Suzuki GS 500 -Koliko nas ima???

rhythm

New member
Za sada Vas ima 25 sa foruma, a novost je da ste sada međunarodna organizacija  (y)

1. Titja-Vojvodina
2. Aero-Bjelovar
3. alias_ -Poreč
4. Bekrija-Orešje
5. blueye-Rijeka
6. Anthony@dj-on-line -Tučepi
7. zpal - Makedonija
8. Indijanka-Sveti Ivan Zelina
9. JAVADOS-Dugo selo
10. Kawasakikx125-Nepoznato
11. kloky-Karlovac
12. Kuko --Rijeka
13. Renata-Bjelovar
14. depeto -Solin
15. Silver Snake - Zagreb
16. seki-vt - Vinkovci
17. scaramanga-Ičići                  
18. Skullseek-Slavonski Brod
19. Tealc- Nedelišće
20. Vanja-Zagreb
21. Wolverin-Črečan (Čakovec)
22. pelizzari -Biograd n/m
23. lajbek -Velika Gorica
24.Anton-Vinkovci
25.leptirica


Vanjski suradnik

007 Rhythm-Zagreb
 
Ja imao gs 550 e. ALi prije 15 godina.  8) Smao lijepa sjećanja. Moj pRRvi motor.
 
Moj u predstavljanju.

 
Mislim da ima jos jedan.
Vis ti ta vremena, vise ne cijene klasici  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Jesi vidio moje pitanje u "što mijenjati"?
Stavio bi neki digitalni brzinomjer i nekakav pokazivač stupnja prijenosa.
Imaš kakvu ideju??
 
Nemam, ja ti planiram ici u skroz kontra smjeru, oklope dole, okrugli far ( kojeg jos uvijek nisam nasao, i ako zna neko od cega bi pasao far s nosacima na GS 500 nek mi javi, molim vas) i jos mozda ona maskica poluokrugla iz doba Mad Max spike (45 ks mad max  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:)
A za ovo fakat nemam pojma. pogledaj si na www.demon-tweeks.co.uk
imaju svasta adli su skupi do bola, pazi cijene su u funtama.
 
rhythm said:
Dakle,potaknut jednim postom, eto i tog pitanja.
Tko ga sve vozi?
Godina? Boja?
Preinake?
Moj je  iz 2004. Reklo bi se kao iz dućana.
Slika je u avataru.


Imam i ja taj motor. Godina 2005, žuto-crni. Što se preinaka tiče, Akrapović.

 
sid said:
Nemam, ja ti planiram ici u skroz kontra smjeru, oklope dole, okrugli far ( kojeg jos uvijek nisam nasao, i ako zna neko od cega bi pasao far s nosacima na GS 500 nek mi javi, molim vas) i jos mozda ona maskica poluokrugla iz doba Mad Max spike (45 ks mad max  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:)
A za ovo fakat nemam pojma. pogledaj si na www.demon-tweeks.co.uk
imaju svasta adli su skupi do bola, pazi cijene su u funtama.

Evo, vidin da si očajan, pa reko, da probam... :mrgreen:

Naša san ti u louisa, ovaj je od 15 cm, i može se montirat na nosač samo odozdo, ili na nosač sa strana...

Na slici je samo onaj odozdo, ali ako kužiš njemački, sve piše, onaj drugi je artikal broj 'Best.Nr. 10033998'...

http://www.louis.de/_10f62cc400231c3e21cfb111c28c9ba563/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=490&wgr=413&list_total=27&anzeige=0&artnr_gr=10033997

Vjerojatno bi se taj sa nocačem na obe strane moga montirat na tvoje vilice... :misli:

Sa srećom... I ja više volin naked-e... (y)
 
Hm da, ako nesto ne izmadjijam, moral bum ovak nesto nabavit, idem ovaj tjedan do Motomanijaka vidjet ima li kaj, nekak se gustam na okrugli far i onu zaobljenu maskicu, mislim da bi to dobra kombinacija mogla biti.
Vanja gdje servisiras motor.
 
sid said:
Hm da, ako nesto ne izmadjijam, moral bum ovak nesto nabavit, idem ovaj tjedan do Motomanijaka vidjet ima li kaj, nekak se gustam na okrugli far i onu zaobljenu maskicu, mislim da bi to dobra kombinacija mogla biti.
Vanja gdje servisiras motor.
Kaj baš ti treba maskica??
Kaj se ne mre to složiti bez maske da zgleda ok?
 
sid said:
Hm da, ako nesto ne izmadjijam, moral bum ovak nesto nabavit, idem ovaj tjedan do Motomanijaka vidjet ima li kaj, nekak se gustam na okrugli far i onu zaobljenu maskicu, mislim da bi to dobra kombinacija mogla biti.
Vanja gdje servisiras motor.

Motor mi je bio pod garancijom do ovog mjeseca pa sam servisirao u eurorentu gdje je i kupljen.
 
Moze i bez maske, ma misli sam ona zaobljena starinska MAd Max model, mislim da bi legla OK, nisam mislio radit street fight masku.
 
Aha, i ja sam svog fural u Eurorent na prvi servis nakon kaj sam ga kupil ( rabljenog) a sad ne znam, bum vidl, mozda Dudo, ali mi je totalno van ruke, da je bar na Cernomercu ostal.
 
A gdje na Crnomercu (sorry tip feler)
 
Ma sve pet.Puno ljudi ga zove Černomerec...but why??
Kod grahorove
 
p4150001vb8.jpg


Nizi guvernal, i gljive na bokovima, top case, i to je za sad sve.
Cekam spulju da mi Stinky dofura.

Rhytam ja sam sa Sv.Duha, (dobro sad sam u drugom kvartu, ali na Sv.Duhu sam odrastel)