Suzuki GSXR 1000 K2 , trese preko 200 kmh

Status
Not open for further replies.
ne nego piše za kad je jedan i kad su dvoje isto :misli:
 
Valjda na većini piše 2.5 i 2.9 ali ja sam do sada pumpao na 2.3 i 2.5 a samo kada sam na autocesti i u dvoje na 2.5 i 2.9.
A nedavno je i speed stavio preporuku od Michelina za Pilot Power.
 
od svega ovog, razumijem samo šta je solo i autoban ...  :mrgreen:
 
oće jako trest ak su ti prednje gume potrošene, ak zadnji amortizer nij dobro podešen i ak ti nij jednaka razina ulja u teleskopima ili su isti nejednako podešeni
 
darQ said:
oće jako trest ak ... ti nij jednaka razina ulja u teleskopima ili su isti nejednako podešeni
To znači da na FZ1 ili na Z1000 mora stalno tresti jer su im teleskopi po defaultu nejednako podešeni na kompresiji i povratu (povrat se podešava na jednom a kompresija na drugom teleskopu).
 
uopce nije problem u teleskopima, prednjoj gumi itd. nego je problem u tome sto je zadnja guma puno veceg opsega od standarda, pa ti je poremecena geometrija koju bi trebao podesiti. onda nece tresti.
 
Shokrefumi said:
uopce nije problem u teleskopima, prednjoj gumi itd. nego je problem u tome sto je zadnja guma puno veceg opsega od standarda, pa ti je poremecena geometrija koju bi trebao podesiti. onda nece tresti.

:LOL: :LOL: :LOL: to citiras Taubija ili iz svog siromasnog osobnog iskustva... :jesus: :jesus:

nego Breki, kolko trazis za tog neispravnog K2 koji trese... 8)
 
darQ said:
oće jako trest ak su ti prednje gume potrošene, ak zadnji amortizer nij dobro podešen i ak ti nij jednaka razina ulja u teleskopima ili su isti nejednako podešeni

Bez obzira kako su podešene vilice, sa gornje strane su očvršćene trokutima a sa donje osovinom i rade kao jedna cjelina, pa nema veze kako je podešena jedna a kako druga. Različiti setupi vilica se često rabe kako bi se dobio neki "srednji" setup

Breki,
Neznam za tvoje gume ali Qualifierice meni od obične ceste naprave kao da vozim motokros  :mrgreen: Probaj Pirelli ili Metzeler gume koje su potpuna suprotnost od dunlopica

I kažeš da nisi probao balans a ako ti felga nije balansirana 99% ti je to razlog. Balansiranje će te izać 30-ak kn pa neznam što si dosad čekao  :D
 
aurellie said:
. Balansiranje će te izać 30-ak kn pa neznam što si dosad čekao  :D
Motor imam tek 5 dana tako da nisam ništa stigao osim vozitii se  :mrgreen: ...može li mi netko preporučiti nekog u slavoniji tko može dobro izbalansirati??
 
macak zx6r said:
                  Nije to do guma,garant :LOL:
je 100%

dunlop gp svima trese na 1000ccm

pogledaj malo grobnik gdje se svi voze na gp-u kak to izgleda na izlasku na startnu ravnicu
 
ista stvar se desavala frendu na R1 ,izbalansira je kotace i nema problema (y)
 
Za GP je normalno da trese...  :wink: zašto  :misli: ...nemam volje za objašnjavanje...  :mrgreen: pitajte trkače  :wink:  (y)
 
PRObike Bojan said:
Za GP je normalno da trese...  :wink: zašto  :misli: ...nemam volje za objašnjavanje...   :mrgreen: pitajte trkače  :wink:  (y)

            :misli: :misli: :misli: :misli:
 
macak zx6r said:
            :misli: :misli: :misli: :misli:
kako šokre citira taubija,ja ću šokreta
sjećam se kad je,mislim Vrdoljaku, na izlazu u ciljnu motor tako zatresao da je pravo čudo da je ostao ne njemu  :mrgreen:
uostalom,napisao ti je šokre par postova gore zašto trese  :wink:
 
Status
Not open for further replies.