Suzuki GSX-S 750 2017.

Bob Rock said:
Ma, vjerovatno je da ga ima negdje za odmah, ili je taj naručen več prije.. Da pojasnim..Vlasnik firme u kojoj radim ima i Suzuki salon auta u Splitu, a trenutno na stanju imaju samo Burgmane i do nedavno nekoliko DL 650-ki koje su prije naručili.. Tek odnedavno su počeli sa prodajom motora uz aute..  Naravno da ču uzeti kod svoga, pa makar čekao par mjeseci iz proizvodnje, koliko i čekam  :mrgreen:
Radis u ATT? :misli:
 
Evo ga, stiga  :D .... Jutros oko podne su me zvali.. Normalno nisu smjeli otvarati kutiju bez mene  :mrgreen: ..Bolest je teška  :LOL: ... Par slika od kaveza do salona. Sretna žena, a još sretniji ja  :D  (y)
 

Attachments

  • Suza 1.jpg
    Suza 1.jpg
    894.2 KB · Views: 481
  • Suza 2.jpg
    Suza 2.jpg
    685.4 KB · Views: 441
  • Suza 3.jpg
    Suza 3.jpg
    1.1 MB · Views: 535
čestitke (y) :0648:

posto si sad u tome kako ide narudzba motora? tj koliko se ceka? i jel idu ciljane narudzbe ili oni imaju "valove" kad dolaze?
 
I ja se pridružujem čestitkama i isto me zanima kako ide to naručivanje i za koliko dolazi i koja mu je cijena?
Ja gledam između njega i z900,dal si ih možda uspoređivao?
 
Hvala na čestitkama (y) ... Znaći, motori se naručuju pojedinačno ,a tako i stižu.. Ne čeka se da se proda određena količina.. Rok isporuke varira o dostupnosti određenog modela za naše tržište.. Ja sam svog čekao par mjeseci.. SV 650, DL650, Burgman.. Ti se modeli mogu vrlo brzo dobiti.. Nekidan je otišao jedan GSXR 1000..
Dene, cijena mog modela je 69.990 kn... Čitao sam dosta usporednih testova i u svakom je Kawasaki z900 ispred njega, ali samo zbog toga što ima 950 cc, odnosno 200 cc više od Suze....  Kod z900 mi strašno smeta šta nema kontrolu trakcije.. Baš sam gledao Mottoradov test i tamo kažu da je to veliki minus, jer je danas u EU vrlo teško prodati polovan motor bez ABS-a, a tako če ga biti teško prodati i za 5-6 godina bez kontrole trakcije..
Svog sam vozio samo oko firme i ne mogu još ništa suvislo reči, ali prvi dojmovi su mi fantastični..
 
Koliko je to par mjeseci :huh: ja sam s brda s kratkom sezonom tako da mi je prilicno bitno da mogu uciljati narudzbu.. znaci treba ugrijati da se mogu odvesti kuci, i da ni slucajno ne prodje ni 15dana ljeta da ga cekam :mrgreen:
 
Certina said:
Koliko je to par mjeseci :huh: ja sam s brda s kratkom sezonom tako da mi je prilicno bitno da mogu uciljati narudzbu.. znaci treba ugrijati da se mogu odvesti kuci, i da ni slucajno ne prodje ni 15dana ljeta da ga cekam :mrgreen:
Mislim da u novema novi kod karlovca imaju jedan za odmah  (y)
 
Bob Rock said:
Hvala na čestitkama (y) ... Znaći, motori se naručuju pojedinačno ,a tako i stižu.. Ne čeka se da se proda određena količina.. Rok isporuke varira o dostupnosti određenog modela za naše tržište.. Ja sam svog čekao par mjeseci.. SV 650, DL650, Burgman.. Ti se modeli mogu vrlo brzo dobiti.. Nekidan je otišao jedan GSXR 1000..
Dene, cijena mog modela je 69.990 kn... Čitao sam dosta usporednih testova i u svakom je Kawasaki z900 ispred njega, ali samo zbog toga što ima 950 cc, odnosno 200 cc više od Suze....  Kod z900 mi strašno smeta šta nema kontrolu trakcije.. Baš sam gledao Mottoradov test i tamo kažu da je to veliki minus, jer je danas u EU vrlo teško prodati polovan motor bez ABS-a, a tako če ga biti teško prodati i za 5-6 godina bez kontrole trakcije..
Svog sam vozio samo oko firme i ne mogu još ništa suvislo reči, ali prvi dojmovi su mi fantastični..
Hvala na odgovoru,ja se još dvoumim oko ta dva.
Još jednom čestitam  (y)
 
Certina, imaš na okviru tablice na jednoj od fotografija broj tel...Traži Sinu, on ti je na motorima.. Vjerovatno sada ima koji na lageru.. Moj je bio naručen iz proizvodnje 15.10, a došao je ranije.. Vjerovatno su za negdje povukli manje komada pa ih je ostalo..
 
ne pase mi sad ja u kuci vec centralno lozim, nema vise voznje ove godine a gorio bi na zivce gledat ga u garazi :mrgreen: trebam uciljati negdje 2mj da dodje zato pitam glede isporuke
 
Evo, ja sam maloprije izvukao svog iz salona i dovezao ga doma  :D . Oduševljen sam kako leži, ide, zvuči...Završna obrada je odlična..Idem sutra na registraciju, pa ču napravit malo veči đir, da ga upoznam...