Suzuki GSX650F za 2008

videl sam danas zensku na tom u gradu.. ocito ima i interesenata i zadovoljnih, a ak se dobro sjecam cak se jedna mlada dama i javila na topicu o eurorentu da je bila sa F-om na servisu
 
Ima ga moj bratić, crno-sivog, kupil u eurorentu! On je za sad prezadovoljan, a i ja sam jer ga tu i tam meni posudi
 
flomaster said:
Moram priznat da stvarno je lijep sa oklopima!  (y)

Samo, koliko kostaju takvi oklopi za bandita? jel to original od suzukia ili aftermarket proizvod?
Original suzukijevi 480 eur-a vani,kod nas nešto malo skuplji.
 
Koliko vidim u novom cjeniku Eurorent grupe izlazi model sa ABS sustavom po cijeni od 58.500,00 kn.

2768suzuki_cjenik.JPG
 
jučer sam podigel svog črnog zmaja  http://picasaweb.google.hr/dario.tislar/Zmaj#  (y) (y)

Napokon je kalvarija sa Renatom više manje pri kraju, još mi je dužan kofere koji su takodjer već plaćeni. Renato hvala na sexu, ali moram te razočarati nisam uživao.  :palacdolje:
 
odlican ti je Dac,javljaj dojmove,ja nagovaram brata da ga uzme.....
p.s. mjenjaj auspuh definitivno....


puno sretnih km... (y)
 
DacMan said:
jučer sam podigel svog črnog zmaja  http://picasaweb.google.hr/dario.tislar/Zmaj#  (y) (y)

Napokon je kalvarija sa Renatom više manje pri kraju, još mi je dužan kofere koji su takodjer već plaćeni. Renato hvala na sexu, ali moram te razočarati nisam uživao.  :palacdolje:

i ja jučer svog crnog bandita preuzeo, samo ima pinkicu manje plastika od tvog...  :mrgreen: a i malo je ljepši od tvog...  :jesus:
 
fala bogu da nema centralni nogar, ko hoče centralni nogar nek si kupi skuter :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
fala bogu da nema centralni nogar, ko hoče centralni nogar nek si kupi skuter :mrgreen:
pa hebem mu miša, pa nije gsx650f, sportski motocikl, pa mu ne treba centralni nogar koji je JAAAAko praktičan  :misli:
 
MOONSHIELD said:
fala bogu da nema centralni nogar, ko hoče centralni nogar nek si kupi skuter :mrgreen:

dobro dođe centralni nogar -podmazivanje lanca, krcanje kofera, ostavljanja bajka na neravnom terenu ili na buri
a bome, ni nekima ne bi loše došlo na tim ženskastim motorima :jesus:
 
liberty said:
dobro dođe centralni nogar -podmazivanje lanca, krcanje kofera, ostavljanja bajka na neravnom terenu ili na buri
a bome, ni nekima ne bi loše došlo na tim ženskastim motorima :jesus:
liberty  :misli: teško sukca  možeš feminizirati  8) da ženskast  :misli:
Kotrlj !
 
ivbura said:
liberty  :misli: teško sukca  možeš feminizirati  8) da ženskast  :misli:
Kotrlj !

mislio sam na motor od citiranog člana
i na njegov bespotreban komentar

suza je predivna!
 
evo napravio sam od ponedjeljka nekih 200injak kilometara, jos me uvijek pere wooooow osjecaj i prezadovoljan sam, steta sto je postalo tako hladno pa cu morat na posao nastavit putovat autom :x

nego jel imate preporuke, di da napravim prvi servis?!?
 
Eurorent, popusit ces jamstvo ako ne odes u ovlasteni tijekom jamstvenog roka.
 
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/mcn/2008/November/24-30/nov2808-mcn-awarsd-ducati-take-two-wins/

malo vozim best sport tourera  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: