Suzuki DR-Z400 S/SM/E

A oni mi se čine najbolji :D a did je provjerena kvaliteta pa sam njega opet uzeo....jedanput sam kupovao samo tak da nisam bas puno ni njuskao oko tog šŸ˜…

Oo da...nema zime za mene šŸ˜…šŸ˜‚
 
Sima Dr-Z said:
A oni mi se čine najbolji :D a did je provjerena kvaliteta pa sam njega opet uzeo....jedanput sam kupovao samo tak da nisam bas puno ni njuskao oko tog šŸ˜…

Oo da...nema zime za mene šŸ˜…šŸ˜‚
Naručen DiD. (y)

Ajmo dalje......molim preporuka za dobar volan. Sada imam gore neki spigan, AL, prihvat, 28mm.
 
Rental FatBar,ispadano s njime u SM i Enduro verziji nebrojeno puta,ravan ka prvi dan...
 
Kaj ne kužiÅ” :misličovjek se napadalĀ  :LOL:
 
Danijel 23 said:
OK, koja razlika izeđu tog ravnog il "grbavog" sa Å”tengicom za pojačanje u sredini?

Fatbar je 28mm promjera samo u sredini,prema krajevima je 22mm dok je TwinWall čitavon dužinom 28mm.
 
Tiho said:
Fatbar je 28mm promjera samo u sredini,prema krajevima je 22mm dok je TwinWall čitavon dužinom 28mm.
Ma kužim tehnicke karakteristike, ali zanima me funkcionalnost na terenu...trnu ruke...
 
Danijel 23 said:
Ma kužim tehnicke karakteristike, ali zanima me funkcionalnost na terenu...trnu ruke...

nije do volana vec do tebe,opusti se a ne u grcu vozitĀ  (y)
 
Branko-ST said:
nije do volana vec do tebe,opusti se a ne u grcu vozitĀ  (y)
Nje istina... na Stromu kojega imam se osjeti razlika, orginal čelični il zamjenski aluminijski volan....GSa neću ni spominjat jer ima drukčiji ovijes.
 
Danijel 23 said:
Nje istina... na Stromu kojega imam se osjeti razlika, orginal čelični il zamjenski aluminijski volan....GSa neću ni spominjat jer ima drukčiji ovijes.

Samo cu se nasmijat :LOL:

Na coperu je udobnije sidit nego na DRZ-u jel tako?Ā  :LOL:

 
Ako budem stavljao/kupovo novi onda opet Protaper, kao stari.
8744c2df555f4c5f04130f87c10da18b.jpg


Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

 
Danijel 23 said:
Ako budem stavljao/kupovo novi onda opet Protaper, kao stari.
8744c2df555f4c5f04130f87c10da18b.jpg


Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

zasto bi ga minjao ako nije kriv?

prestale trnit ruke?

ili mislis da se potrosija pa zato trnu ruke pa bi opet isti volan?

:LOL:

kakav cirkusĀ  :LOL: