Susreti preporuka.....

Ovako san ja načula da se šuška o susretima zujeći od šanka do šanka: što se tiče BiH-Livno, Novi Travnik, Sanski Most, Mostar-Neretva MC, Rajvosa i u Ljubuškom na Kravicama je super (uvjerih se i osobno  :mrhappy: ). U nas: Sinj  :rock: , Umag, Pula, Vukovar, Sun riders-Hvar, svakako Zelina, Ludbreg, Slavonski Brod; otprilike najčešće spominjani kao generalno dobri partiji. Prisočila san ti skoro sve dalmatinske jer to znaš i sam.

Moran za Slavonce reć da ćeš u njih teško falit jer su stvarno dobar svit, dat će ti iz usta šta se reče  :cool:

Eto ti konkretno! :piva:
 
po meni svaki susret u kojem nema komercijale!!
znači......susreti na kojima se naplačuje upad motoristima.....velike cijene itd.....itd.....za mene ne dolaze u obzir!
al mislim da im po cijeloj hr odličnih motosusreta (i velikih i manjih) na koje se isplati iči i nebi nikog posebno izdvojio!
 
RRZagreb said:
(y) (y) (y) A možeš i sa nama u Široki. Ako nikog ne poznaš mi ćemo te upoznat, a dobru zabavu garantiram!  (y) (y) (y)

(y)  zagarantirano dit će dobra festa mislim ekipa nije loša heehee jel tako štef a ekipa je najveci dio feste ovu sezonu pratim  ĐUKU u stopu heehee moze popit al manje od mene  :bananapivo:  iskreno meni je livno zakon ,,zadar beštije, omiš reborn , dobra ekipa na vinteru u sarajevu mc-rajvosa  ne smjem zaboravit stankovce pa ljubuski bigesta split fjaka ovu godinu nakon malo pauze u grudama mk.eglsi prave exstra svirku ,županja danijel nas je exstra ugostio ,fjaka split,kastela sjene party 7 dana ,konjanici-tomislavgrad  ma ljudi moji svugdje je  EXSTRA  sory ako sam zaboravio negdja nesto
 
maximus said:
(y)  zagarantirano dit će dobra festa mislim ekipa nije loša heehee jel tako štef a ekipa je najveci dio feste ovu sezonu pratim  ĐUKU u stopu heehee moze popit al manje od mene  :bananapivo:  iskreno meni je livno zakon ,,zadar beštije, omiš reborn , dobra ekipa na vinteru u sarajevu mc-rajvosa  ne smjem zaboravit stankovce pa ljubuski bigesta split fjaka ovu godinu nakon malo pauze u grudama mk.eglsi prave exstra svirku ,županja danijel nas je exstra ugostio ,fjaka split,kastela sjene party 7 dana ,konjanici-tomislavgrad  ma ljudi moji svugdje je  EXSTRA  sory ako sam zaboravio negdja nesto

E Barabo lako  je tebi  ja pred generalkom a ti se još nisi ni razradio  :jesus:-ček dok promjenim karike pa da vidimo onda  :LOL:
 
djuke098 said:
E Barabo lako  je tebi  ja pred generalkom a ti se još nisi ni razradio  :jesus:-ček dok promjenim karike pa da vidimo onda  :LOL:


heeheehee samo ti dođi nesmje falit ništa i nemoj mi zaboravit amblem jedan ostavio sam mjesto počasno na prsluku  (y)
 
kober said:
Al svejedno, volim otici tamo,mada u posljednje dvije godine vise vremena provedem sa ekipom po bungalovima nego na samom susretu.
To se dalo primjetiti...  :LOL:


 
sudemi said:
a najbolji su ovi koji sami svoj susret hvale.  :LOL:
mislim, stvaaarno

je ono  :misli: al što jest jest odlično je zato se barabe i bilježe kod KIKI ekipe  (y)
 
sudemi said:
a najbolji su ovi koji sami svoj susret hvale.  :LOL:
mislim, stvaaarno

nema tu ko sta sebe hvalit legendo vec nije isto kad platis pivo 0,3 12kn ili pola lirtra piva 6kn i kad je jebeni ćevap 20 a kilo janjetine 50 mislim da ćes me razumjet o čemu ti ja pričam a sto se tice susreta svi ljudi dobre volje su uvjek dobro došli i nije isto kad pređeš 500 km platis ulaz na susret a gostoprimstvo u kurcu treba ljude dočekat ko čovjek i ispratit ko čovjek samo jedan primjer u zadru kod bestija nisu momci dali ujutro otić dok se nije kava popila i pojelo nešto mislim da tako treba i to ostavlja traga i ove godine idem 100% u zadar i to dan ili dva ranije nije bit u novcu stari vec kako te docekaju bit je da se vidi da se došlo  (y)  prika bez zamjerki sve je pozitivno misljenje ima jos klubova samo nemam vremena da ti ih sad spominjem to drugom prilikom  (y)  pozdrav
 
Drvo (MK Stankovci) said:
Zar nikom nije bilo dobro u Stankovcima

prijatelju, upoznao sam ekipu iz stankovaca i naslusao se o susretu samo lijepih stvari, pogotovo od moje Barabe Djuke. susret je vec odavno zabiljezen pod OBAVEZNO tak da se vidimo! (y) :piva: :piva: :bananarace:
 
RRZagreb said:
Sve one gdje imaš dobre prijatelje (obavezno) i one gdje se ugodno osječaš ili si se osječao prošle godine  :D
ovo je izrazito precizan odgovor na temeljno pitanje u temi...     zašto??  zato što se na dobroj večini susreta ne događa apsolutno ništa drugo osim okupljanja oko pivskih točionika i šankova a ni to nema smisla ukoliko nisi u društvu istomišljenika !!!
razumijem one koji dođu na susret radi obaveznog ubijanja alkoholom-njima je najbolji susret tamo gdje su pivo i bambus najjeftiniji i ostali sadržaji im ništa neznače.... ali nerazumijem ih ako takve susrete preporučuju u ovoj temi na ovako precizno pitanje jer susret bi trebao imati i neka drugačija obilježja osim pijanki !!

sory....ali tako je ! 
 
zvonko situm said:
ovo je izrazito precizan odgovor na temeljno pitanje u temi...     zašto??  zato što se na dobroj večini susreta ne događa apsolutno ništa drugo osim okupljanja oko pivskih točionika i šankova a ni to nema smisla ukoliko nisi u društvu istomišljenika !!!
razumijem one koji dođu na susret radi obaveznog ubijanja alkoholom-njima je najbolji susret tamo gdje su pivo i bambus najjeftiniji i ostali sadržaji im ništa neznače.... ali nerazumijem ih ako takve susrete preporučuju u ovoj temi na ovako precizno pitanje jer susret bi trebao imati i neka drugačija obilježja osim pijanki !!

sory....ali tako je ! 

očito to nije za starije fino doma fotelja čaj od nane i lagano :jesus: ja kad nebudem mogo trgnit pivo ili vinček budem ostao doma gledat telku-sadržaj ti je svuda isti -topla voda dano izmišljena-nakon radnog tjedna ljudi se dođu opustiti
zaboraviti na brige sresti drage prijatelje popričat popiti po koju i to je sva filozofija  (y)

e barabo matora jesi omatorio jadna ta tvoja žena  :LOL: :LOL:
 
djuke098 said:
očito to nije za starije fino doma fotelja čaj od nane i lagano :jesus: ja kad nebudem mogo trgnit pivo ili vinček budem ostao doma gledat telku-sadržaj ti je svuda isti -topla voda dano izmišljena-nakon radnog tjedna ljudi se dođu opustiti
zaboraviti na brige sresti drage prijatelje popričat popiti po koju i to je sva filozofija  (y)

e barabo matora jesi omatorio jadna ta tvoja žena  :LOL: :LOL:
ispravak netočnog navoda....s obzirom da i ja imam jednog koji ne pije kao ni šile :mrgreen:
ali svejedno voli susrete :wink:
 
oracle said:
ispravak netočnog navoda....s obzirom da i ja imam jednog koji ne pije kao ni šile :mrgreen:
ali svejedno voli susrete :wink:
ma volim i ja susrete.... svih vrsta
 
oracle said:
pa da me ne sramoti po svijetu :LOL: :LOL: :LOL:
ne mog čovjeka u kupleraj bez para poslat :mrgreen:
u pravu si... kad ste bili kon nas na susretu bilo mi ga žao-imao je samo za jedan skok a napalio se i na onu garavu pa sam mu dao bonova za još jedan... nadam se da se neljutiš što je bio malo umoran nakon toga?  :neznam:
 
zvonko situm said:
u pravu si... kad ste bili kon nas na susretu bilo mi ga žao-imao je samo za jedan skok a napalio se i na onu garavu pa sam mu dao bonova za još jedan... nadam se da se neljutiš što je bio malo umoran nakon toga?  :neznam:
ma kakvi...pa čemu služe prijatelji :LOL: :LOL: :LOL: