Supermoto utrka u NOVOM MAROFU

SM fun

New member
Evo konačno i u Novom Marofu dugo očekivana supermoto utrka...
Svi ljubitelji motora i adrenalina moći će 23. i 24. 09. uživati u utrkama...

toliko o tome riječima a sve ostalo dođite vidjeti i uvjerite se sami...

Pozdrav #46    (y)
 
Ma fala bogu da ce se konacno voziti na marofu .... meni osobno je jedino bed sto je ovo zadnja utrka sezone i na neki način je sve vec odluceno pa tako mislim da i nece svi dati 100% od sebe(ja necu :mrgreen:) Nadam se da ce mi sipek donest vilice iz italije za apriliju pa da vidim kako to ide zapravo  :shock:
 
jer ako ne donese najebo sam jer sam prodao KTM 576  :(....
a i nadam se da cu se uspiti sprijateljiti sa stazom (od onog pada u 4 mj.) jer još nisam izvadio onih faking 8 šarafa i komad željeza iz ramena... a i nisam uopce trenirao sa aprilijom pa ovo cu gledat kao trening.... :jesus:
 
samo polako i sigurno da nebi ponovo pao i savio sarafe pa sjebo navoj
 
Valjda opet niste platili.... a i Čobanković je bio tamo na kulturnom događaju. Jebeš utrke. :jesus: :mrgreen:

Dolazimo drugi vikend gledat SuperGejTomu! 8)
 
A nego kaj? :mrgreen:
Danas ste svi pizde zbrisali, nakon ručka krenem prema gradu jer se Taubi nije javljao pa reko negdje ću ih već ulovit. Skužim kod HTV-a da je sve mokro, napravio mali đir po gradu i na kraju zapalio za tvoje selo. Prošao sam ti ispred kuće ali nije bilo nikog vani pa mi se nije dlo zaustavljat.
 
Ajde ne seri , danas se starkelja čak i po kiši vozil  , mogel si i ti , a ne se iz garaže dopisivat !!! :palacdolje:
 
zvonko situm said:
Dali netko zna zašto se danas nije vozila utrka u Vinkovcima ?

baš sam se pitao šta je s tim...pitalo me gomila ljudi, al niko nije znao oće bit šta il ne...a nikom se nije dalo sjest na bajk i zapalit do tamo zbog vremena...a rekli su da će me zvati da vozim ali niko mi se nije javio...
 
sorry na off-u al da pitam nekaj  :mrgreen:

Kaj treba sve, da recimo vozim Turist klasu sljedece godine, jer sad kupujem KTM 660 i stim da vozim
jer nemam para za jos jedan posebno natjecateljski, a moram imat ovaj za po gradu  (y)

Kakva je to konkurencija, kak ide, ajd ak netko zna nek napise nesto vise  (y)
 
Resca said:
sorry na off-u al da pitam nekaj  :mrgreen:

Kaj treba sve, da recimo vozim Turist klasu sljedece godine, jer sad kupujem KTM 660 i stim da vozim
jer nemam para za jos jedan posebno natjecateljski, a moram imat ovaj za po gradu  (y)

Kakva je to konkurencija, kak ide, ajd ak netko zna nek napise nesto vise  (y)

o konkurenciji ti neću ništa govoriti, jedino ti mogu reći da je trenutno treći u poretku sa KTM DUKE... pa ti misli!  (y)


Raspored se još ne zna...
treninzi u subotu a utrka u nedjelju  :mrgreen: :mrgreen:
 
supertomo said:
Ma fala bogu da ce se konacno voziti na marofu .... meni osobno je jedino bed sto je ovo zadnja utrka sezone i na neki način je sve vec odluceno pa tako mislim da i nece svi dati 100% od sebe(ja necu :mrgreen:) Nadam se da ce mi sipek donest vilice iz italije za apriliju pa da vidim kako to ide zapravo  :shock:

Ja ću dati, ipakje to moja domaća staza  :jesus: