Suzuki GSX-S1000GX

Ma lik ima neki poremecaj izgleda 🤣
Takvi su mi najjaci, sve zna, najpametniji je, Suzuki je smece sa brembom iz lidla, a on vozi najbolju pilu na svijetu...🤣
Da mi je samo znat kj vozi, valjda je sam sebi sklapao motor kao da slaze PC... 🤣
A ne, to bi bilo prejednostavno. Zna pogodit motor ali ga ne zna vozit. Njegova dijagnoza je puno kompleksnija.😄
Zanimljivo je i to da mu je jedini pravi motor bio Suzuki.😋😄
 
Pa sumljam da onaj ko ima para za najskuplji ohlins i brembo kupuje suzuki. Plati pa se klati...iako po tim kriterijima danas ne bi ni postojali motori jeftiniji od 25000 eura
Martin bauer je na panonia stazi upisao 1:51 sa hondom na öhlinsu, prije njega je meklau sa suzukijem na öhlinsu i brembu držao rekord.
Te vaše bembare drže rekorde samo kao pobjednici motorrad časopisa.
Ka i gs.
 
To je stvar do plocica, citao sam par tema na stranim forumima vezano za to..
Svi pisu da nakon sta se stave SBS 841RST plocice, kocnice ce biti drasticno bolje
Naravno da se moze rjesiti, plocice, crijeva i pumpa... i to sam provao:)
 
kupuju itekako, imaju para al ne znaju da taj brembo na suzukiju nije brembo na bmwu, gledaju papirnate specifikacije na kojim proizvođači pišu bajke

”motor iz K7” i slična sranja. “na S1000R ista mašina kao na RR-u, samo malo prigušenija za cestu”🤣🤣🤣

”novo 1-cil čudo iz Ducatija”🤣🤣🤣


alooo kaj se pijeeee?!?




Srki
Na bmwu 1000r nije brembo....
 
  • Like
Reactions: pikacu79
kupiš novi motor u dućanu i odma u startu moraš potrošit 1000 eura u nove kočnice i gume i to je ok "jer ipak je par tisuća eura jeftiniji od xr-a"
 
Moram se slozit, na novom gsx-s 1000 su kocnice truba, imam pa znam
Meni su original ploćice bile ok, ali su bile bučne prilikom zaustavljanja..Uzeo sam Brembove ploćice naprijed 07BB37SA i straga 07HO36SP.
Osim tišine, dobio sam i bolje kočenje. Ja prezadovoljan. Probaj..
OK, znam da forumske drumske ratnike i vrhunske pilote ne bi ni to zadovoljilo, ali za ovakve ko ja šta vozimo ko curice, mislim da su kočnice ok.
 

Attachments

  • 07ho36sp_#1.jpg
    07ho36sp_#1.jpg
    62.4 KB · Views: 0
  • 07BB37SA_Brembo_Pads.jpg
    07BB37SA_Brembo_Pads.jpg
    59.7 KB · Views: 0
Tocno to, Suzuki filozofija:ROFLMAO:
Budget
Volio bih vas anti budget rejsere vidjeti na cesti da se uvjerim da vam te kočnice nisu dovoljno dobre. Ne mislim tu samo na Suzukija nego generalno. Moji privatni motori su već dugo godina u najvišem cjenovnom razredu i imaju najjače serijske Brembo kočnice i Ohlins ovjes. Stjecajem okolnosti dobijem na probu i te po vama nedorađene budget motore i nisam još naletio na loš motor. Baš obrnuto, odlični su. Možda nemaju toliko opreme i izgledaju nezanimljivo ali kad mi netko , kao recimo srki, krene pričat o nedovoljno dobrim kočnicama i ovjesu onda mi se kosa digne na glavi.
 
Volio bih vas anti budget rejsere vidjeti na cesti da se uvjerim da vam te kočnice nisu dovoljno dobre. Ne mislim tu samo na Suzukija nego generalno. Moji privatni motori su već dugo godina u najvišem cjenovnom razredu i imaju najjače serijske Brembo kočnice i Ohlins ovjes. Stjecajem okolnosti dobijem na probu i te po vama nedorađene budget motore i nisam još naletio na loš motor. Baš obrnuto, odlični su. Možda nemaju toliko opreme i izgledaju nezanimljivo ali kad mi netko , kao recimo srki, krene pričat o nedovoljno dobrim kočnicama i ovjesu onda mi se kosa digne na glavi.
al si ipak ne kupis privatno budget nedoradjeni motor, tak da ne seri kak su dobri. ko i svaki "kemijska i cokoladica" kvazi probac motora moras puhat dileru ili proizvodjacu u donju frulicu, pa su ti svi "dobri"

kognitivna disonanca malog bikera, prdnul bi al ne smijes jer ce ti novci ispast iz ruke

iako ne kuzim zakaj nemas neki suntavi suzuki, sa autima nemas problem kupit neko zadnje sranje :ROFLMAO:




Srki
 
u kvartu je uvijek bilo "ko koci pizda"

osim na Ribnjaku





Srki
 
Volio bih vas anti budget rejsere vidjeti na cesti da se uvjerim da vam te kočnice nisu dovoljno dobre. Ne mislim tu samo na Suzukija nego generalno. Moji privatni motori su već dugo godina u najvišem cjenovnom razredu i imaju najjače serijske Brembo kočnice i Ohlins ovjes. Stjecajem okolnosti dobijem na probu i te po vama nedorađene budget motore i nisam još naletio na loš motor. Baš obrnuto, odlični su. Možda nemaju toliko opreme i izgledaju nezanimljivo ali kad mi netko , kao recimo srki, krene pričat o nedovoljno dobrim kočnicama i ovjesu onda mi se kosa digne na glavi.
Ma vidi, nisam Casey Stoner, ali nakon neke europske konkurencije Suzukijev ukupni paket djeluje jako primitivno, naravno da je cjelokupno motor zadovoljavajuc, ali svakako se vidi ta razlika u cijeni