sužavanje kanala

Status
Not open for further replies.
1.tuning je uvijek bio rupa bez dna,
2.ovako na mala vrata pokusavat izmislit nesto od cega ko zna hoce li biti koristi neide
3. stedi pa kupi noviji i jaci motor
4.slusaj starije iskusnije sta govore
5.na kraju kako hoces,tvoj motor,tvoje pare,tvoje vrijeme,ti ces se ubit na takvom motoru..sretno
 
Pa što jašete dečka?
Odlučio je nešto probati sam uraditi i pustite ga da to i završi.
Vjerujem da je htio jači motor da bi ga kako - tako i kupio. Da je htio brži motor da bi to drugačije izveo.
Ovako ga je zanimalo može li on od nečega napraviti nešto drugo i totalno uživa u tome.
Slično je i meni sa mojom preradom tako da ga u potpunosti razumijem. Ja sam kupio motor za preraditi. Kupio sam jeftin (čitaj s time - stari) motor u odličnom stanju i odmah već prvi dan skinuo oklope i višak djelova i počeo ga rezati. Motor NIJE bio razbijen i nisam ga zato prerađivao (jer nisam imao novaca vratiti ga u starinski original) nego sam baš htio nešto što nitko nema i htio sam vidjeti šta i koliko mogu. A ako ne uspijem..nije prevelika šteta.
Tako je i sa njim. Pustite ga i savjetujte kako da izvede ono što bi on htio. Ne zašto da to ne radi nego kako najbolje da ivede ono što želi.
Hoće li ili neće uspjeti, vidjet će on i svi mi na kraju i svi se zajedno smijati i reći možda ''Jebiga, nije uspjelo ali fora pokušaj''
Pa nije on uzeo motor za utrke od 10-15 tis € i pokušava s njime upasti na SBK. Kada ga završi , vjerovatno će mu lagano dosaditi kao i meni moj i htjet će nešto drugo..ili novije i sigurnije ili opet neko kemijanje ali vjerovatno u drugom smjeru.
Ili mu pomozite ili ga pustite da se veseli.  (y)
 
aurellije...kad bude bilo novosti glede tvog projekta...posalji PP pa budem otkljucao...do tada...apstinencija... :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.