Suzuki GS450 cafe

ja bi držao ga u vitrini . .  . koliko truda ,vrimena ,novaca to je šteta vozit. . hebaji tehnički  (y)
 
na zadnji nisam testirao..strah me da se ne prepolovi  :mrgreen:

al pali gume,ima potencijala  :LOL:


tehnicki..trenutno stoji pripremljen za njega..ove godine ide na majkemi,sa blatobranima,stopom ogromnim i ostatkom potrebnim
a za sljedecu godinu cu priredit elaborat o svemu..i na Atest..da se to rijesi,i da vise nema problema na tehnickom

(y)

vezano za rezervar..sam sebe sam iznenadio
kad se to skrojilo,i pofarbalo..sva sreca da imam slike izrade,jer izgleda kao da sam kupio neki orginal :D
 
HVALA!

ugodno je pročitat pozitivne komentare..  :azn:
 
RrejserRru..nije ovo tema sa dirkališća  :jesus: :LOL:

za tebe su one brze slike sto stavim.. :mrgreen:
 
Svaka čast, odličan je i pravi old school. Dobra su ti ona zrna kave po rezervoaru. I za njega skidam kapu.

(y)
 
ja sam već negde napisal da je to ok (y)
...da je moj čim prije bi stavil drugu zadnju gumu, ovak ispada da je prednja guma deblja od zadnje pa izgleda malo neskladno, ali siguran sam da imaš u planu to promijeniti... i možda druge ručke, ima ih jako lijepih u vintage stilu, ali opet ti si to radil po svojem guštu pa nek ti bude (y)
 
uzivo su gomme taman..jedino na par slika,valjda radi kuta jer prednja guma u prvom planu,pa ispada dosta vece

a rucke..vjerovatno ce se mijenjat..kao i sve kako me pukne :)
opet,bolje su mi ove handmade,nego otic i kupit..

i sic je prvo trebao bit konjak boje,al nisam mogao nac da bude brusena koza..pa puko ovu
 
Kapa dolje dRRuže! :naklon:
 
svaka cast, odlican je  (y)
daj jos koju slikicu  :mrgreen:
 
jesi li probao kilometar sat i kako si zadovoljan sa njim?
 
jesam..sat je super

jedino je senzor za citanje brzine jaaaaako osjetljiv,i teško ga je ucentrirat.. (y)
 
irsel said:
hvala uDDbaš (y)  :mrgreen:
:jesus: :mrgreen:
U prvim postovima me sve steglo oko srca jer sam se pobojao da si prikriveni rišpektovac. Ali kako je tema odmicala, vraćala se moja vjeRRa u tebe. Oprosti na sumnji! :mrgreen:
U svakom slučaju, toliko si to dobro složio da mi smiješ platiti dRRink u Karlobagu prvi mogući vikend. :mrgreen: