Suzuki GSXR 1000 K2 , trese preko 200 kmh

Status
Not open for further replies.

Breki

Member
Ovako da objasnim...kada sam sam na motoru čim pređem 200kmh počne mi tresti prednji kraj tj. cijeli motor se trese i uvija.
Ako vozim nekog onda vozi kolko hoces ...nista ne trese. Amortizer volana serijski, gume nisu lose (2,2bara prednja, 2,5bar zadnja) presle oko 1000 km. Ako netko zna za kakav dobar savjet....raspisite se.
 
Ako to ne upali probaj ne držat volan kao da je sudnji dan  :wink:
 
Breki said:
Ovako da objasnim...kada sam sam na motoru čim pređem 200kmh počne mi tresti prednji kraj tj. cijeli motor se trese i uvija.
Ako vozim nekog onda vozi kolko hoces ...nista ne trese. Amortizer volana serijski, gume nisu lose (2,2bara prednja, 2,5bar zadnja) presle oko 1000 km. Ako netko zna za kakav dobar savjet....raspisite se.

                Ili balansiraj gume,ili nemoj voziti priko 200 (y)
 
.....i pumpaj gume naprijed-2.5 i iza 2.9 bar-a. Da li si prvi vlasnik ? Da nije mozda bio karambol ? :misli:
 
izbalansiraj gume i napumpaj ih  (y)
 
bmw m 5 said:
.....i pumpaj gume naprijed-2.5 i iza 2.9 bar-a. Da li si prvi vlasnik ? Da nije mozda bio karambol ? :misli:
zašto tako tvrdo ...  :misli:
 
onda nis cudno da ti trese. ustvari, bilo bi pravo cudo da ti ne trese. produzi motor (tj. lanac, tako da bude skroz pri kraju onih stelera; otprilike za jednu kariku) i spusti ga na prednjem kraju. i trebao bi prestat :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
.....i pumpaj gume naprijed-2.5 i iza 2.9 bar-a. Da li si prvi vlasnik ? Da nije mozda bio karambol ? :misli:
NEma potrebe za tako visokim tlakom, osim ak se ne vozi u dvoje ili po autocesti.
Inače 2.3 i 2.5.
 
Medo said:
NEma potrebe za tako visokim tlakom, osim ak se ne vozi u dvoje ili po autocesti.
Inače 2.3 i 2.5.

meni na zadnjoj vilici piše 2.5    2.9 :misli:
 
Status
Not open for further replies.