš izvaditi karton za motocikl  (y)
 
tomi_aa said:
liječnički se vadi ali vrijedi samo 6 mj. !!! Polica osiguranja je za tebe ne za motor i ima određena minimalna svota. Licenca za koji klub voziš mora biti član hms i tvoji podaci ... i za oldtimere moraš izvaditi karton za motocikl  (y)
Moras li biti bas u klubu ili mozes solo voziti i sam se uclaniti u Hak?
znaci neregan motor al regan ti. Kakav karton za oldtimer ?
O slicnom stalno razmisljam al nikak..  :?
Do kakog Mzeja.  :mrgreen:
 
Pa mozes solo vozit i vadit dnevne licence samo na dan trke..
Tako je u SM a ne vidim razlog da bi ovdje bilo drugacije.. I sa skuterima i s quadovima i s mx isto..
 
dovla said:
Pa mozes solo vozit i vadit dnevne licence samo na dan trke..
Tako je u SM a ne vidim razlog da bi ovdje bilo drugacije.. I sa skuterima i s quadovima i s mx isto..
kolko taj sex kosta cca, bez potrosnog materijala  :misli:
Trebalo bi "samo"zapocetak nabavit starca"pa turpijat..
Ili kupit gotov proizvod spRReman povoljno.  :mrgreen:
 
dovla said:
Nekih 200-300 kn sa startninom uglavnom
onda i nije stRRava al je za one koji ne delaju.  :wink:
 
Pa nije koliko košta sve ostalo; transport/gume/spavanje/hrana itd... Nakupi se, licenca i te fore su kamilica..  :mrgreen:
 
dovla said:
Pa nije koliko košta sve ostalo; transport/gume/spavanje/hrana itd... Nakupi se, licenca i te fore su kamilica..  :mrgreen:
hmm recimo uzmes staRRog Emzejca gume odrade dosta km... Dodjes s njim dan prije nadjes jeftinu gajbu/gablec..  :mrgreen:
Eh al tu je i kombinezon onda pa cizme pa rukavice uff pa kvaRR...  :?
 
dovla said:
Pa trening pa ovo pa ono...  :mrgreen: Najbolje uzet nešto za šumske puteve i mir...
mislis super-moto  :misli:
to kosta visse jbg.  :mrgreen:
 
dovla said:
Ne, mislim na MX/enduro.. to je jedino koliko toliko povoljno u motociklizmu..
neznam bas da bi se nasao u tome "silazenju s ceste"  :wink:
:mrgreen:
 
dovla said:
Ne, mislim na MX/enduro.. to je jedino koliko toliko povoljno u motociklizmu..
moje je iskustvo da to košta podjednako
 
markookram said:
moje je iskustvo da to košta podjednako

koje? enduro i mx? to da.. Ali enduro/mx i SM nema šanse... I to govorim o nekoj amaterskoj razini..