Suzuki Antares Centar Zagreb

Jesi ga vidio uživo?
Dali je išta normalnijeg izgleda taj prednji kraj od DE modela?
Nisam ga vidio uzivo,vidio ovo na njihovim stranicama,svakako cekam da dođe tu ,pa da ga odem probat,de me odusevio,ovaj bi trebao svakako i više
 
...estetika me više ne jebe,sve ostalo šta cini ugodnije dulje putovanje mi je puno bitnije
 
zvao ih nedavno. pitao za veliki servis na k5. dobio odgovor "zao nam je, ne radimo stare motore, samo one koje smo mi prodali". tek toliko o njima. dno dna.(n)
ali, narucio dio i dosao slijedeci dan.(y)
Tebi su barem odgovorili na upit za rezervnim dijelom, meni ni to. Iako je dalje, Novema me do sada nije razočarala.
 
...estetika me više ne jebe,sve ostalo šta cini ugodnije dulje putovanje mi je puno bitnije
A čuj, po svim recenzijama taj običan je fenomenalan. Pogotovo za nekog tko putuje i želi minimalno sići s ceste na neki suhi makada. Suzuki gemeralno radi vrhunske motore.
Ali da mi je estetika bitna, definitivno je. Kad siđem s motora ili izađem iz auta volim se okrenut za njim i pomislit uf, baš je predivan.

Nije da bi mogao vozit nešto što mi je ružno.
Doduše nije strom 800 ružan, ali mi nije niti lijep i to samo radi prednjeg dijela.
 
  • Like
Reactions: hondimir
zvao ih nedavno. pitao za veliki servis na k5. dobio odgovor "zao nam je, ne radimo stare motore, samo one koje smo mi prodali". tek toliko o njima. dno dna.(n)
ali, narucio dio i dosao slijedeci dan.(y)
Odgovor je bio da takve radne operacije radimo u pravilu na motorima koje smo prodali tj na motorima novijih godišta. Nije nužno vezano za porijeklo motora koliko za starost. Ima tu više faktora zašto je to tako i sa time se i ti i ja možemo ili ne moramo slagati ali poslovna politika je takva kakva je.
 
Kak to da kod vas tek u trecem,a u novemi ga vec imaju?
znam, vidio.. super da su ga dobili!

sistem narucivanja i isporuka je takav, nema pravila.. model, boja, koji si u redu naručivanja... za primjer, mislim GX jos nije stigao u Split a kod nas je vec neko vrijeme.. doci ce, to je bitno
 
Tebi su barem odgovorili na upit za rezervnim dijelom, meni ni to. Iako je dalje, Novema me do sada nije razočarala.
Sto ljudi, sto čudi. Sinaša me koliko puta razočaro, bez obzira što sam tamo kupio motor i hrpu dijelova i opreme, a Atares za rezervne dijelove nije. Pa čak za isporuku djelova motora koji je 25g. star. (y)
 
Tebi su barem odgovorili na upit za rezervnim dijelom, meni ni to. Iako je dalje, Novema me do sada nije razočarala.
sorry ako je tako, ne znam o kojem upitu se radi i kada je dosao. trudim se polovit sve no jbg, nekad nesto i promakne. no uz sve kanale komunikacije, brojeva, mailova, ne kuzim zasto nisi ponovio upit..
ja kad ne dobijem odgovor kroz 2-3 dana saljem ponovo, probam zvat.. kaj god.. bez obzira kome saljem
 
Ekipa, stiglo je jos ovogodisnjih noviteta u zanimljivim bojama... ovaj zeleni GX fora izgleda a ne mogu ga sa slikama docarat nikako.. pa ak nekog interesira dok ne ode, navratite slobodno
 

Attachments

  • 20240226_141330.jpg
    20240226_141330.jpg
    3.5 MB · Views: 0
  • 20240226_141256.jpg
    20240226_141256.jpg
    3.1 MB · Views: 0
  • 20240226_141244.jpg
    20240226_141244.jpg
    3.4 MB · Views: 0
Kako stojite sa RMZ 250,moze cjena na pp
 
Bilo do nedugo u dolaksu. Sad kolko vidim, razrabilo se i to..


8S za sada.. vjerojatno bude i 8R u nekom trenu al to ce trebat pratit direktno sa Antaresom posto sam ja jos kratko tamo
:oops: Nisam znao. Žao mi je, voliš motore. Puno sreće na novom poslu ti želim.
 
  • Like
Reactions: frulex and DADO+
to je dobro, :unsure: iako mi fali onaj mali iz ST za yamahu, :mrgreen:

bilo bi dobro, kad bi otišao u "Hondu" ili "Kawasaki", bar bi imali tu više fotografija i od njih :cool: