Suzuki GSX-S1000GX

Opaa..dečki si biraju aute..Ima se para ima se s čim :)(y) Moj auto je kanta žešća al se konobarice napale kad ja izađem iz njega..

Meni je ovaj suzuki super aalii kocka na rezervaru je još izraženija šta je jedan lijepi no no
 
nigdje nit ne pise....

kaj god je gore bilo, sjecam se da je kocilo 17 puta bolje od suzukija



Srki
Ja vozio bmwa 2022, razlike su u nijansi ,u usporedbi s gsxr om 2020. 17 puta bolje 🤣 jedino od onih starih suzukia..
 
Ja vozio bmwa 2022, razlike su u nijansi ,u usporedbi s gsxr om 2020. 17 puta bolje 🤣 jedino od onih starih suzukia..
ti baš ne pratiš na satu😬 tu kakimo o ovom novom „revolucionarnom“ modelu

naravno da gsxr ima hebene kočnice, niko ne bi ni očekivo neki shit iz Lidela




Srki
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Svako od nas da mu netko pokloni ovaj motor bi imao jezik do poda . Nitko do sada nije u živo vidio ovaj motor a kamoli ga probao vozit da bi sada znali kako se ponaša na cesti i da bi mogli srati po nečemu. Meni bi s obzirom na moje zahtjeve vožnje vjerojatno bio vrh svijeta. Mislim da bi neki trebali imati malo skromnosti , ništa ne boli.
 
Svako od nas da mu netko pokloni ovaj motor bi imao jezik do poda . Nitko do sada nije u živo vidio ovaj motor a kamoli ga probao vozit da bi sada znali kako se ponaša na cesti i da bi mogli srati po nečemu. Meni bi s obzirom na moje zahtjeve vožnje vjerojatno bio vrh svijeta. Mislim da bi neki trebali imati malo skromnosti , ništa ne boli.
Konstruktivna rasprava, razmjena iskustava...
 
Kakve će kočnice imat, vjerovatno kao i gsxs dži ti.
I vjerovatno ne za ovjes postavljen ta stazu i slik gume.
Kočnice putničkog motocikla.
 
Svako od nas da mu netko pokloni ovaj motor bi imao jezik do poda . Nitko do sada nije u živo vidio ovaj motor a kamoli ga probao vozit da bi sada znali kako se ponaša na cesti i da bi mogli srati po nečemu. Meni bi s obzirom na moje zahtjeve vožnje vjerojatno bio vrh svijeta. Mislim da bi neki trebali imati malo skromnosti , ništa ne boli.
ak dosada nisi primijetio, ti nisi centar svijeta. postoje ovdje neki kaj nemaju za sendvic, a i neki koji po jedan ovakav motor mogu kupit svaki tjedan i tak 2 godine, da ih na kraju svih 100 gurnu u Savu i da se ne okrenu

tak da ove fore "da mi neko pokloni svako bi bio sretan", plus "kamoli ga probao" ostavi za svoju vrticku grupu, niko ne treba probat stap u supak ili skok sa 6. kata da bi tocno znao da nije ugodno.


radi zaradi kupi si ak ti je kraj svijeta. bar ti to sad mislis, za 3 mjeseca ce bit ionak nes drugo



Srki
 
ak dosada nisi primijetio, ti nisi centar svijeta. postoje ovdje neki kaj nemaju za sendvic, a i neki koji po jedan ovakav motor mogu kupit svaki tjedan i tak 2 godine, da ih na kraju svih 100 gurnu u Savu i da se ne okrenu

tak da ove fore "da mi neko pokloni svako bi bio sretan", plus "kamoli ga probao" ostavi za svoju vrticku grupu, niko ne treba probat stap u supak ili skok sa 6. kata da bi tocno znao da nije ugodno.


radi zaradi kupi si ak ti je kraj svijeta. bar ti to sad mislis, za 3 mjeseca ce bit ionak nes drugo



Srki
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
I sve to bude pouzdano.

Da bi se nešto dokazalo kao pouzdano - treba se prvo dokazati kao pouzdano.
Tražit 10000 za nešto što će možda biti poudano, je SF.
Japanci su 60ih i 70ih bili 50% cijene zapadnog motora, ne 80% kao danas kinezi u odnosu na japan.
 
ak si spreman uzet sranje od ovjesa i kocnica, hrpu najjeftinije plastike i preprodajni pad vrijednosti od 65% u 2 god, to je pravi motor za tebe :mrgreen:




Srki
Elektronski ovjes i brembo kočnice....ako mi pokažeš motor kojega kupiš novog ispod 20000eur a ne izgubi 30-40% vrijednosti...kupujem odmah 5 komada...
 
A po cemu si to zakljucio?
Ako Suzuki ima sranje od ovijesa, kaj onda ima npr mt-09 non sp?
A i opce je totalno glupo komentirat ovijes na ovom motoru kojeg jos nitko nije od nas imao prilike probati.
Hrpa najjeftinije plastike?
Prije bi rekao da kawasaki ima govno od plastika, imao sam z800, kopce su pucale cim ih pogledaš i cijeli je skripao
Svi se love kocnica na Suzukiju, evo ja nisam nikad imao problema nikakvoga na svojem, i tako ce definitivno biti i sa novim gsx-s 1000 kojeg planiram uzet
I pad vrijednosti, evo ja sam svojeg gsxs 750 2019 nakon 2 godine i 12 soma km sta sam ja s njim prosao (sve skupa je imao 16 000km) prodao za iste novce za kojeg sam ga kupio, i jos me zvalo 5-6 ljudi nakon sta je prodan jer mi je ostao oglas.
Melješ bezveze
Mlatari gluposti...elektronski ovjes najnovije generacije je gore i brembo kočnice...
 
prijedlog prihvacen

gore od "gastarbajter" ili "buha bosko" nemre bit




Serki
A sad malo o motoru, 2015 je XR doso na trziste..mislim da su isto ovakve kocnice ko na ovoj suzi..160KS..ova suza 150..znaci da je ovaj suzuki izaso 2014 bio bi bog bogova i san snova..ok nije ko xr 2024 al nije ni cijena i to je to..mogli su ga navit na 180KS, stavit sve sasomange na njega i onda da kosta ko BMW i onda neide prodaja..ovako ce prodat par komada..mene u svemu raduje da ce sad kawa morat nesto mijenjat na versusu sx i ekipi
 
SX je taman takav kakav je i nadam se da ga neće dirati jer ga jedino mogu zasrati.
 
A sad malo o motoru, 2015 je XR doso na trziste..mislim da su isto ovakve kocnice ko na ovoj suzi..160KS..ova suza 150..znaci da je ovaj suzuki izaso 2014 bio bi bog bogova i san snova..ok nije ko xr 2024 al nije ni cijena i to je to..mogli su ga navit na 180KS, stavit sve sasomange na njega i onda da kosta ko BMW i onda neide prodaja..ovako ce prodat par komada..mene u svemu raduje da ce sad kawa morat nesto mijenjat na versusu sx i ekipi
par komada ce sigurno prodat

svako ko pusi foru "elektronski ovjes najnovije generacije je gore i brembo kočnice", uz malo nizu cijenu od bmw-a ce popljugat foru

da je izaso 2015, mozda bi imalo smisla, al Suzuki....jbga

dobro da jos postoje, iskreno ne znam od cega zive



Srki