SUPERMOTO & OLDTIMERI 25.08.2013 NOVA RAČA

dovla said:
koje? enduro i mx? to da.. Ali enduro/mx i SM nema šanse... I to govorim o nekoj amaterskoj razini..
iznenadil bi se koliko ti ode na sx/enduro ... sam kaj tak ide često manji iznosi pa se toliko ne primjeti ...
kod sm su ti gume br.1 ... i tu u principu sve o njima ovisi ... a na zemlji ti ide sve i to konstantno ...  krvopija  :palacdolje:
 
markookram said:
iznenadil bi se koliko ti ode na sx/enduro ... sam kaj tak ide često manji iznosi pa se toliko ne primjeti ...
kod sm su ti gume br.1 ... i tu u principu sve o njima ovisi ... a na zemlji ti ide sve i to konstantno ...  krvopija  :palacdolje:

Da al kad ti je set 2500 kn to ti je dovoljno.. Ako hoćeš ozbiljnije vozit nemoš bez sponzora.. A padovi su česti pa usporedi pad na asfaltu i na zemlji.. mislim po šteti na motoru/opremi.. :x
 
dovla said:
Da al kad ti je set 2500 kn to ti je dovoljno.. Ako hoćeš ozbiljnije vozit nemoš bez sponzora.. A padovi su česti pa usporedi pad na asfaltu i na zemlji.. mislim po šteti na motoru/opremi.. :x
na asfaltu to sve poguliš a na zemlji potrgaš  :? 
trebaš probat i off pa se sam uvjerit  (y)

evo pitaj Sipa koliko njega košta offroad  :LOL:
 
markookram said:
na asfaltu to sve poguliš a na zemlji potrgaš  :? 
trebaš probat i off pa se sam uvjerit  (y)

evo pitaj Sipa koliko njega košta offroad  :LOL:

On je klasa za sebe..  :mrgreen:

Al pao sam i na asfaltu i na offroadu.. Što je najgore ono na mxu je bilo zajebanije..  :mrgreen: Al šteta na asfaltu veća.
Pa kad pogulim one alu handguardse ubio bi se..  :LOL: :mrgreen:
 
dovla said:
Pa vjerojatno zato se ni ne stavljaju..
Bar ja nisam vidio.

Ja se protivim stavljanju enduro gardnova, MX su mi lepsi :mrgreen:

5 komada sam do sada polomio, pad rucke u blato u Rumuniji i gotovo nemogucnost dodavanja gasa me naucilo :? MX doli, enduro gori :mrgreen:

 
Evo još slika od nas iz Muddy - a...

 
i još...
 
...
 
...
 
...
 
...
 
...
 
...
 
...
 
...
 
...
 
...