Susret CB 1300 & Maxi Naked & zarazeni pticjom gripom

kronik

Well-known member
Naslov da ne moze biti duzi. Ali je zato sve receno :)
Kako se u temi: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,119070.0.html
moguci susret par puta spominjao; i isto tako par puta od strane moderatora upozoravalo i brisalo
( sa pravom ); onda je nekako doslo vrijeme za planiranje i dogovore oko moguceg susreta.
A i cuo sam prve ptice kako pjevao pa me malo zasvrbio desni dlan.......

Dosadasnje ideje, zelje i pozdravi koje sam uspio procitati u temo o CB1300:

-- sastanak negdje u gdje svi moraju pomalo putovati ( Plitvice, Grobnik ... )
-- netko je spominjao jeftinije nove gume u Austriji
-- netko je izrazio zelju za Alpama
-- neki novi prijedlog/prijedlozi?!?!

Ukoliko se dogovorimo za susret u Alpama ( Austriji ) prijedlozi za nocenje:

-- http://www.bauernhof.at/schilift-hotz/ - seljacko imanje relativno blizu mjesta gdje zivim - Hengstpass je u blizini.
-- http://www.krisplwirt.at/k4%20preise/index.html - moja poznanica nalazi se u blizini Salzburga ( Salzburgring ).

I kod jednog i kod drugog prijedloga za nocenje se spava u dijelu gdje ima dovoljno zavoja. Znaci nakon dorucka
cim sjednes na motor pocinju zavoji i tako jedan za drugim  :D

Ukoliko ova tema i zazivi i krene se sa novim prijedlogom ili prijedlozima onda molim za datum i za neki link ili informaciju oko smjestaja.
Datum namjerno nisam za sada napisao jer mi je u ovom trenutku potpuno svejedno.



 
Ovo bi definitivno mogla biti zanimljiva tema pa de se i predbilježim na nju  :mrgreen:
 
ja sam definitivno za ,i to za nekoliko takvih dogadanja kroz godinu,tj. vise onako kao voznja nas hondasa i zajednicka druzenja vikendma,i to sto prije  :mrgreen: i sve opcije mi zvuce ok,i plitvice ,grobnik,austrija,........
 
dizem ruku za plitvice ,za prvi takav dogadaj mi se cine sasvim ok  :misli: a za dalje se lako izdogovaramo
 
OK onda da pocnemo sa nekim datumom:

npr. 01.05. sastanak negdje oko Graz-a. Lagano dinamicnim tempom kroz austriju .....
iskreno bih volio grupu ljudi kojoj dnevne rute na bazi  500 - 600 km dnevno nisu strani pojam.

ili jednako tako 01.05. susret negdje oko zgb ( ka ) i prema plitvicama.
na kraju 03.05. rastanak i voznja doma.....

sa tim da se i 02.05. nekuda vozi - mozda jadranska magistrala .......
 
GSX 1402 said:
Ovo bi definitivno mogla biti zanimljiva tema pa de se i predbilježim na nju  :mrgreen:
nemoj se samo predbiljeziti vec se aktivno i ukljuci :jesus:
 
kronik said:
nemoj se samo predbiljeziti vec se aktivno i ukljuci :jesus:
pa RC  :jesus: me več izolira..  hondaši...
a mi drugi(da ne vidimo kak šarafate po cesti) :LOL: :LOL:
zezancija  (y) (y)
ja sam za i koliko mi slobodno vrijeme i financijska konstrukcija dozvoli  sudjelovaču u tom  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
pa RC  :jesus: me več izolira..  hondaši...
a mi drugi(da ne vidimo kak šarafate po cesti) :LOL: :LOL:
zezancija  (y) (y)
ja sam za i koliko mi slobodno vrijeme i financijska konstrukcija dozvoli  sudjelovaču u tom  :mrgreen:
zato u naslovu stoji cb1300 & maxi naked & i zarazeni pticjom gripom.
pod maxi naked  je sve sto ima "malo" vise od 1000cm³ - a ti spadas pod grupu iznad 1000cm³!
na hondi mozes jedino gas "sarafiti" i nista drugo  :jesus: dok ostalima niti to ne pomaze  :LOL:
 
ali nije nakad  :misli:

inace mi hondasi smo ti tak dragi ljudi dobre cudi u birtiji te svaki s pijacom ponudi ,tak da se nebumo bunili ak budes s nama samo nebus smel nis protiv honde reci  :wink:
 
karlovac je pre blizu plitvicama ,mozda bolje da se sastanemo negdje u zg,ili u club hausu nekog lokalnog kluba,ako ce netko iz nekog kluba ici sa nama  :misli:
 
RC46 said:
ali nije nakad  :misli:

inace mi hondasi smo ti tak dragi ljudi dobre cudi u birtiji te svaki s pijacom ponudi ,tak da se nebumo bunili ak budes s nama samo nebus smel nis protiv honde reci  :wink:
ma on samo trazi oficijelnu pozivnicu .....  :D
popodne cu vec nesto smisliti.....
 
ajd da mi malo saslusamo i ostale koji su zainteresirani  :misli: sto nas je vise to smo pametniji

ali uzmite u obzir i dvorce u zagorju,i ostale znamenitosti koje bi mogli vidjeti ,pa nije sve plitvice i more  :misli:
 
pod maxi naked  je sve sto ima "malo" vise od 1000cm³ - a ti spadas pod grupu iznad 1000cm³!
na hondi mozes jedino gas "sarafiti" i nista drugo  :jesus: dok ostalima niti to ne pomaze  :LOL:
[/quote]

Moj je po papirima 998 ccm, pa jel to može u vašu grupu!!''?? Ha,Ha!!

Inače ja sam u svakom slučaju za susret, jedino što ne mogu 100 % znati je (pošto sviram u nekom bendu) hoću li tada biti slobodan!
 
RC46 said:
ali nije nakad  :misli:

inace mi hondasi smo ti tak dragi ljudi dobre cudi u birtiji te svaki s pijacom ponudi ,tak da se nebumo bunili ak budes s nama samo nebus smel nis protiv honde reci  :wink:
:eek:mfg:


:mrgreen:
 
kronik said:
OK onda da pocnemo sa nekim datumom:

npr. 01.05. sastanak negdje oko Graz-a. Lagano dinamicnim tempom kroz austriju .....
iskreno bih volio grupu ljudi kojoj dnevne rute na bazi  500 - 600 km dnevno nisu strani pojam.

ili jednako tako 01.05. susret negdje oko zgb ( ka ) i prema plitvicama.
na kraju 03.05. rastanak i voznja doma.....

sa tim da se i 02.05. nekuda vozi - mozda jadranska magistrala .......
možeš 01.05. sastanak na plitvicama i onda 02.05. fino na moto susret u novi vinodolski, što je ujedno vožnja plitvice, otočac, senj, novi (nekih 140km) ili plitvice, gospić, karlobag, senj, novi (što je mislim i malo bolje, ima se za viditi svega, baške oštarije, super cesta karlobag-senj) i 03.05 rastanak
 
Stižem 1.5 odgovara  moram provjeriti čini mi se da tad nema nijedne trke , dolaze makar 2 crveno-bjele iz ZD , Austrijske Alpe su takođe mrak (kad nema snjega :D) .
Samo dogovorite gdje , s Hirohitom ni 1000km dnevno nie neki napor .
 
BlackVelvet said:
možeš 01.05. sastanak na plitvicama i onda 02.05. fino na moto susret u novi vinodolski, što je ujedno vožnja plitvice, otočac, senj, novi (nekih 140km) ili plitvice, gospić, karlobag, senj, novi (što je mislim i malo bolje, ima se za viditi svega, baške oštarije, super cesta karlobag-senj) i 03.05 rastanak

odlicno  (y)
 
BlackVelvet said:
možeš 01.05. sastanak na plitvicama i onda 02.05. fino na moto susret u novi vinodolski, što je ujedno vožnja plitvice, otočac, senj, novi (nekih 140km) ili plitvice, gospić, karlobag, senj, novi (što je mislim i malo bolje, ima se za viditi svega, baške oštarije, super cesta karlobag-senj) i 03.05 rastanak
ovo je stvarno OK.prijedlog da se usput posjeti i obližnji moto susret i usput kao i prošle godine degustira "mala" mortadela! (y)

btw.kaj je sa nama "hondinim mališanima",jesmo li i mi u toj priči ili nismo još dovoljno "narasli"?!?  :mrgreen:
 
svi hondasi su dobro dosli  :wink:
 
RC46 said:
svi hondasi su dobro dosli  :wink:
a ja vam dođem kao spešl gost da vidite kak izgleda pravi motor.. :LOL: :LOL: