Supermoto utrka u NOVOM MAROFU

smxxx said:
Da al ovo sa 710ccm nisam skužil, kaj ti trebaš sponzora da bi pojačal kubikažu ili daješ gajiću prednost???? :misli:

ne trebam sponzora ali vozim klasu do 450ccm pa ne smijem povećat kubikažu...

a i uostalom nema potrebe..  :jesus:
 
smxxx said:
Da al ovo sa 710ccm nisam skužil, kaj ti trebaš sponzora da bi pojačal kubikažu ili daješ gajiću prednost???? :misli:
a nije bas ni jeftino da si ga ide pojacavat....treba mislit na to da ce i kasnije cijela masina podnosit veca opterecenja,,,,pa ti razmisli..... :palacdolje:
 
A dal bi onda i sa 250f mogel biti prvi? Pa kolko je onda tvoj sporiji od 710ccm?
 
Pa pitam jer me zanima, do sad iz vaših poruka se nemože skužiti o čeu pričate, pa ti mi pojasni ak lupetam gluposti jer očito puno znaš(barem po spiki za praksu neznam)?
 
smxxx said:
Pa pitam jer me zanima, do sad iz vaših poruka se nemože skužiti o čem pričate, pa ti mi pojasni ak lupetam gluposti jer očito puno znaš(barem po spiki za praksu neznam)?
pricamo o  tome da dejan vozi klasu 450 i da nema potrebe pojacavat motor jer ne zeli prelazit u drugu klasu,,,,a sto se tice 250..mislim da bi mogao biti i u toj klasi prvi...
p.s.-i kad motor jednom " friziras" on vise nikada nece biti kao prije,,,motor podnosi veca opterecenja pa moze cesce doci i do kvarova...jer da su oni htjeli jaci motor tako bi ga  I NAPRAVILI...a to sto se motori pojacavaju to je druga stvar i zelja vlasnika,,,,, (y) (y) :misli:


-ako sam sta krivo rekao me ispravite...
 
Resca said:
sorry na off-u al da pitam nekaj  :mrgreen:

Kaj treba sve, da recimo vozim Turist klasu sljedece godine, jer sad kupujem KTM 660 i stim da vozim
jer nemam para za jos jedan posebno natjecateljski, a moram imat ovaj za po gradu  (y)

Kakva je to konkurencija, kak ide, ajd ak netko zna nek napise nesto vise  (y)
koliko znam, od iduće se godine mijenjaju klase.... više neće biti turist... biće klasa old boys za vozače preko 35 godina i ostale klase će se praviti po kubikaži motora...  (y)
 
Evo par komada od mene...

SM1 & SM3
               

70 ccm
               

6.5 KS
               

Gajić #101
               

Opet #46
               

70ccm