Suzuki GSR 600 naked verzija, pomagajte! :)

sovamo

New member
Pozdrav svim motoristima,

Hajde netko da mi pomogne u nedoumici. Radi se o tome da sam odlucio uzeti ovaj motor iz naslova.

Motor je 2008 godiste, pise da je presao 37000 kilometara (navodno), cijena je 3450€ (mozda uspijem spustiti nesto).

E sada zanima me, isplati li se kupiti ovaj motor, po ovoj cijeni sa obzirom na godiste, te da se prodavac inace bavi uvozom motocikla?

Nisam osoba koja mjenja motore kao carape, vec ako ga uzmem, planiram da me sluzi barem 7-10 godina. Ova granica cijene mi odgovara, jer ovo ostalo novca sto imam zelim da potrosim na kofere, pregled i moguci servis (prodavac tvrdi da je spreman), motor nije u mojoj blizini, vec udaljen 6h voznje, tako da mi nije zgodno da se provozam tek tako da ga pogledam.

Ako netko ima iskustva sa motorima, moze li mi reci jeli se isplati uzimati motor star 16 godina, po ovoj cijeni?
 

Attachments

  • IMG_1407.jpeg
    IMG_1407.jpeg
    328.9 KB · Views: 0
Mogao bi još spustit cijenu pošto to nisu orginal ogledala. 🤔 Vjerovatno budeju i komplicirali na tehnickome po pitanju njih. I zabaci mali vizir ako budeš uzima gsr.
 
Generalno motor nije loš ,naked je nema oklopa pa malo ubija vjetar .Dosta dobro se vozi ,mada je malo podcjenjen .Cijena nije mala ali bolje platiti par sto eura više pa imati dobar motor nego platiti manje pa imati govno koje će pojesti još više novaca..Pokušaj malo spustiti jer ako još trebaš registraciju i vjerojatno gume ,jer malo tko prodaje motor sa novim gumama.
 
neka realna cijena mu je od 3000-3500eu ovisno o stanju, frend ga ima preko 10 godina, nikada nije imao problema...tako da pouzdan i super motor
 
Ako auspuh nije homologiran za taj motor ili nema original, rusi cijenu 👍
 
Verzija s ABS izgleda ok, vidi sta je sa ispuhom, i retrovizorima. Jako puzdan i lako vozljiv motor, lipo ide, odrzavanja jednostavna vozio ga 8g u 60tkm nikad problema, proveja me pola EU i cili balkan :) Savjet stavit obavezno vizir. Cjena bi slobodno mogla ic nize, ja san svog proda sa brdom opreme za 3500e prije 2,5g. jbg inflacija je sad :p
 
Ako se ne varam, ovaj motor se prodaje u BiH


Pa pretpostavljam da je i autor ove teme iz BiH, sto ce reci da u slucaju kupovine nema problema sa homologacijom aftermarket dijelova. Osim ako nece biti uvoz iz BiH u HR
 
Last edited:
Hvala svima na odgovorima, inace motor bi vozio 70% gradske voznje, ali vikendom bi planirao da se malo dalje provozam... E sada ako bi nekada sjeo suvozačicu, kolika udobnost nju ocekuje sa obzirom da je naked, ali zadnje sjedalo nije uopce malo koliko se da primjetiti, osim sto bi smetao vjetar, ali opet racunam da bi moje tjelo koliko toliko sprjecavalo udare vjetra... jedino sto me interesira je polozaj suvozaca?
 
Hvala svima na odgovorima, inace motor bi vozio 70% gradske voznje, ali vikendom bi planirao da se malo dalje provozam... E sada ako bi nekada sjeo suvozačicu, kolika udobnost nju ocekuje sa obzirom da je naked, ali zadnje sjedalo nije uopce malo koliko se da primjetiti, osim sto bi smetao vjetar, ali opet racunam da bi moje tjelo koliko toliko sprjecavalo udare vjetra... jedino sto me interesira je polozaj suvozaca?
Na putovanjima solo mi je bia sasvim ok. Al malo duza putovanja suvozac umara, sic je sivozacu solidno udoban,al dosta se sklize pa na zivljim kocenjima je suvozacica na ledima, sta dosta umara vozaca, - je prtljaga, prican o visednevnim putovanjima s 300+ km dnevno. Zbog suvozacice morao ic na ozbiljnijeg adv :p