Suzuki GS 500 -Koliko nas ima???

i opet danas uđem u garažu hoću ga palit i nebi da je isus bog

neki dan palio na zub  :misli: :misli: :angry: :angry: :angry:
 
tibika21 said:
i opet danas uđem u garažu hoću ga palit i nebi da je isus bog

neki dan palio na zub  :misli: :misli: :angry: :angry: :angry:

U startu ima dvije opcije zasto nece upaliti: Ili nema iskru na svjecicama, ili je problem u dobavi goriva.
 
enduro said:
U startu ima dvije opcije zasto nece upaliti: Ili nema iskru na svjecicama, ili je problem u dobavi goriva.

ima svega i iskre i goriva  , polako dobivam slom živaca a sunce je krenilo i vozio bih se
 
dakle treba, zrak, gorivo i iskru,

ako ima sve to pogledaj ima li u pravom trenutku,

a ako ima i to vidi u kojim omjerima.

btw prekontroliraj kill switch  :mrgreen:
 
sid said:
dakle treba, zrak, gorivo i iskru,

ako ima sve to pogledaj ima li u pravom trenutku,

a ako ima i to vidi u kojim omjerima.

btw prekontroliraj kill switch  :mrgreen:

Tada ne bi imao iskru na svjecicama.
Moze jos biti da je motor izgubio kompresiju.
 
cisto napomena, nebi bio prvi koji j eispizdio zbog kill switcha,

cudno mi je da izgubi kompresiju nakon stajanja,

kako si mjerio ulje ?
 
ne znam kako i ne znam zašto natočio sam rezervoar sa gorivom i sve radi a bilo je prije toga cca 3 litre u njemu
:misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

ne kužim foru
 
Začepljeno crivo od rezerve?

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Znaci ipak nije dobijao gorivo. Mislim da je uzrok tome kako je Shepa rekao.
 
tibika21 said:
ne znam kako i ne znam zašto natočio sam rezervoar sa gorivom i sve radi a bilo je prije toga cca 3 litre u njemu
:misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

ne kužim foru

rezerva ne sljaka, zacepljeno, rsapala se gumica od rezerve (meni na ZRu se raspala pa kaapalo gorivo na rezervi)  u pipi goriva pa blokira protok blokiran ulaz z arezervu.

Kupi komplet gumica i dihtunga i preslozi dok te ne zahebe negdje daleko od doma.
 
sid said:
rezerva ne sljaka, zacepljeno, rsapala se gumica od rezerve (meni na ZRu se raspala pa kaapalo gorivo na rezervi)  u pipi goriva pa blokira protok blokiran ulaz z arezervu.

Kupi komplet gumica i dihtunga i preslozi dok te ne zahebe negdje daleko od doma.


izgleda da će bit tako
 
Lp svima. Lega mi se interesira za kupnju GSa pa ako netko prodaje slobodno preporucite.
 
:mrgreen:

60973903_10158634136919768_3964291330019950592_n.jpg
 
Postovanje, ako bi mi tko mogao,pomoc... imam suzuki gs500 iz 2006.god. i u zadnje vrijeme ne mogu promjenit brzinu, ali,samo kad motor stoji u mjestu (npr. Na semaforu) jel zna tko sta bi moglo bit problem?
 
Vjerojatno ti se malo rastegla sajla kvačila pa ne odvaja kako triba.
Možeš je zategnut na ručici (i ispod dekla prednjeg lančanika).

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
hondica7 said:
Jesam. Zamjenio sam druge drzace i vozi misko. (y)

Majstore vozi li jos uvijek taj gs?

Meni je ponovno pukao B nosac, polovni koji sam montirao, a sad mi je pukao i D nosac od usisne bregaste?
Ako je potrebna strojna obrada, logicno mi je da je sada pukao ovaj zamjenjeni A, ali mi onda nije jasno zasto je pukao prvi put? Fazni lanac mi se cini ok nategnut
 
postoji mogućnost da je već netko prčkao po motoru ranije i nije dobro stegnio šarafe ravnomjerno i zato pukne
od grijanja se metal širi