Suzuki B-King - Iskustva

King i ne traži toliko dugogoidsnje iskustvo koliko ladnu glavu. Bike se moze voziti krstareci bez ikakvih problema, a ako zavijes gas mozes kako pozelis.

Mene je najvise impresioniralo kako se vozi s obzirom na masu i dimenzije, naspram jednog Z750 izgleda kao puno laksi motor u voznji, a ovjes je superiorniji u svakom smislu, jbg nije se na njemu štedilo.

Uglavnom ovo ce biti pojava uvijek, sad netko ga voli netko ne, između toga nema sigurno.
Po meni jedina konkurencija su mu BMW K1200/1300R..
 
Retired said:
E moj Ćibo bolje da si na fazanu osta ;)

Što ćeš sad gledati, nema dalje :)


Sent from my iPhfone using Tapatalk
Fazer je u garazi i prodajem ga u dobre ruke, dobro si rekao, zato sam dugo, dugo, gledao sto uzeti i nikako ljubav na prvi pogled, uvjek mi nesto falio na ostalim motorima.. Pogotovo na Neakedima, jaka masina, lose vilice bez stelanja, kocnice osrednje... Sad sam miran i treba ce mi godina dana da ga personaliziram po svome
 
Bio je crni, ovo ga je prijasnji vlasnik ovako ofarbao u perla bijelu boju.. Bas me zanima je li ista potrosnja kad se vozi u B Modu, negdje sam procitao da je B mod 114konja..vozim u tom modu po gradu jer je cesta linoleum glatka u zadru, nije problem kad baca guz osim na maloj brzini jer te oce okrenuti u krug, a tezak je.. Solidno ubrzava ali nema propinjanja na zadnji kotac i proklizavanja, skroz drugi motor..
 
Iako uopće na bikeu ne gledam potrošnju, neke sport-touring voznje na magistrali je 6-7 L, naravno da moze to punoo više
 
Kako ono M na dispju ugasiti, ulje sam odma izmjenio i stavio motul 300 v
 
Vise iz navike, u sve sam to livao, pa nastavio i u kinga.. Znao sam i motorkote aditiv stavljati u sve
 
Ono M da mi je iskljuciti da ne blinka, jesam jednom ali se opet upalilo i vise se neda ugasiti
 
Pitaš savjete a opet radiš po svome?

using  tapatapa

 
King ce biti sasvim zadovoljan sa Fuchs Comp4 10w40, jako dobro a pristupacno ulje, svakih 5tkm promjeni i ne sekiraj se.

Kako ukloniti slovo M imaš tutorial na yotubeu, ali i u user manualu.
 
Ne kuzim di je problem sa motulom!? Gledao po YouTube ali nema puno toga o b kingu osim top speeda i tih pizdarija, a manula nisam dobio, potrazim ga
 
malo googlanja nije nuklearna fizika...

http://www.fixya.com/motorcycles/t1482888-reset_change_maintace_intervals

 
irmascher said:
malo googlanja nije nuklearna fizika...

http://www.fixya.com/motorcycles/t1482888-reset_change_maintace_intervals
Pa ni nuklearna fizika nije neka fama... :wink:
Ha ha...
 
moj bivsi.... :mrgreen:
 

Attachments

  • DSCN2762.JPG
    DSCN2762.JPG
    79.6 KB · Views: 268
  • DSCN2740.JPG
    DSCN2740.JPG
    121.9 KB · Views: 292
  • DSCN2738.JPG
    DSCN2738.JPG
    91.9 KB · Views: 244
Samo Suzuki ... (y)
 

Attachments

  • IMG_1111.JPG
    IMG_1111.JPG
    282.6 KB · Views: 285