Susret CB 1300 & Maxi Naked & zarazeni pticjom gripom

Haj, pozdrav svim ljubiteljima putovanja na dva kotača!
Ne vožnje oko kvarta, već pravog nizanja kilometara. Malo sam zakasnil na "otvaranje sezone", ali kak se veli, nikad nije kasno. Mada već dugo ovdje nikoga nema, ali da spomenem da smo nas par frendova na dnevnim vožnjama od 300-400 km. Zadnje je bila Gacka dolina.
 
ali da spomenem da smo nas par frendova na dnevnim vožnjama od 300-400 km.

Hm.Kaj vi dnevno vozite 300-400km?Koliko to često u tjednu ili to svakodnevno? :shock:
 
naked_xjr said:
Haj, pozdrav svim ljubiteljima putovanja na dva kotača!
Ne vožnje oko kvarta, već pravog nizanja kilometara. Malo sam zakasnil na "otvaranje sezone", ali kak se veli, nikad nije kasno. Mada već dugo ovdje nikoga nema, ali da spomenem da smo nas par frendova na dnevnim vožnjama od 300-400 km. Zadnje je bila Gacka dolina.

pozdrav i tebi.

da tema je nazalost bila malo zapostavljena, sa moje strane sto zbog poslovnih sto zbog privatnih obaveza. ali ne samo tema vec i cijeli forum a i nazalost moja "lolita".. zadnja runda je bila za 01.05. kada sam odvozio rundu prema moru i nazad. za taj vikend sam zbrojio nekih ca. 2000km. i to je to. ovaj vikend kada bih opet mogao na neki djir od tri dana su nam "obecali" predivno vrijeme na ugodnih 15°C i kisu. tako da od voznje opet nista :-(
 
GSX 1402 said:
3.6 ode za Makedoniju i Grčku na vožnjicu  :mrgreen:

ako mislis da cu zbog te informacije puknuti od ljubomore onda zanj da imas pravo :-(
 
kronik said:
ako mislis da cu zbog te informacije puknuti od ljubomore onda zanj da imas pravo :-(
:mrgreen:

budem ti pričao kad dojdem do tebe  (y)
 
naked_xjr said:
Haj, pozdrav svim ljubiteljima putovanja na dva kotača!
Ne vožnje oko kvarta, već pravog nizanja kilometara. Malo sam zakasnil na "otvaranje sezone", ali kak se veli, nikad nije kasno. Mada već dugo ovdje nikoga nema, ali da spomenem da smo nas par frendova na dnevnim vožnjama od 300-400 km. Zadnje je bila Gacka dolina.

a vidio sam neke xjr-e da se petljaju po gackoj  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
:mrgreen:

budem ti pričao kad dojdem do tebe  (y)

cim suncevi zraci dodju do zemlje austrije ti kreni  (y)
 
GSX 1402 said:
:mrgreen:
javim se kad isplaniram đir
:mrgreen:

za isplanirati djir je lako ali da te tuca ( ledene kuglice velicine ljesnjaka ) ne mlati poglavi je problem.
to mi se danas dogodilo :-( i dva puta me tusirala kisa - da mi je samo znati tko je ovakvo usrano vrijeme narucio 
 
Evo kod nas je bilo leda, ali malo i po noći,a po danu sunshine, jedino šta te burra malo baca livo-desno, pa kao da jedriš na dasci, moraš davati malko kontre al sve drugo OK. :mrgreen:
 
AUTOmatic 3m said:
ali da spomenem da smo nas par frendova na dnevnim vožnjama od 300-400 km.

Hm.Kaj vi dnevno vozite 300-400km?Koliko to često u tjednu ili to svakodnevno? :shock:

Nije to svaki dan. U pravilu izaberemo subotu ili nedjelju, a ovak prek tjedna nešto sitno...sve ovisi o poslu.
 
kronik said:
pozdrav i tebi.

da tema je nazalost bila malo zapostavljena, sa moje strane sto zbog poslovnih sto zbog privatnih obaveza. ali ne samo tema vec i cijeli forum a i nazalost moja "lolita".. zadnja runda je bila za 01.05. kada sam odvozio rundu prema moru i nazad. za taj vikend sam zbrojio nekih ca. 2000km. i to je to. ovaj vikend kada bih opet mogao na neki djir od tri dana su nam "obecali" predivno vrijeme na ugodnih 15°C i kisu. tako da od voznje opet nista :-(

Da, pročital sam sve od početka i to me privuklo. Taj entuzijazam i volja. Ali svi smo svjesni da kad je brojka sudionika veča od 3-4 da je teško uskladiti vremena i sve ostalo. No, glavu gore, vrijeme tek predstoji  :D
Dok je cesta i benzina i mi smo tu...