Suzuki GSXR 1000 K2 , trese preko 200 kmh

Status
Not open for further replies.
Wrbex said:
Upravo to, ne kuzim, jel ljudi misle ozbiljno ili su opet neke interne sprdacine u pitanju  :misli: :misli: :shock: :misli:
zato što gp nije u normalnoj dimenziji i ima drugačiji gazni sloj tj. jako je tanka na sredini i zašiljena na bokovima za zavoje :wink:
 
Medo said:
To znači da na FZ1 ili na Z1000 mora stalno tresti jer su im teleskopi po defaultu nejednako podešeni na kompresiji i povratu (povrat se podešava na jednom a kompresija na drugom teleskopu).
je, al se na jednom štapu podešava za oba...kužiš ???


aurellie said:
Bez obzira kako su podešene vilice, sa gornje strane su očvršćene trokutima a sa donje osovinom i rade kao jedna cjelina, pa nema veze kako je podešena jedna a kako druga. Različiti setupi vilica se često rabe kako bi se dobio neki "srednji" setup

:rofl:

je..da...ajd doro (y)
 
darQ said:
je, al se na jednom štapu podešava za oba...kužiš ???

Ne podešava se na oba. Jednostavno jedan ima samo kompresiju a drugi samo povrat, i svaki se podešava posebno. Neznam zašto stalno imaš potrebu teoretizirat neki k i praviš se pametan a pojma nemaš i nemožeš si u glavi nacrtat kako nešto radi. Napiši si knjigu "DarQ-ove teorije"  :mrgreen:
 
darQ said:
je, al se na jednom štapu podešava za oba...kužiš ???
Aurellie ti je već odgovorio.
Ako se sa nečim nisi susretao onda prvo to bar prouči prije nego nekoga ismiješ.  :wink:
 
i Ohlins superbike FGstatijaznamkojibroj vilice imaju podesavanje kompresije u jednoj, a povrat u drugoj vilici. i nisu nicime spojene, bar ja ne vidim da su igdje spojene.
 
Problem riješen  :mrgreen: ....promjenio gume, izbalansirao i sad više ne trese....riječ stručnjaka je ta da je razlog trešnje  SPORTMAX GP
Sad sam stavio qualifier i malo se više troše ali se zato vozim (y) (y) (y) (y)
 
Breki said:
Problem riješen  :mrgreen: ....promjenio gume, izbalansirao i sad više ne trese....riječ stručnjaka je ta da je razlog trešnje  SPORTMAX GP
Sad sam stavio qualifier i malo se više troše ali se zato vozim (y) (y) (y) (y)

Ja te uopče ne kužim imaš motor 9 dana od toga si na Qualifieru kolko 1-2 dana :misli: :misli: pa dobro kolko ti radiš kilometara dnevno da dolaziš do zaključka da ti se Qualifier troši više od Sportmaxa GP????  :misli: :misli:
 
Goran zzz said:
Ja te uopče ne kužim imaš motor 9 dana od toga si na Qualifieru kolko 1-2 dana :misli: :misli: pa dobro kolko ti radiš kilometara dnevno da dolaziš do zaključka da ti se Qualifier troši više od Sportmaxa GP????  :misli: :misli:

mozda je cuo da se malo vise trose  :misli:
 
Status
Not open for further replies.